Szczecin Okulista

świetny specjalista, nikt nie mógł mi pomóc a doktor mnie wyleczyła

świetny specjalista, nikt nie mógł mi pomóc a doktor mnie wyleczyła

Szafera 74 lok. 4
71-245 Szczecin

Bardzo kompetentna i konkretna. Uważnie wysłuchała tego co miałam do powiedzenia, dopytywała, komentowała i tłumaczyła. Gorąco polecam!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DOM LEKARSKI
ulica Rydla 37
70-783 Szczecin

Wspaniały lekarz,wspaniałe podejście do pacjenta.Niesamowicie miły i profesjonalny personel.Gorąco polecam Dr Lipińskiego i jego zespół,efekt lepszy niż oczekiwałem.Duża krótkowzroczność oboje oczu,usunięcie zaćmy na obu oczach i wszczepieniu soczewek,efekt niesamowity.Okulary nosiłem prawie czterdzieści lat i to grube cylindry.Tak więc polecam Dr Lipińskiego i będę polecał,jednocześnie raz jeszcze dziękuję.

Opinia dodana przez: Robert

Poradnia Endokrynologiczno-Ginekologiczna
Słowackiego 19
71-434 Szczecin

Bardzo rzetelna i zarazem uprzejma Pani Doktor. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Nie zbywa pytań, także pytań małych pacjentów.

Gołębia 14
71-696 Szczecin

Polecam naprawdę miła i sympatyczna ,chodzę z moim synkiem i napradę ma super podejście do dzieci.

Opinia dodana przez: Kasiulka milenium33

Szczecin

Wspaniałe podejście do pacjenta,szacunek,punktualność wspaniała organizacja.Bardzo dobrze wyposażony gabinet.

Opinia dodana przez: Andrzej

PAM Pomorzany

Szczecin

najlepszy lekarz okulista w szczecinie. Niespotkałam nigdy innnego tak dobregp lekarza.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych Przychodnia Specjalistyczna
al. Wojska Polskiego 97
70-481 Szczecin

Super Pani Doktor! Fajne i profesjonalne podejście, nie wciska leków bez potrzeby. Mam doświadczenie z innymi okulistami i szczerze polecam!

Opinia dodana przez: Jacek

Szczecin

polecam Panią doktor,udałam się do niej prywatnie z mężem i 2 miesięcznym synkiem. Mężowi zbadała wzrok i dobrała odpowiednie okulary ( po wizycie u innego specjalisty i doborze szkieł miał problem z widzeniem) natomiast z maleństwem obchodziła sie bardzo delikatnie tez wykrył przyczynę łzawienia oczka. Wizyta i kontakt jak najbardziej pozytywny, sympatyczna wyczerpująco odpowiadał na pytania, wszystko wytłumaczyła. Gorąco polecam.

Felczaka 18a lok. 5
71-417 Szczecin