Okulista Warszawa

Okulista Warszawa lek. med. Anna Cichocka-Woźniak

Centrum Okulistyczne Targowa 2
Targowa 2

Na wszystkie 6 pytań mogłam odpowiedzieć jedynie pięcioma gwiazdkami. Dodam jeszcze, że byłam u trzech lekarzy do których zwracałam się o poradę i pomoc, niestety nie otrzymałam nic. Dopiero już po pierwszej wizycie u Pani dr przestałam bać się panicznie swojej choroby (jaskra źle leczona przez dwa lata). Skrupulatna wręcz pedantycznie podchodząca do postępowania z konkretnym pacjentem. Nie należy do "uroczych, ćwierkających lekarzy", którzy dużo i słodko mówią i robią wszystko rutynowo. Każdy pacjent jest jakby wyzwaniem. Reasumując - wyjątkowa.

Opinia dodana przez: Elżbieta

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
02-390 Ochota, Warszawa

Pani doktor jest pełna poświęcenia, staranna i kompetentna w tym co robi.

Pani doktor jest pełna poświęcenia, staranna i kompetentna w tym co robi.

Surowieckiego 8

Pan Doktor bezbłędnie diagnozuje.
Dzięki Jego wnikliwemu badaniu zachowałam widzenie w oku lewym.
Jestem wdzięczna i pełna podziwu dla Jego ...

Pan Doktor bezbłędnie diagnozuje.
Dzięki Jego wnikliwemu badaniu zachowałam widzenie w oku lewym.
Jestem wdzięczna i pełna podziwu dla Jego profesjonalizmu.

Okulista Warszawa lekarz Marek Czubak

Surowieckiego 8

Trafiłem do Dr. Czubaka przez przypadek. Mogę potwierdzić to co piszą inni, że ma "złotą" rękę.
Mój zabieg odbył się ...

Mój zabieg odbył się bez najmniejszego problemu. Zdecydowałem się na droższą soczewkę wieloogniskową. Efekt jest niesamowity. Wzrok mam skorygowany do zera.
Operację przeszedłem w lutym 2010. Stosowałem się przez pierwsze miesiące do ogólnych zaleceń aby nie dźwigać, nie schylać się itd. Odbyło się bez jakichkolwiek komplikacji.
Dr. Czubak jest bardzo konkretnym człowiekiem i nie lubi "gadać" bez zbędnej potrzeby. Stąd czasami może pozostawać pewien niedosyt jeżeli chodzi o poświęcenie czasu pacjentowi czy o tłumaczenie tego co było zrobione.
W moim przypadku odpowiedział na wszystkie pytania i poświęcił mi tyle czasu ile tego oczekiwałem.
Najbardziej spodobał mi się skrócony opis zabiegu, który dosadnie oddaje to co było robione: "Robimy dziurkę, wkładamy narzędzie, mielimy soczewkę, wysysamy i zastępujemy nową." Krócej nie da się tego ująć. :)
Dla tych, którzy się wahają czy pójść na ten zabig a chcieliby porozmawiać z osobą, która już go przeszła, podaję mój adres mailowy dariusz.walisiak@onet.pl. Później możliwy jest również kontakt telefoniczny.

Surowieckiego 8

Lekarz godny polecenia. Celnie i szybko diagnozuje problem. Uprzejmy, wszystko tłumaczy i nie naciąga pacjenta na dodatkowe koszty .

Opinia dodana przez: sylwia
Okulista Warszawa lekarz Izabella Wójcicka-Balińska

Surowieckiego 8

Bardzo nieuprzejmy okulista. To była niemiła wizyta. Nie otrzymałem informacji po które zwróciłem się do lekarza i musiałem zaraz po tej wizycie pójść do innego.
Pacjent

Opinia dodana przez: Grzegorz
Okulista Warszawa lekarz Karina Broniek-Kowalik

Wolny termin: jutro o 16:10. Sprawdź inny. # 8

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Wolny termin: jutro o 16:20. Sprawdź inny. # 9

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Wolny termin: jutro o 16:35. Sprawdź inny. # 10