Okulista

Laser
Lublin, Leonarda 12
20-625 Lublin

Pani doktor jest bardzo miła, szanuje pacjenta. Odpowiedziała mi na wszystkie pytania, była bardzo pomocna. Gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt. Nie czekałem na wizytę, wszedłem punktualnie.

Opinia dodana przez: Michał

IRIS Gabinet Okulistyczny
ul. Okulickiego 39
26-600 Radom

Bardzo duża wiedza merytoryczna,duże doświadczenie, wspaniały człowiek-lekarz.

Bardzo duża wiedza merytoryczna,duże doświadczenie, wspaniały człowiek-lekarz.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Przyjazna
ulica Przyjazna 13
85-858 Bydgoszcz

Zgadzam się w pełni z poprzednimi opiniami.

Zgadzam się w pełni z poprzednimi opiniami.

Nakielska 95a
85-347 Bydgoszcz

Po kilku kolejnych wizytach i pobycie w szpitalu na oddziale okulistycznym u Pani dr Petrus w pełni i z wielką odpowiedzialnością potwierdzam jej wysoki profesjonalizm, nienaganną kulturę osobistą, wyjątkowy instynkt wyczucia co pacjent potrzebuje, jak udzielić jemu wsparcia, pomocy. Powołanie, wiedza merytoryczna, wyjątkowa osobowość to koronne atrybuty Pani doktor. Wszelkiej pomyślności, satysfakcji w pracy. Jędrzejewski Bogdan.

Opinia dodana przez: Bogdan

ul. Sienkiewicza 3
62-200 Gniezno

Byłam niedawno pierwszy raz z dziećmi, Pani doktor ma BARDZO dobre podejście do dzieci!!! Wszystko wytłumaczy. Z czystym sumieniem POLECAM!!!!

Opinia dodana przez: Agnieszka

Bytom Żeromskiego
Rozbark, Bytom

Chodzę dużo do lekarzy ale tak przemiłej Pani doktor rzadko można spotkać. Mogłabym długo wymieniać ale napiszę krótko WSPANIAŁA dba o wszystkich bez wyjątku jak matka, miła i bardzo dobry specjalista.

Opinia dodana przez: tt

ISPL
Siedlecka 2 p.310
72-010 Police

Doktor zbadała mnie. Bardzo dobrze pokierowała i żywo interesuje się mną po zabiegu. Nie ma siły aby zamieniła panią doktor.

Opinia dodana przez: Anna

Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya

Przesympatyczna osoba, doskonały lekarz, bardzo duża wiedza.Idealne podejście do pacjentów, którzy czasem tak ja ja bywają upierdliwi i zadają mnóstwo pytań.
Gorąco polecam i potwierdzam opinie.

Gorąco polecam i potwierdzam opinie.

Opinia dodana przez: Krzysztof56

Ogrody Nanickie 18
84-200 Wejherowo

Bardzo dobry lekarz :)polecam profesjonalne podejscie do malych dzieci:)

Bardzo dobry lekarz :)polecam profesjonalne podejscie do malych dzieci:)

Okulista Warszawa dr n. med. Nebi Sherkawey

Centrum Medyczne Wellmed Długa
Długa 27

Wspaniały, konkretny i uprzejmy lekarz. Na moje szczęście trafiłam do Pana Doktora po wcześniejszej złej diagnozie u innego lekarza. Pan Doktor dobrał odpowiednie leki, po których od razu nastąpiła poprawa. Oby więcej takich lekarzy. Bardzo polecam i będę polecać :)

Opinia dodana przez: Ania