Okulista Warszawa

Promocja Zdrowia
ulica Conrada 15

Bardzo kompetentna osoba o dużej wiedzy i umiejętności komunikacji z pacjentem-świetnie tłumaczy sedno choroby i metody leczenia.Polecam z czystym sumieniem

Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki
ul. Boya-Żeleńskiego 6 lok.82
Śródmieście, Warszawa

Po wizycie, jaką miałam kilka dni temu, jestem zbudowana osobowością pani Doktor Anny Boruckiej. Będąc matką lekarza - nauczyciela lekarzy, mogę z pełnym przekonaniem życzyć naszej służbie zdrowia więcej lekarzy tak kompetentnych i wiernych przysiędze Hipokratesa !
Wdzięczna pacjentka (l. 76)

Opinia dodana przez: Krystyna

BELL-MED
Szeligowska 25

Swiat bez okularów jest piekny, wreszcie mogę robić to co tak bardzo lubię bez tego czego tak nienawidziłam.
Opieka i ...

Opieka i kadra w klinice profesjonalna, zabieg bezstresowy i szybki. Spełniłam swoje marzenie a raczej pan mi je spełnił.

al. Niepodległości 20

Lecze sie u Pani Doktor już ponad 30 lat. To mówi wszystko :)

Lecze sie u Pani Doktor już ponad 30 lat. To mówi wszystko :)

Lekarz jakich mało. Zaangażownie, dociekliwość to jego domeny. Od przeszło roku odwiedziłam mnóstwo lekarzy okulistów z powodu bardzo rzadkiej choroby oczu mojego syna. Jego pomoc w znalezieniu przyczyny jest nieoceniona. Odpowiada na każde domysły i przypuszczenia stroskanej matki. Rzeczowo omawia, i wyjaśnia wszystko w sposób zrozumiały. Do tego jest bardzo miłym, uprzejmym i młodym lekarzem, który na pewno kiedyś zajdzie wysoko w dziedzinie okulistyki (no chyba że wyjedzie z tego państwa). Gorąco Polecam !!!!

Opinia dodana przez: Wioletta

Pani Doktor jest wspaniałą, przemiłą, pozytywnie nastawioną i profesjonalną osobą. Gorąco polecam i sama jeszcze nie raz wrócę :)

lekarz Dorota Jazgarska-Orzeł

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
Ochota, Warszawa

Bardzo dobry, kompetentny i uprzejmy lekarz. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, dokładnie rozwiewa wątpliwości. Zawsze szczegółowo przeprowadza wywiad i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Zdecydowanie polecam.

SZPZLO Warszawa Praga-Południe
ulica Ostrołęcka 4

Lekarz ja z serialu. Rzadki przypadek w dzisiejszych czasach. Pani dr jest pałna szacuknu i empatii, poświęca tyle czasu ile trzeba, często zostaje po godzinach, by przyjąć niezapisanych pacjentów. Świetny specjalista!!!

Marszałkowska 28 lok. 95

szkoda,żenie ma takich lekarzy w publicznej służbie zdrowia

szkoda,żenie ma takich lekarzy w publicznej służbie zdrowia

RETINA Diagnostyka i Mikrochirurgia Oka
ul.Gimnazjalna 1

Pan Michał to świetny lekarz, miałam przyjemność odwiedzić go na nfz. Świetnie wytłumaczył mój problem, poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam. Taki lekarz dla ludzi. Naprawdę polecam.

Opinia dodana przez: Joanna