Okulista Wrocław

Narazie miała jedną operację zaćmy i czeka mnie jeszcze jedna. Operację prowadzi dr Marszałek. Jak zdjęłam opatrunek po operacji to już widzę bardzo dobre efekty. Dr Piotr Marszalik jest jak anioł. Ratuje mój wzrok i są efekty. Wszystkim polecam właśnie tego lekarza. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Aneta

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul. Szybka 5c
Wrocław

witam . pani doktor Agopsowicz jest bardzo dobrym specjalistą, traktuje pacjentów indywidualnie dużo czasu poświęca nie tylko na badanie ale na tłumaczeniu tematyki leczenia i postępowania w trakcie leczenia .ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest miła serdeczna i bardzo ciepła.Jest godna polecenia . Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak pani doktor Agopsowicz to nasza służba zdrowia byłaby na bardzo wysokim poziomie.

Opinia dodana przez: Krystyna

Pilczycka 198b
Wrocław

Nie często można spotkać takiego lekarza, z tak pozytywnym podejściem do pacjenta. Szczerze polecam.

Hłaski 44b
Wrocław

Profesjonalna Pani doktor, szczegółowa, układająca dobro badanego pacjenta - ponad własny zysk i interesy! Polecam

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul. Szybka 5c

Dzięki Pani Doktor moja córka jest zdrowa.Dziękuję mama pacjętki z Bolesławca

Dzięki Pani Doktor moja córka jest zdrowa.Dziękuję mama pacjętki z Bolesławca

Gabinet lekarski

Wrocław

Jako pacjentka dr.R.Kaczmarka moge wyrazic sie o Nim w samych superlatywach.Jako lek.okulista jest wspanialym i kompetentnym i co dla mnie najwazniejsze wyjatkowo skutecznym chirurgiem-dzieki szbkiej i skutecznej operacji mojego oka /zabieg witrektomia/ odzyskalam calkowicie wzrok.Po uplywie pol roku Doktor zlikwidowal zacme ,co daje mi komfort widzenia.Pan dr.Kaczmarek ma cudowne podejscie do pacjenta-
nie liczac czasu odpowiada cierpliwie i wyczerpujaco na wszystkie pytania -a przy tym jest bardzo uprzejmy i bezposredni.
Zycze wszystkim potencjalnym chorym z problemami okulistycznymi aby mieli szczescie dostac sie do tak niezwyklego Lekarza-Okulisty!

Opinia dodana przez: Jadwiga

Gabinet Lekarski

Wrocław

doskonały lekarz, kompetentna, komunikatywna , miła ,serdeczna ..z przyjemnością chodzę do niej z dziećmi

Ośrodek Mikrochirurgii i Terapii Okulistycznej "OKO M" Jarosław Miśkiewicz
ulica Wandy Rutkiewicz 25a
Wrocław

Naprwadę, bardzo bardzo polecam - bardzo dobry fachowiec - specjalista a poza tym bardzo sympatyczna , miła i uśmiechnięta Osoba, naprawde mało takich - Bardzo Polecam:):):)

Opinia dodana przez: MAREK

Krawiecka 10 lok. 3
Wrocław

Pani dr Dorota Pacholska to świetny specjalista. Byłam na wizycie u Pani doktor w Dolmedzie, w ramach ubezpieczenia. Zostałam gruntownie przebadana, tak jak nigdy u żadnego lekarza, z troską i zaangażowaniem, ogromną życzliwością.

Opinia dodana przez: Beata

marsz. Piłsudskiego 49-57
Wrocław

Pani doktor jest aptekarsko dokładna i to bardzo wzbudza zaufanie do niej.

Pani doktor jest aptekarsko dokładna i to bardzo wzbudza zaufanie do niej.