Okulista Niepołomice

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Małopolskie Centrum Diagnostyczne "Medical" Sp. z o.o.
Piękna 4
32-005 Niepołomice

Ocena przeze mnie wystawiona lekarzowi, oparta jest na moich rzeczywistych odczuciach po wizytach i leczeniu. Polecam! Adrian

32-005 Niepołomice

Nie wiem , może ja miałem pecha , ale dla mnie ta Pani Doktor była nie uprzejma i opryskliwa , i tak naprawdę zbyła mnie w bardzo krótkim czasie . Może Ona jest tylko dobrym lekarzem dla skomplikowanych przypadków , a że mój przypadek dotyczył niewielkiej korekty wzroku , to zostałem tak potraktowany jak napisałem powyżęj . Uważam jednak ,że przyzwoity lekarz powinien odnosić się do każdego z szacunkiem i zrozumieniem, sorry ale mi tego zabrakło. Niestety widzę ,że w firmie Luxmed , jest ogólnie problem z okulistami , gdyż większość , ma złe opinie . Firma powinna coś z tym zrobić

Opinia dodana przez: Grzegorz

32-005 Niepołomice

Lekarz beznadziejny traktuje pacjentów przedmiotowo, liczy się ilość, bardzo arogancki! Badanie trwało 3 minuty! Dał ulotkę i powiedział, idź poczytaj i naucz się zdejmować soczewki, ja przyjdę za kilka minut.. Szybko totalna olewka pacjenta! Zdecydowanie odradzam tego pana i vision Express, porazka!!!

ulica Partyzantów 24