okulista szczecin

świetny specjalista, nikt nie mógł mi pomóc a doktor mnie wyleczyła

lekarz Urszula Schemionek

Szafera 74 lok. 4
Szczecin

Bardzo kompetentna i konkretna. Uważnie wysłuchała tego co miałam do powiedzenia, dopytywała, komentowała i tłumaczyła. Gorąco polecam!

dr n. med. Andrzej Lipiński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DOM LEKARSKI
ulica Rydla 37
Szczecin

Cudowny człowiek i lekarz. Pacjenta traktuje jak człowieka, a nie jednostkę chorobową. Posiada nie tylko lekarski perfekcjonizm ale także to, czego brakuje wielu lekarzom: życzliwość, troskę o pacjenta i łagodność. Życzę wszystkim chorym takich lekarzy. Kasia

lekarz Iwona Zydor-Przewoźna

Poradnia Endokrynologiczno-Ginekologiczna
Słowackiego 19
Szczecin

Bardzo rzetelna i zarazem uprzejma Pani Doktor. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Nie zbywa pytań, także pytań małych pacjentów.

lekarz Hanna Gorczyńska

Gołębia 14
Szczecin

Polecam naprawdę miła i sympatyczna ,chodzę z moim synkiem i napradę ma super podejście do dzieci.

Opinia dodana przez: Kasiulka milenium33

dr Andrzej Palacz

Szczecin

Wspaniałe podejście do pacjenta,szacunek,punktualność wspaniała organizacja.Bardzo dobrze wyposażony gabinet.

Opinia dodana przez: Andrzej

Leszek Kuprianowicz

PAM Pomorzany

Szczecin

najlepszy lekarz okulista w szczecinie. Niespotkałam nigdy innnego tak dobregp lekarza.

lekarz Joanna Syta-Tarnowska

Okulista

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych Przychodnia Specjalistyczna
al. Wojska Polskiego 97
Szczecin

Super Pani Doktor! Fajne i profesjonalne podejście, nie wciska leków bez potrzeby. Mam doświadczenie z innymi okulistami i szczerze polecam!

Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Alicja Zdanowska

Szczecin

polecam Panią doktor,udałam się do niej prywatnie z mężem i 2 miesięcznym synkiem. Mężowi zbadała wzrok i dobrała odpowiednie okulary ( po wizycie u innego specjalisty i doborze szkieł miał problem z widzeniem) natomiast z maleństwem obchodziła sie bardzo delikatnie tez wykrył przyczynę łzawienia oczka. Wizyta i kontakt jak najbardziej pozytywny, sympatyczna wyczerpująco odpowiadał na pytania, wszystko wytłumaczyła. Gorąco polecam.

lekarz Elżbieta Kaczanowska

Felczaka 18a lok. 5