Okulista

NSZOZ Poradnia Okulistyczna
Klimczoka 8
43-360 None

Duży profesjonalizm i kompetencje Pani doktor.Szybka,zdecydowana i skuteczna reakcja na pojawiające się problemy w chorobie oka.

Opinia dodana przez: Stanisław

Mielęckiego 4
40-013 Katowice

super okulista super lekarz super specjalista super człowiek po 100 kroć super polecam wszystkim super super super

Opinia dodana przez: Wanda

Gdynia ul.Sląska 35-37
81-310 Gdynia

Chcę zdecydowanie polecić Pana Doktora! Choruję na przewlekłą chorobę i w końcu wiem, że dotarłam we właściwe miejsce. Zostałam wysłuchana, Pan Doktor odpowiedział mi na moje liczne pytania i rozwiał wątpliwości. Wszystko w słowach zrozumiałych dla laika.

Opinia dodana przez: Joanna

Dolna 38
95-200 Pabianice

Rzadko spotykany profesjonalizm i podejście do pacjenta. Brak słów, by wyrazić pełnię superlatyw. Rzetelny, bardzo konkretny, kontaktowy, szczery. Wybitny fachowiec. Dziękuję za uratowanie wzroku Panie Doktorze :) i życzę samych sukcesów. Piotr

Opinia dodana przez: Piotr

Okulistyka Gabinet Specjalistyczny Anna Rogowska-Godela
Focha 22A lok.1
42-217 Częstochowa

Jestem pacjentem Pani doktor od 2.5 roku po laserowej korekcji wzroku. Zabieg który został wykonany perfekcyjnie całkowicie pozwolił zapomnieć mi o okularach. Nie mam żadnych dolegliwości a jakość wykonanej korekcji i ostrość widzenia cały czas jest taka sama jak po zabiegu. Serdeczne dziękuję Pani Doktor za operacje. Życzę dalszych sukcesów.
Polecam doskonałego fachowca.

Opinia dodana przez: Wojciech Koniec

CENTRUM OKULISTYKI Klinika Okulistyczna
Botaniczna 8
60-586 Poznań

NIEODŻAŁOWANY!NIE DA SIĘ OPISAĆ! I co teraz? byłam juz u 3 innych , zero zaangażowania, DO KOGO TERAZ?

Mickiewicza 13 lok. 2
47-400 Racibórz

Bardzo dobry lekarz,konkretnie podchodzi do chorego wszystko dokładnie tłumaczy nie ma wrażenia ze jest zniecierpliwiona bardzo polecam!!!!trochę drogo za wizyte i jako emerytka musze niestety rzadziej przychodzic :(

Szopena 43 lok. 3
35-055 Rzeszów

Gdyby wszyscy lekarze byli tak skuteczni i uprzejmi jak Pani doktor, to do Polski na leczenie zjeżdżałyby się elity z całego świata. Moje zadowolenie po wizycie przewyższa każdą istniejącą skalę. Wreszcie zacząłem widzieć wyraźnie!

Opinia dodana przez: Bartek

Armii Krajowej 12
36-200 Brzozów

Nie zgadzam się z poprzednikiem. Uważam że jest wart każdych pieniędzy, ma on naprawdę olbrzymią wiedzę i doświadczenie. Cena wizyty jest adekwatna do wykonywanych badań i poświęconego czasu nie wiem gdzie znajdziesz taniej i równie dobrze.

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Pan doktor operował mi oko. Jest to najlepszy specjalista, z jakim miałam kiedykolwiek styczność. Bardzo dokładnie bada i wszystko wyjaśnia. Sam moment operacji bardzo ciepło wspominam. Doktora poleciła mi kuzynka, której operował bardzo ciężką wadę wzroku, której leczenia nie chcieli się podjąć inni lekarze. Teraz obydwie mamy zupełnie zdrowe oczy. Nie jestem z Łodzi i uważam że warto nadrobić kilometrów, aby się przebadać u tak kompetentnego, wspaniałego specjalisty. Polecam gorąco wszystkim.

Opinia dodana przez: Marzena