Filtruj terminy

lekarz Sławomir Bolek

GABINET PSYCHOTERAPII
Powstańców Śląskich 3
44-200 Rybnik

Wybitny okulista, uratował moje oko w którym miałem hipotonię jako powikłanie po innym zabiegu u innego lekarza. Po kilku miesiącach niemal ślepego oka znowu widzę na nie wyraźnie. Pan doktor wykonał u mnie witrektomię z podaniem gazu w szpitalu na Energetyków 44 w Rybniku. Panie doktorze bardzo Panu dziękuję, anonimowo bo pacjentów zapewne Pan ma tyle ,że trudno ich zapamiętać. Wdzięczny pacjent , któremu przywrócił Pan radość z życia
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Janina Wiśniowska-Sznajder

gabinet prywatny
ul. Kościuszki 59 \\ ul. Jana III Sobieskiego 28
44-200 Rybnik

Bardzo kompetentna i uprzejma lekarka. Polecam!

lekarz Monika Jara-Wieczorek

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Wspaniała lekarka, profesjonalnie, kompleksowo i szczegółowo bada oraz wyjaśnia. Świetne podejście do dzieci zarówno nastolatek, jak i ruchliwych, dociekliwych oraz opornych młodszych. Bardzo uprzejma, a zarazem konkretna. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Anna Palenga-Kowalczyk

Korfantego 11
44-200 Rybnik

Genialne podejście do dzieci. Byłem w grudniu 2015 r. na wizycie ze swoim 15 miesięcznym dzieckiem, które jak wiadomo jest bardzo wymagającym pacjentem. Serdeczna atmosfera, ogromna wrażliwość i co równie istotne niezwykły profesjonalizm. Ważne: zostaliśmy przyjęci pomimo nagłej sytuacji i napiętego grafika Pani doktor.Pomoc została udzielona bez jakiegokolwiek zbędnego komentarza. Dla mnie jako rodzica ideał lekarza w stosunku do dzieci. Myślałem, że tak wysoki poziom obsługi to tylko pobożne życzenia ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Ewa Grabińska-Chlubek

Korfantego 11
44-200 Rybnik

Lekarz na wysokim poziomie! Całym sercem oddana pacjentowi ! Wytłumaczy wszystko, odpowie na każde pytanie, przebada od A-Z, bardzo szczegółowo. Lekarz o wielkim sercu. Potrzebowałam wizyty bardzo pilnie i zostałam przyjęta bez problemu. Dziękuję raz jeszcze i szczerze polecam!!!! Na prawdę warto!
Opinia dodana przez: Barbara
Leczę się juz u pani Doktor 15lat i jestem z niej bardzo zadowolony! super kobieta lekarz!

lekarz Mirosław Rycman

ul.Na Górze
44-200 Rybnik

Od kilkunastu lat byłam wierną pacjentką dr. Rycmana, jednak zmieniło się to bezpowrotnie po trudnych przeżyciach, traumie jaką mi zgotował. Doszukiwał się choroby nieuleczalnej, na szczęście pomylił się z diagnozą, na domiar złego wystawił mi złą receptę - po wykupieniu okularów okazało się, że "pływam" i jedyne 1200zł wyrzuciłam do kosza, reklamacji nie uwzględnił. Ja nie polecam.

lekarz Danuta Świeży

ul.Na Górze
44-200 Rybnik

Polecam Panią Doktor. Kompetentna okulistka z dużym doświadczeniem. Mam do niej pełne zaufanie jako pacjentka.
Bardzo dobry lekarz i miła osoba, jestem bardzo zadowolona z wyleczonej choroby rogówki oka, szybka pomoc i wdrożenie odpowiednich leków zmniejszyły czas leczenia. Polecam Panią Doktor Katarzynę Hanak
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Katarzyna Kopczyńska

gabinet prywatny
ul. Kościuszki 59 \\ ul. Jana III Sobieskiego 28
44-200 Rybnik

Byliśmy ostatnio z dzieckiem, wrażenie mam takie, że marnuje czas, swój i ludzi szukających u niej pomocy.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Ewa Zielecka

ulica Na górze 8
44-200 Rybnik

Pani Ewa Zielecka z Knurowa nie ma żadnego pojęcia o poważnych chorobach oczu , chodziłem do niej na ul . Dworcową do Knurowa wiele lat co chwile coś innego wymyślała nie kierowała mnie do szpitala , jest lekarzem niewiarygodnym nie zna się na nowych metodach leczenia chorób oczu , nieuprzejma i zarozumiała nie dziwie się że nie ma pacjentów . W ogóle nie jest na bieżąco w okulistyce ta kobieta ...
Opinia dodana przez: robert

Rybnik

lekarz Andrzej Smyczek

Miejska 2

lekarz Zbigniew Stankiewicz

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3

lekarz Katarzyna Michalska-Małecka

Wielospecjalistyczny Zakład Zdrowotny OPTOMED Sp. z o.o.
Wyzwolenia 79 b
44-203 Rybnik

lekarz Wojciech Szarek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy Elektrowni Korporacji Medycznej KMK Spólka z o. o.
ulica Podmiejska
44-207 Rybnik

lekarz Izabela Raniszewska

ulica Małachowskiego 24
44-251 Rybnik

lekarz Aleksandra Zimna-Wiliczkiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDIKOL Sp. z o.o.
ulica Parkowa 4a