Filtruj terminy

lekarz Elżbieta Cybulska

Klinika okulistyczna
Guliwera 9
07-410 Ostrołęka

Wielki pozytyw, nic dodać nic ująć. Pani doktor jest przemiła a do tego wspaniale leczy! Polecam szczególnie dla rodziców małych dzieci. Kiedy moje roczne dziecko miało zatkany kanał łzowy, jeden z "wielkich" okulistów chciał wpychać dziecku do kanału "drucik". Nie zgodziłam się i wtedy trafiłam na doktor Cybulską - wyleczyła dziecko przy pomocy kropelek i maści! Później jeszcze wielokrotnie pomagała mi i moim dzieciom.

lekarz Magdalena Chyla-Chorębała

gen. Prądzyńskiego 4 lok. 2/30
07-410 Ostrołęka

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Poswięca całą uwagę na badanie.Kieruje na dodatkowe badania,jeśli ma jakieś wątpliwości,nie koniecznie prywatnie. Wielokrotnie korzystałam z pomocy Pani doktor i uważam,że jest to świetny specjalista.Polecam.

lekarz Magdalena Bielak

Gabinet Okulistyczny
Kilińskiego 33
Ostrołęka

Pani doktor osobiście operowała mi zaćmę. Jestem bardzo zadowolona! Przemiła i delkatna podczas całego zabiegu.
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Elżbieta Anna Zielińska

Elżbieta Anna Zielińska Okulistyka-Optyka
ul. Pileckiego 12
07-410 Ostrołęka

Zdecydowanie Polecam! Pani Zielińska od początku do końca spotkania wykazała się pełnym profesjonalizmem, każdą informację dotyczącą mojego problemu tłumaczyła i dopytywała o wszelkie szczegóły. Sprzęt jak i obsługa profesjonalna. Pani Zielińska jest nie do porównania z innymi Ostrołęckimi lekarzami, a tym bardziej z Panem G... który doprowadził moje oczy do stanu krytycznego.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Jolanta Jarząbek

gen. Gorbatowa 5c lok. 1
07-410 Ostrołęka

Nie polecam bardzo nieprzyjemna strach ogarnia człowieka do wejścia do gabinetu nie można się spytać o nic zupełnie zadać pytania wytrząsa dłońmi przed oczyma pacjenta zrobiła mi szkła do okularów w których widziałem siebie na ulicy jak bym 4 metry wysokości w domu w mieszkaniu widziałem przez nowe szkła w okularach jakby wszystko spadało na mnie. Talerze zsuwały się na podłogę Pani optyk powiedziała mi ze za dużo na osi ...

lekarz Magdalena Chyla-Chorembała

Prądzyńskiego 4