Filtruj terminy

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Okulista Mysłowice

lekarz Dagmara Kaps-Słonka

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Nr 2 im. dr. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach
41-400 Mysłowice

Polecam !!! Bardzo kompetentny i konkretny lekarz. Zna się na rzeczy i w każdej sytuacji wyjaśni wszystko prostym językiem.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Grzegorz Siciarz

Wiosny Ludów - Pawilon
41-408 Mysłowice

Okulista z powołania! Miły, słucha pacjenta, wykazuje zainteresowanie. Na wizycie kontrolnej wykonał mi komplet badań, na co nie mogłam liczyć u poprzedniego okulisty. Dodam, że wizyta była z NFZ. Na prawdę polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Olga Danielewska-Wesoły

41-400 Mysłowice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Wykazuje na wysokim poziomie profesjonalizm oraz dbałość o pacjenta. Szczerze wszystkim polecam.
Opinia dodana przez: Regina

dr n. med. Emilia Bogdali

41-400 Mysłowice

Pani doktor jest lekarzem z niesamowitym doświadczeniem i wiedzą. Leczę się u niej kilkanaście lat. Zawsze wizyty były wyczerpujące, spokojne. Pani doktor dokładnie wszystko tłumaczy. Ma mnóstwo pacjentów. Jednak od lat kilku okropnie frustrujący jest sposób umawiania się na wizyty. Organizacyjnie jest to totalna klapa. Nie ma możliwości umówienia się na wizytę, tylko należy czekać do konkretnego dnia za dwa - trzy miesiące i w tym konkretnym dniu stać w ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Jolanta Hudecka-Figlus

41-400 Mysłowice

Totalny brak kultury osobistej u Pani Doktor. Nastawienie do pacjenta lekceważące i poniżające. Pani Doktor nie angażuje się w podejście indywidualne do pacjenta, nie analizuje przedstawionych wyników badań, nie współpracuje z innymi lekarzami pod opieką których jest pacjent. Co więcej - nie bierze pod uwagi przepisanych leków, badań i opinii innych specjalistów. Jest opryskliwa, niemiła i arogancka. Spóźnienie w przyjmowaniu pacjentów - 4h.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Anna Kies