Okulista Warszawa

Warszawski Uniwersytet Medyczny
ul. Żwirki i Wigury 61

Polecam pana doktora, bardzo sympatyczny człowiek z konkretnym podejściem do pacjenta. Nie ma problemów ze zleceniem badania, jeśli tylko ma jakieś wątpliwości itp.

Opinia dodana przez: Elena

RETINA Diagnostyka i Mikrochirurgia Oka
ul.Gimnazjalna 1

Pan Michał to świetny lekarz, miałam przyjemność odwiedzić go na nfz. Świetnie wytłumaczył mój problem, poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam. Taki lekarz dla ludzi. Naprawdę polecam.

Opinia dodana przez: Joanna

Marszałkowska 28 (nad Trasą)

szkoda,żenie ma takich lekarzy w publicznej służbie zdrowia

szkoda,żenie ma takich lekarzy w publicznej służbie zdrowia

Centrum Medyczne MAVIT Ambulatorium nr 1 w Warszawie
Podleśna 61

Znakomity fachowiec i wspaniały człowiek. Lekarka dla której dobro pacjenta jest sprawą nadrzędną. Od wielu lat ja i inni członkowie mojej rodziny uważamy,że mamy wielkie szczęście iż jesteśmy pacjentami dr Horodyńskiej

Opinia dodana przez: Lucja

Gabinet Okulistyczny Iwona Partyka
Gagarina 9

Bardzo pozytywne wrażenia z kontaktów z Panią doktor. Profesjonalnie zajęła się moim ojcem, który zaczynał mieć poważne problemy z widzeniem.

Opinia dodana przez: Wojciech

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128

Dr Kluś przyklejał mi siatkówkę wraz z witrektomią i wymianą soczewki w marcu 2015 w szpitalu na Szaserów, operacja udała się fantastycznie, dziękuję.

Opinia dodana przez: janusz

SPOŁKA LEKARSKA sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22/ parter/parking

bardzo dobra okulistka, chodziłam do niej z moją córką która ma poważną wadę wzroku , dzięki niej mojej córce wzrok się poprawił , nigdy się nie spieszyła ,przy oczopląsie nie proponowała zaklejania oka folią jak robiła inna okulistka tylko zapuszczałyśmy kropelki które nie były tak uciążliwe jak folia i spowodowały poprawę widzenia w słabszym oku

Al. Gen. A. Chruściela 57/3

Sympatyczny lekarz,wizyta przebiegła bardzo sprawnie ale bez pośpiechu, mam dobrze dobrane okulary do wady i widzę dużo lepiej niż wcześniej.

Europejskie Centrum Leczenia Jaskry i Chorób Oczu
ul. Okrąg 1 A

Lekarz z niesamowitym podejściem do dzieci. Byłam u niego z niespełna 2 letnim dzieckiem. To z jaką cierpliwością, sympatią, pomysłowością jak zabawić malucha oraz szczegółowe badanie dziecka spowodowało, że jeśli będę kiedyś potrzebować konsultacji okulisty to na pewno wybierzemy tego lekarza.

Opinia dodana przez: Joanna

Bruzdowa 112p

Pani Anna to wzorzec metra w medycynie !
Niezwykle kompetentna, miła, traktuje pacjentów jak swoich znajomych.

Pani Anna to wzorzec metra w medycynie !
Niezwykle kompetentna, miła, traktuje pacjentów jak swoich znajomych.

Opinia dodana przez: Marcel