Filtruj terminy

Okulista, Okulista dziecięcy

Optyk Strózik
Sobieskiego 4

lekarz Aneta Hulist-Tomsia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej p.w. św. Kamila, prowadzony przez Zakon Posługujących Chorym - OO Kamilianie
ulica Bytomska 22
42-606 Tarnowskie Góry

Przyszedłem z "czerwonym okiem". Pani doktor poświęciła mi dużo czasu, przebadała moje oko na wszystkich dostępnych urządzeniach, wyczerpująco wyjaśniła z czego wynika zapalenie spojówki. Przepisała lekarstwa i wyjaśniła dozowanie oraz zaprosiła na wizytę kontrolną, na której również poświęciła mi dużo czasu. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i podejścia do pacjenta. Gorąco polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Agnieszka Laskowska-Ziętek

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Marszałka Józefa Piłsudskiego 16
42-600 Tarnowskie Góry

Pani dr bardzo miła i kompetenta, nigdy, żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu na badanie, czuć że jest się u profesjonalisty
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Danuta Marońska-Strózik

Jana III Sobieskiego 6
42-600 Tarnowskie Góry

Polecam świetny lekarz miła ciepła atmosfera gabinetu a przede wszystkim jest kompetentną specjalistką w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Magdalena Gajda

42-600 Tarnowskie Góry

lekarz godny polecenia,spełnił moje oczekiwania,wizyta trwała długo ale wszystko zrozumiałam,bardzo dobrze dobrała mi nowe okulary,które wykonałam w optyku w którym przyjmuje pani doktor.Z okularów też jestem bardzo zadowolona,super obsługa ,duży wybór.

dr n. med. Lilianna Sokoła

Cebuli 13 lok. 2
42-600 Tarnowskie Góry

Aby ocenić Panią doktor należy rozróżnić dwie sprawy, kontakt z pacjentem i fachowości. Nie ulega wątpliwości, że jest fachowcem najwyższej klasy o ogromnej wiedzy i na pewno nie jest ordynatorem z przypadku, gdyby miała jeszcze trochę więcej cierpliwości do tłumaczenia pacjentowi szczegółów było by super i uniknęła by nieuzasadnionej krytyki wnikającej z niewiedzy. Właśnie bylem operowany na jej oddziale i jestem zadowolony, nikt też z pozostałych pacjentów nie swarzył się.

lekarz Jadwiga Gwóźdź

Szkolna 1
42-600 Tarnowskie Góry

Polecam. Świetny lekarz i serdeczna osoba. W czasie wizyty Pani Doktor nie tylko wytłumaczyła mi wszystko, ale również odpowiedziała na wszystkie moje pytania i doradziła mi działania profilaktyczne na przyszłość.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Joanna Cichoń

Rynek 17
42-600 Tarnowskie Góry

Pani Doktor, jest bardzo rzeczowa. Faktycznie wizyta nie trwała długo, ale była bardzo konkretna bez owijania w bawełnę i rozwijania czerwonego dywanu przed pacjentem. Sam cenię swój czas i rozumiem takie podejście. Diagnoza bardzo trafna, szkła dobrane dobrze, fachowa porada i odpowiedź na wszystkie pytania. Rodzice po wizycie u Pani Doktor też są zadowoleni. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Anna Tobór

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TELMED s.c.
ulica Zagórska 83
42-680 Tarnowskie Góry

Piszę tę opinię w imieniu mojej ponad 90-letniej Mamy, którą się opiekuję. Proces utraty wzroku był wieloletni i po leczeniu szpitalnym Mama kilkadziesiąt lat była kontrolowana prywatnie przez znaną specjalistkę. Trzy lata temu jednakże stan wzroku tak Jej się pogorszył, że postanowiłam zmienić lekarza. Wybrałam Panią doktor Tobór, u której ja sama też się leczę. Mama była bardzo cierpiąca i Pani doktor przyjechała do gabinetu podczas urlopu specjalnie dla nas. ...
Opinia dodana przez: TeresaSz..

lekarz Bogna Teodorowicz-Rachuba

NZOZ Przychodnia Wielospecjalistyczna
ulica Piłsudskiego 18
Tarnowskie Góry

Dla nas super, polecam, bardzo cierpliwa, miła pani doktor, która poświęca max czasu żeby postawić diagnozę, polecam 😊
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Aleksandra Rycerska

42-600 Tarnowskie Góry

Wizyta w ramach NFZ. Pani doktor była nieprzyjemna, opryskliwa, niecierpliwa. Na pytanie z czym przychodzimy i po odpowiedzi, że chcemy porządnie zbadać wzrok, obruszyła się, powiedziała, że ona zawsze dobrze bada pacjentów (w co nie wątpiłam), a gdy chciałam wyjaśnić, że chodzi mi o kompleksowe badanie z zakropleniem, badaniem dna oka itp. odpowiedziała, żebym się już lepiej do niej nie odzywała. Ton tej wypowiedzi był bezczelny. Przy zakraplaniu oczu synowi ...

lekarz Klaudiusz Ogan

Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy i. dr.Hagera
Pyskowicka 47-51
Tarnowskie Góry

Za pieniądze w swoim gabinecie jest uprzejmy, wszystko wysłucha miło prowadzi badanie( bylismy z dzieckiem).Z nfz jest nieuprzejmy, leniwy i powiedział żeby do niego nie chodzić, bo ma dużo pacjętów. To samo było z teściową. Materialista.
Opinia dodana przez: wioleta

lekarz Barbara Brzoza

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych s.c.
Nakielska 1-3
42-600 Tarnowskie Góry

Ta Pani stawia błędne diagnozy, przepisuje leki na nie te choroby, co należy. U mnie wykryła wadę wzoku: oko prawe: -3 cylinder +75 oś 180, oko lewe: -2,25 stwierdzając nadciśnienie w prawym oku o wartościach: Oko prawe 19 mm Hg , oko lewe 14 mm Hg , gdzie jeśli posiada pacjent nadciśnienie w oczach, to przekroczenie jest 21 mm Hg. Będąc u innego specjalisty (nie będę podawać godności, ponieważ obowiązuje ...
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Teresa Kaczmarek-Nowak