Filtruj terminy

lekarz Tomasz Łuczak

Elitederm
ul. Chopina 24/1
Toruń

Bardzo dobry specjalista. Pomógł w momencie, gdy inni okulisci juz nie potrafili. Bardzo polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Szymańska

Okulista, Okulista dziecięcy

Optometria Karczewski
Ślaskiego 1
87-100 Toruń

Przemiła osoba i prawdziwy fachowca. Trafiłam do Pani dr po przewlekłym wirusowym zapaleniu rogówki. Rzetelnie oceniła mój stan i mogę powiedzieć, że dzięki Niej moja wada wzroku się zmniejszyła i to w ogromnym stopniu. Tak jak w przypadku poprzednich lekarzy których leczenie kończyło się na wypisaniu recepty na okulary (co okazało się bzdurą, bo ostrość widzenia u mnie cały czas się zmieniała), tak Pani dr fachowo podeszła do sprawy i ...
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Izabela Chraniuk

ulica Studzienna 44/46/6
87-100 Toruń

Pani dr Izabela Chraniuk godna polecenia wspaniały operator okulistyki profesjonalistka empatyczna kobieta o złotych rękach dziękuję i życzę dalszych sukcesów Barbara Zbierska
Opinia dodana przez: Barbara Zbierska
życzliwość posunięta do ideału . Chyba nie ma wad !!!!

Wojciech Wiśniewski

Vision Express PLAZA
87-100 Toruń

nigdy, zaden lekarz nie przeprowadzil mi tak dokladnego badania wzroku a chodze regularnie do loekarza okulisty od X lat. wykryl wady, krorych wczesniej okulisci nie wykryli. poswiecil mi 2 godziny tlumaczac co i dlaczego z taka cierpliwoscia i troska jaka mozna sobie tylko wyobrazic. ZDECYDOWANIE POLECAM! lekarza juz napewno nie zmienie.

lekarz Beata Ochocińska

87-100 Toruń

Leczę u Pani doktor swoja córkę i wszystko przebiega bez zastrzeżeń. Godna polecenia okulistka, ma wiele cierpliwości w stosunku do dzieci.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Jan Staniewicz

Zdrowe Oczy
Skłodowskiej 73
87-100 Toruń

Absolutny profesjonalista. Bardzo uprzejmy i cierpliwy, z indywidualnym podejsciem do pacjenta. 10/10
Opinia dodana przez: David

lekarz Iraida Szarkowska

ulica Kościuszki 12
87-100 Toruń

Noszę okulary od 16 roku życia, byłem u wielu specjaistów w moim mieście Toruniu, ale dopiero po założeniu szkieł zapisanych przez doktor Szarkowską czuję się komfortowo i widzę prawidłowo. Przez 25 lat żaden specjałista nie potrafił wykryć tak prostej wady, jaką jest astygmatyzm.

lekarz Jolanta Winczakiewicz

Legionów 216a
87-100 Toruń

osobiście nie polecam.chodziłem kilka lat prywatnie do tej Pani i nie zauważyła że odwarstwiają mi się siatkówki przez co mogłem stracić wzrok.o tym fakcie dowiedziałem się na badaniu w citomedzie
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Anna Wybudowska

87-100 Toruń

Przede wszystkim profesjonalizm. Ogromna wiedza. Pani Doktor to znakomity specjalista i wspaniały człowiek, niesamowicie ciepła i otwarta osoba. Jednym słowem NAJLEPSZA.
Opinia dodana przez: Anna M.

lekarz Halina Burchacińska

ul. Ignacego Łyskowskiego 29/35
87-100 Toruń

Mam bardzo złożoną wadę wzroku. Od wielu lat chodzę do różnych lekarzy. Kilka razy byłem u Pani Dr. Podsumuję to tak - jeśli chodzi o dokładność, diagnozę i leczenie nie spotkałem lepszego okulisty. Po prostu wie od razu to co innym zajmuje masę czasu lub do czego nigdy nie dojdą - nie wiem czy to wiedza i doświadczenie czy może intuicja, trudno mi to oceniać jako laikowi w tej dziedzinie ...

lekarz Marzena Janiak

Optomedyk 1 - Grupowa Praktyka Lekarska Lekarzy Okulistów
Suleckiego 2e
87-100 Toruń

Niestety nie polecam. Mam za sobą kilka wizyt w gabinecie i nic dobrego poza uprzejmością i w miarę dobrymi terminami powiedzieć nie mogę. Lekarka nie wiele mówi, nie opowiada o chorobie, nie zna metod leczenia ani ich nie poleca...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Hanna Kostrzewa-Korzeniowska

ulica Mostowa 38
87-100 Toruń

Lekarka jest bardzo miła - to jedyna dobra rzecz, jaką mogę napisać. W moim przypadku nie rozpoznała groźnej choroby ( półpasiec oczny). Na szczęście udałam się do innego specjalisty i zostałam wyleczona. Odradzam!
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Iwona Kujach-Gosk

87-100 Toruń

Kompetentna, uprzejma, polecam. Byłam na wizycie z 82 letnią niesłyszącą mamą. Pani Doktor wykazała wiele cierpliwości i ciepła.

lekarz Anna Górska

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

Pełen profesjonalizm, wyjątkowa lekarka. Jako jedyna rozpoznała chorobę. Wizyta trwała około godziny. Zostałam szczegółowo zbadana. Myślę, że leczenie pomoże, ponieważ nareszcie ktoś mnie zdiagnozował.

lekarz Urszula Sztyburska-Rzyp

Miejska Przychodnia Specjalistyczna
87-100 Toruń

Nieprzyjemny lekarz !! Zero empatii !!Przemęczona !!Pani doktor, a co z przysięgą Hipokratesa?Zapomniało się??
Zazwyczaj nie tłumaczy choroby, nie mówi jej dokładnej nazwy, nie informuje jaką czynność będzie teraz wykonywać. Bardziej eksperymentuje z pacjentem i jego lekamj niż faktycznie leczy.

lekarz Krzysztof Popowski

Łazienna 30
Toruń

Bardzo dobry lekarz, leczę się u niego już 14 lat :) Bardzo sympatyczny i pomocny. Widać, że zna się na fachu.

lekarz Joanna Wydorska

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

A ja trafiłam do szpitala na Bielanach w sobotę około południa że skierowaniem z przychodni przy ul.Uniwersyteckiej. Pani doktor do mnie wyszła, zapytała z czym przyjechałam i po wysłuchaniu mnie powiedziała, że będę musiała z godzinę poczekać bo Ona ma na oddziale jakieś zabiegi. Doczekałem i było warto. Pani doktor bardzo dokładnie zbadała oczy. Okazało się że mam w jednym oku rozdartą siatkówkę. Bardzo dokładnie mi wszystko wytłumaczyła i bardzo ...
Opinia dodana przez: Anna

Agnieszka Żyto

Citomed
87-100 Toruń

arogancka, traktuje pacjenta z góry, nie ma dobrego sprzętu - mimo, że mam astygmatyzm (co jej powiedziałam), stwierdziła, że nie ma szkieł do astygmatyzmu i nie może mi dobrze przepisać recepty na szkła. wypisała mi więc receptę niekompletną, zostawiając miejsce wolne w miejscu korekcji astygmatyzmu. czuję się okradziona i żałuję, że pozwoliłam się tak potraktować i nie żądałam zwrotu pieniędzy - przecież i tak musiałam iść do innego lekarza.