Filtruj terminy

lekarz Łukasz Stysiak

Okulista Radom Gabinet lek. Łukasz Stysiak
Waryńskiego 6
26-600 Radom

Przez 3 lata leczyli mnie różni lekarze na kasę chorych w przychodniach bez skutku i to na calkiem cos innego niz trzeba bylo. stracilam już nadzieje na pełne wyleczenie. Kolezanka poleciła mi prywatna wizytę u jej okulisty i tak trafiłam do Dr. Stysiaka. Nie moge opisac jak bardzo jestem jej i jemu wdzieczna. Dzis mija pol roku leczenia i oko goi sie bardzo dobrze i w końcu mnie nie boli. ...
Opinia dodana przez: Joanna Musiał-Jarosz

lekarz Joanna Rubinkiewicz-Wróbel

ulica Struga 54
26-600 Radom

Pani doktor bardzo kompetentna, miła. Dokładnie bada,spokojnie tłumaczy objawy, sposób podjętego leczenia.Umawia na kontrolne wizyty aby ocenić skuteczność leczenia.Ceny przystępne. Podejście kompleksowe.Widać chęć pomocy ze strony lekarza. Polecam
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Justyna Grzeszczak-Seneńko

IRIS Gabinet Okulistyczny
ul. Okulickiego 39
26-600 Radom

Wizytę miałam umówioną 01.03.2012 godz 17.40,przywitał mnie sympatyczny Pan o miłym głosie ,który od progu wzbudza sympatie. Zaprowadził mnie do gabinetu Pani doktor.Rzeczywiście jest to bardzo ciepła i kompetentna osoba ,po wywiadzie przeprowadziła badania i w sposób prosty i rzeczowy powiedziała co mi dolega. Polecam szczerze .Krystyna

Izabela Sikorska

Przychodnia Specjalistyczna Lekarzy i Stomatologów
Żeromskiego 50
26-600 Radom

Cudowny lekarz i czlowiek. Uprzejma, cierpliwa, mila, wyrozumiala, kompetentna, kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego. Bylam na wizycie prywatnej u Pani Doktor ze swoim staruszkiem Ojcem. Wizyta trwala ponad godzine. Doktor wykonala wszystkie mozliwe w gabinecie badania. Na biezaco wyjasniala co bedzie robic - jakie wykonywac badanie czemu ma ono sluzyc. Mimo, ze wizyta trwala dwukrotnie dluzej niz normalnie cena za nia nie byla wyzsza niz ustalona i co nieslychanie wazne ...

lekarz Elżbieta Likowska

ul.Słowackiego 8
26-600 Radom

Najznakomitszy lekarz specjalista w zakresie problemow wzrokowych, jakiego kiedykolwiek poznalem zarowno w zakresie diagnozy jak i prognozy w czasie. Bardzo kompetentne i cierpliwewyjasnienie indywidualnej problematyki zdrowotnej w zrozumialym jezyku. Pani Doktor posiada bardzo empatyczne podejscie do sytuacji trudnej i nie pozostawia tajemniczych watpliwosci co do zrozumienia stanu swojej problematyki zdrowotnej, rowniez w relacji do innych chorob.
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Ewa Kowalik-Stani

Żeromskiego 99
Radom

3.11.2021 byłam u Pani doktor na 1 wizycie.Pani doktor b.miła ,z dużą dozą empatii,profesjonalna,na zadawane pytania odpowiada zadawalająco ze zrozumieniem dla pacjenta.Potrafi wysłuchać pacjenta.Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Maria Schonthaler

NZOZ Borki
ulica Krasickiego 1
26-600 Radom

Pani doktor jest bardzo dokładna i z szacunkiem i zaangażowaniem podchodzi do każdego pacjenta. Na prawdę polecam.

lekarz Edyta Kazubińska

Przychodnia Słoneczna w Radomiu
Staroopatowska 1a
26-600 Radom

Wyjątkowa kultura i kompetencja. Cierpliwe wyjaśnianie pacjentowi w przystępny sposób. Wykracza ponad skalę pięciu gwiazdek.
Opinia dodana przez: Wojciech Chojnacki

lekarz Dorota Wręczycka-Głuchowska

Okulista, Okulista dziecięcy

Gabinet
ul. J.Słowackiego 236
Radom

Na wizytę do lekarz Wręczyckiej -Głuchowskiej szkoda pieniędzy, bo i tak trzeba iść do innego lekarza. Pani doktor nie potrafi nawet dobrać szkieł do okularów, a to chyba podstawowa wiedza.

lekarz Małgorzata Miękus

ulica Wysoka 12
26-600 Radom

Super lekarz. Bardzo rzeczowa pani doktor. Właściwa diagnoza. Okularki dobrane super. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Gorąco polecam.:)
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Ewa Frejtag

Traugutta 31 lok. 33
26-600 Radom

A mnie dziwi to, że pojawiły się tu takie komentarze jak "pani doktor jest nieuprzejma". Wręcz przeciwnie! Moim zdaniem pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą, z którą można nawet czasem pożartować. W sumie to na każdej wizycie u niej jest miło. I w przeciwieństwie do jednej pani doktor z Radomia ( dr Ż.-Z.,która podała mi o wiele za mocne szkła, przez co zniszczyła mi nieodwracalnie wzrok) ona mi pomogła. Dzięki ...
Opinia dodana przez: Klaudia
Polecam. Sympatyczna dr. Odpowiedziala na wszystkie moje pytania. Wszystko cierpliwie wytlumaczyla. Kompetentna i rzeczowa dr
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Ewa Krupa

Witolda 6/8 lok. 9
26-600 Radom

Nie polecam ! Nie polecam dr Krupy okulisty z przychodni Medicon w Radomiu. Doktor tak zepsuła mi oczy ze nie wiem ile czasu minie zanim wzrok wróci na dobry tor. Byłam na wizycie u innego lekarza który zrobił mi badanie dna oka ta lekarka nigdy tego nie zrobiła i zamiast dobrać odpowiednie okulary dobrała o 1,5 dioptri za duże co wiązało się z dużym bólem głowy mroczkami przed oczami jak ...
Opinia dodana przez: Klaudia

Waldemar Nazimek

Traugutta 62 (przy Żeromskiego)
26-600 Radom

Rzeczowy , konkretny , trafiłem do doktora przez przypadek , bo kto inny miał mnie operować i się nie zawiodłem ,zabieg wykonany na medal,.

lekarz Bogumiła Karpińska

POLMEDIC POZ II
gen. Leopolda Okulickiego 74
26-600 Radom

Beznadziejny lekarz, po 5 latach noszenia okularów -1 stwierdzonych przez szanowna panią okazało się ze wada wzroku to +1 bo pani doktor nie zadaje sobie nawet trudu by zbadać pacjenta i poświęca na wizytę 3 minuty przykładając kilka szkiełek do oka i wystawiając receptę bez żadnej diagnozy i analizy odradzam
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Krzysztof Jaworski

ulica Struga 54
26-600 Radom

Po skierowaniu z pracy odbyłam wizytę w poradni medycyny pracy... Pan dr zapytał czy mam problemy ze wzrokiem i na tym skończyło się badanie.... Miałam ze sobą zlecenie na okulary, nawet nie raczył zobaczyć jaja mam wadę,po czym wydał zaświadczenie że wszystko jest ok. Nie wiem na czym polega praca lekarzy, chyba na przystawieniu pieczątki i pobraniu wynagrodzenia. Żenada...
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Maria Ościłowska-Kuty

Ambulatorium z Izbą Chorych
Wolanowska 120
26-600 Radom

Jeśli taki lekarz jest w komisji lekarskiej to ja pozdrawiam serdecznie pacjentów tej Pani. Chłopak, który nie widzi na jedno oko w ogóle od nastu lat, a na drugie ledwo i musi nosić okulary, według Pani doktor, która zasiadała w komisji wyzdrowiał w ciągu 2 miesięcy i nie potrzebuje okularów. Jak ktoś taki może leczyć ludzi?! Za co płaci się podatki na takich niekompetentnych lekarzy?!
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Jadwiga Małecka

Przychodnia Specjalistyczna Lekarzy i Stomatologów
Żeromskiego 50
26-600 Radom

Zero podejścia do dziecka . Robi wrażenie jakby pierwszy raz miała doczynienia z pacjentem. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza
To chyba najgorszy lekarz do jakiegokolwiek kiedyś trafiłam. Przeprowadził mi komputerowe badanie wzroku i stwierdził, że mam oczopląs. Po tej wizycie poszłam do innego lekarza i ta diagnoza wcale się nie potwierdziła. Pan doktor w czasie godzin przyjęć w przychodni na NFZ kieruje pacjentów do prywatnego gabinetu tuż obok i tam wykonuje odpłatne badania między innymi dla kandydatów na kierowców (robi to w godzinach pracy w przychodni). To nie lekarz ...

lekarz Renata Jarosz

Centrum Medyczne MEDJANA I
Żeromskiego 87
26-600 Radom

Osoba nie przyjemna opryskliwa i arogancka mężowi zepsuła wzrok w dobie pandemii nie przyjmowała na NFZ tylko prywatnie bo prywatnie to wirusa nie było nie polecam