Filtruj terminy

Lekarze Okulista Polanica-Zdrój

lekarz Jolanta Sulewska

Dębowa 20 lok. 3
57-320 Polanica-Zdrój

Polecam! Naprawdę świetne podejście do pacjenta.Zasugerowałam się wieloma pozytywnymi opiniami i się nie zawiodłam. Pani świetnie wszystko wytłumaczyła oraz dobrała oprawki. W porównaniu z innymi okulistami w kotlinie,ceny są naprawdę bardzo dobre. Badanie przebiegło szybko,sprawnie i w dobrej atmosferze. Mało jest takich lekarzy niestety.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Genowefa Parkosz

Okulista, Lekarz medycyny pracy

Gabinet Okulistyczny
ul. Lipowa 3
57-320 Polanica-Zdrój

Nie polecam! Pani doktor do miłych nie należy o sposobach leczenia też za dobrego zdania nie można powiedzieć! Z poważnego zapalenia oczu, skończyło się na problemach z oczami i lekkim niedowidzeniem! a dlaczego? przy pierwszej wizycie dostałam złe krople co jeszcze bardziej pogorszyło stan oczu, druga wizyta "była" przez telefon, bo doktor nie chciało się przyjąć pacjenta na nfz i co jedynie rzuciła jakaś nową nazwą na nowe krople! ów ...

lekarz Bartosz Terebus

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Sudeckie Centrum Kardiologiczno-Angiologiczne - Polanica-Zdrój

lekarz Jarosław Marek

lekarz Piotr Marszalik