Filtruj terminy

Lekarze Okulista Sanok

lekarz Ewa Bujalska

Traugutta 9
38-500 Sanok

bardzo uprzejma i kompetentna pani doktor!polecam,aczkolwiek nie łatwo jest się dostać na kasę chorych,to chyba jedyny minus!

lekarz Halina Żmuda

ulica Sadowa 11A
38-500 Sanok

Jest to osoba godna polecenia jako lekarz okulista , wiem cos na ten temat , ponieważ leczy mnie i moje córki .Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Dorota Wołczańska

3 Maja 9
38-500 Sanok

Zazwyczaj nie mam potrzeby wyrażania negatywnych opinii na czyiś lub jakiś temat publicznie. W tym wypadku zdecydowałam się ze względu na to, że: 1) przychodząc na prywatną wizytę do tej "specjalistki", płacąc 70 zł zostałam potraktowana co najmniej z łaską. Pani wyraźnie dała mi do zrozumienia, że jej czas jest bardzo cenny i w ogóle chyba przyszłam nie w porę; 2) zapytałam o możliwość zoperowania mojego zezującego ponad 25 lat ...
Opinia dodana przez: K.

lekarz Kazimiera Dołoszycka

ulica Jarzębinowa 17
38-500 Sanok

Pani doktor zarówno w gabinecie prywatnym jak również w przychodni państwowej wykazała się wobec mnie brakiem kultury i empatii do pacjenta. Krzyczała, wyzywała mnie i moje 12-letnie dziecko nie zważając na dobór słów i innych pacjentów. Badanie trwało zaledwie kilka minut, brak wyjaśnień dotyczących choroby itd. Moim zdaniem z takim podejściem do pacjentów nie powinna wykonywać zawodu lekarza. Absolutnie Pani doktor nie jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Barbara Zmarz