Śląskie Okulista

Okulista Chorzów lek. med. Piotr Jaworski

Szpital okulistyczny Optomed w Chorzowie
ul. Katowicka 50
41-500 Chorzów

doskonały lekarz, profesjonalista a do tego człowiek o złotym sercu, wyleczył oczka naszej córki za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni, od tej pory kontrolujemy wzrok córki tylko u niego, szczerze polecam, Kasia

Opinia dodana przez: Kasia
Okulista Katowice dr n. med. Halina Wykrota

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach
ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice

Pani Doktor przyjęła moją mamę w Katowicach na Żwirki i Wigury. Moja mama miała wtedy postać czynną AMD. Pani Doktor szybko się nią zajęła i wykonała profesjonalnie w warunkach szpitalnych zabieg podania zastrzyku - Lucentis do oka( lek wtedy nierefundowany). Minęło już ponad 2 lata i mama nie ma problemów, aczkolwiek kontroluje się często. Podziękowania serdeczne. Życzę wielu sukcesów Pani Doktor.

Opinia dodana przez: Anna

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice

Pani Doktor Iwona Rokita Wala to kompetentny lekarz i miły człowiek .Do Pani Doktor trafiliśmy aby naprawić błędy innego lekarza.
Gorąco polecam i bardzo dziękujemy za profesjonalną pomoc.

Gorąco polecam i bardzo dziękujemy za profesjonalną pomoc.

Opinia dodana przez: Maria

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice

Cudowna pani doktor pomogła mojemu tacie. Pani doktor jest osobą bardzo ciepła, życzliwa. Jesteśmy zachwyceni podejściem do pacjenta!!!! Dlaczego nie ma więcej takich lekarzy jak Pani doktor!!!!! Pani doktor jest poprostu rewelacyjna!!!!!!! Zarówno pod względem podejścia jak również pod względem wiedzy. Dziękuję że tata miał i ma tak wspaniała opiekę. Żałuję tylko że w szpitalu w Zawierciu nie została doceniona.

Opinia dodana przez: Caroline

Gabinet Okulistyczny
Mielęckiego 4
40-013 Katowice

super okulista super lekarz super specjalista super człowiek po 100 kroć super polecam wszystkim super super super

Opinia dodana przez: Wanda

Gabinet Okulistyczny
Dolna 38
95-200 Pabianice

Rzadko spotykany profesjonalizm i podejście do pacjenta. Brak słów, by wyrazić pełnię superlatyw. Rzetelny, bardzo konkretny, kontaktowy, szczery. Wybitny fachowiec. Dziękuję za uratowanie wzroku Panie Doktorze :) i życzę samych sukcesów. Piotr

Opinia dodana przez: Piotr

Okulistyka Gabinet Specjalistyczny Anna Rogowska-Godela
Focha 22A lok.1
42-217 Częstochowa

Jestem pacjentką Pani dr Anny Rogowskiej Godeli. Pani dr jest lekarzem wysokiej kultury i klasy.Niesamowicie cierpliwa,ciepła i kompetentna.Ma olbrzymią wiedzę,którą potrafi bardzo dokładnie wytłumaczyć.Cieszę się,że spotkałam taką osobę na swojej drodze.Dziękuję Pani Doktor.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Mickiewicza 13 lok. 2
47-400 Racibórz

Bardzo dobry lekarz,konkretnie podchodzi do chorego wszystko dokładnie tłumaczy nie ma wrażenia ze jest zniecierpliwiona bardzo polecam!!!!trochę drogo za wizyte i jako emerytka musze niestety rzadziej przychodzic :(

Bytom Żeromskiego
Rozbark, Bytom

Chodzę dużo do lekarzy ale tak przemiłej Pani doktor rzadko można spotkać. Mogłabym długo wymieniać ale napiszę krótko WSPANIAŁA dba o wszystkich bez wyjątku jak matka, miła i bardzo dobry specjalista.

Opinia dodana przez: tt

Okulap
Sikorskiego 7
Radzionków

Uratował mi oko. Gdybym trafił na kogoś innego, miałbym protezę.
Dwie operacje. I nawet na komisji w ZUS-ie nie mogli uwierzyć że widzę na to oko. Po takim urazie 99% kończy się usunięciem oka, a ja dzięki niemu widzę.
Nawet ...

Uratował mi oko. Gdybym trafił na kogoś innego, miałbym protezę.
Nawet nie wiem jak dziękować za to co dla mnie zrobił, bo wcale nie musiał, mógł po prostu usunąć ciało obce razem z okiem.
Prawdziwy fachowiec i lekarz z powołania, miałem 5% szans na zachowanie ślepej gałki ocznej, a widzę na to oko. Jest naprawdę najlepszy.