Filtruj terminy

lekarz Elwira Piłat

gen.Okulickiego 56b lok.314
gen. Okulickiego 56b lok. 314
37-450 Stalowa Wola

Indywidualne podejście do Pacjenta. Duża cierpliwość i dokładność. Trafna diagnoza i świetne wskazówki dot. dalszego leczenia. Rzadka kultura osobista, spokój i empatia.
Opinia dodana przez: Andrzej K.

lekarz Anna Paszkiewicz

37-450 Stalowa Wola

pani Paszkiewicz jest najlepszą okulistką w Stalowej Woli, bardzo miła, skutecznie leczy choroby oczu i nie bierze dużo za wizytę, a wizyta kontrolna jest zawsze bezpłatna.

Alicja Ulewicz

Stalowa Wola

Moja historia wydarzyła się bardzo dawno,poznałam Panią doktor przypadkiem i dzięki temu uratowała mojego syna przed operacją ,która niby potrzebował.Lekarze z Rzeszowskiego szpitala do udrażniania kanalików oka uśpili mi dziecko na ponad godzinę,niemal trzasnęłi mi drzwiami przed oczami,po nieudanym zabiegu skierowali synka do Warszawy do Centrum Zdrowia dziecka w celu udrożnienia kanałów. Co ciekawe Pani doktor przepłukała kanaliki bez narkozy z pomocą asystenta a dziecka oko nie wyglądało zbombardowane jak ...

lekarz Alicja Zybura-Jurek

37-450 Stalowa Wola

Najlepsza okulistka jaką znam. Dzięki niej mam moje upragnione soczewki... a mialam z nimi troche kłopotów. Serdecznie wszystkim polecam. Bardzo sypatyczna osoba.

lekarz Barbara Stryjecka

37-450 Stalowa Wola

Jestem bardzo zadowolona, z podejścia lekarza do chorego. Bardzo dobra diagnoza i leczenie:):):) Miałam mieszane uczucia co do Doktor, czytając inne komentarze, ale przekonałam się osobiście. Super lekarz i bardzo wesoła:)
Opinia dodana przez: Julita

lekarz Marta Winiarska

37-450 Stalowa Wola

Pani doktor to wpaniały lekarz i człowiek.Bardzo skrupulatnie bada,uważnie słucha,szanuje pacjenta, zalecone leczenie zawsze jest skuteczne .Polecam wszystkim

lekarz Małgorzata Stec

37-450 Stalowa Wola

Mielismy umowiona wizyte, - po czekaniu godziny w kolejce Pani niechetnie nas przyjela - dziwiac sie ze jeszcze ma pacjenta. Syn 6 letni do badania, a Pani doktor mojej corce 3 letniej kazala wyjsc z gabinetu bo zakaszlala ( chora nie byla) . Oczywiscie, ze nie pozwolilam na to aby corka 3 letnia byla w poczekalni sama. Przy badaniu dziecka zero empatycznosci, intrukcje jak surowy nauczyciel wydawala , stwierdzajac no ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Piotr Piłat

gen.Okulickiego 56b lok.314
gen. Okulickiego 56b lok. 314
37-450 Stalowa Wola

może uprzejmy ale szkieł to dobrać nie umie na NFZ .... wcześniej w starych okularach widziałem lepiej.

lekarz Anna Schossler

Przychodnia Nr 1
Hutnicza 8
37-450 Stalowa Wola

Specjalista Pierwszej Klasy. Konkretna, mądra. Usunęła mi zaćmę. O takim efekcie nawet nie marzyłam. Z poważaniem bernadeta maksim
Opinia dodana przez: bernadeta

lekarz Wanda Złomańczuk-Brodziak

Przychodnia
Eugeniusza Kwiatkowskiego 2
37-450 Stalowa Wola

Najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek bylam. Kultury osobistej pani doktor nie ma wcale i żałuję tylko, ze rozmowa nie zostala nagrana bo powinna zostac pokazana komuś wyżej. Serdecznie nie polecam. :)

lekarz Lidia Kluk

lekarz Barbara Baran-Stryjecka