Filtruj terminy

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Okulista Suwałki

lekarz Iwona Obuchowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica Vision Elżbieta Jabłońska-Szadkowska
ulica Noniewicza 93/13
16-400 Suwałki

Doktór Okulsta największej specjalizacji i kompetencji,posiadająca najwyższej jakości wiedze w leczeniu oczu. Z uprzejmością i życzliwością poświęca niograniczony czas dla każdego leczonego z dokładnością badania w sposób przejżysty przedstawia i tłumaczy żeczywisty stan choroby,tłumaczy i przedstawia dalsze warunki jej leczenia. Godna polecenia i Uznania. Można unać- LEKARZ Z POWOŁANIA .
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Grzegorz Szymaniak

Centrum Optyki Okularowej
Chłodna 2
16-400 Suwałki

Właściwie to jedyny dobry okulista w Suwałkach. Gdzie indziej traci się tylko pieniądze a okulary i tak ma się źle dobrane. Tutaj i badanie staranne i ceny w porządku. Wszystko na jednej wizycie bez naciągania. Nie tłoku więc i czasu nie braknie na diagnozę. Badanie długotrwałe i szczegółowe. Będę się trzymać tego miejsca.

lekarz Urszula Cylwik-Szadkowska

Utrata 2B lok. U III
16-400 Suwałki

Zapewne uczciwa i staranna lekarka. Jednsk strasznie rozkojarzona i gubi się w najprostszych rzeczach. Przy większych wadach wzroku z astygmatyzmem nie potrafi dobrać nawet korekcji, gdzie refrakcjonista daje sobie radę. W porównaniu z innymi to i tak szczyt uczciwości i oddania zawodowego.

lekarz Piotr Wasilczuk

Noniewicza 48
16-400 Suwałki

Polecam jak najbardziej. Przeprowadza dokładne badania, koszt wizyty jak najbardziej na plus w porównaniu do innych suwalskich okulistów. Przede wszystkim słucha i nie olewa pacjenta. Wizyta miła, dokładna i niedroga
Opinia dodana przez: Ula

Zbigniew Ekman

Gabinet Lekarski,Specjalita Chorób Oczu
Kościuszki 83
16-400 Suwałki

Ekman ekonomista nie lekarz! Ceny z kosmosu, badanie podzielone na kilka wizyt za które każe sobie słono płacić, obraża innych, zarówno pacjentów i specjalistów u których wcześniej byłem, kwestionuje ich kompetencje ( chodzi o panią optometrystkę, która mi świetnie dobrała korekcję! Na tylko jednej wizycie!) Ignoruje pytania o dobrana korekcję - mam dobrze widzieć a sprawy techniczne nie powinny mnie interesować!

lekarz Dorota Średzińska-Kita

MEDICA DENTAL