Okulista Starogard Gdański

lekarz Przemysław Szulc

Św.Jana

Niesamowicie profesjonalny doktor!

Niesamowicie profesjonalny doktor!
Nie dość, że przesympatyczny to jeszcze dociekliwie interesuje się chorobą każdego pacjenta. Nie spławia jak każdy inny lekarz tylko stara się wysłuchać pacjenta i doradzić mu jak najlepiej. Gorąco polecam.

lekarz Małgorzata Maksymiuk

Przychodnia na Hallera
al. Wojska Polskiego 27A
Starogard Gdański

Bardzo miła Pani, dokładnie tłumaczy rodzaj schorzenia jak i etapy leczenia. Bardzo polecam, od razu widać ze bardzo kompetentny lekarz!

lekarz Antoni Klawiński

Chirurg ogólny, Okulista

Kociewskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o NZOZ Szpital Specjalistyczny św.Jana w Starogardzie Gdańskim
Balewskiego 1
Starogard Gdański

super kompetencje,wysoka kultura osobista, znakomite tłumaczenie choroby i naprawdę godny polecenia

Opinia dodana przez: zbigniew

lekarz Jarosław Kruczek

Przychodnia na Hallera
al. Wojska Polskiego 27A
Starogard Gdański

prawda - chamski, odpychający, specyficzny.... ale najlepszy lekarz! Leczył mnie i moje malutkie dzieci. Mam do Niego pełne zaufanie i nie wybiorę się do innego okulisty.
Nie ma problemu, aby podejść z dziećmi, mimo braku rejestracji. Potrafi zrozumieć, że dziecko nie chce dać się zbadać...