Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Okulista Wrocław

lekarz Jolanta Ćwioro-Mulak

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław
Wrocław

Bardzo miła, dokładna, profesjonalna i pełna empatii Pani Doktor. Szczegółowo zbadała mój problem i udzieliła kompleksowych wyjaśnień na każde zadanie pytanie. Wizyta była przyjemnością! Zdecydowanie polecam każdemu Panią Jolantę.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Krystyna Agopsowicz

Centrum Okulistyczne we Wrocławiu
Powstańców Śl. 73-95
53-332 Wrocław

witam . pani doktor Agopsowicz jest bardzo dobrym specjalistą, traktuje pacjentów indywidualnie dużo czasu poświęca nie tylko na badanie ale na tłumaczeniu tematyki leczenia i postępowania w trakcie leczenia .ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest miła serdeczna i bardzo ciepła.Jest godna polecenia . Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak pani doktor Agopsowicz to nasza służba zdrowia byłaby na bardzo wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Krystyna
Narazie miała jedną operację zaćmy i czeka mnie jeszcze jedna. Operację prowadzi dr Marszałek. Jak zdjęłam opatrunek po operacji to już widzę bardzo dobre efekty. Dr Piotr Marszalik jest jak anioł. Ratuje mój wzrok i są efekty. Wszystkim polecam właśnie tego lekarza. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Halina Winiarska

Pilczycka 198b
54-142 Wrocław

Nie często można spotkać takiego lekarza, z tak pozytywnym podejściem do pacjenta. Szczerze polecam.

dr n. med. Radosław Kaczmarek

Gabinet lekarski
50-456 Wrocław

Mam 66 lat. Jako emerytowany oficer wielokrotnie wielokrotnie bywałem u różnych lekarzy specjalistów, w tym okulistów. Na ogół wychodziłem z mieszanymi uczuciami. Jakiś dobry los i wyjątkowe szczęście mnie spotkało, że w momencie, kiedy widziałem już tylko przez mgłę, zupełnie przypadkowo trafiłem na wizytę do Pana doktora Kaczmarka. Poczułem się jak bym był w zupełnie odległym, nieznanym kraju. Osobowość, uprzejmość, kontakt z pacjentem, skromność, rzeczowość i widoczny gołym okiem nieprzeciętny ...
Opinia dodana przez: Aleksander

Aleksandra Nuckowska

Hłaski 44b
54-608 Wrocław

Profesjonalna Pani doktor, szczegółowa, układająca dobro badanego pacjenta - ponad własny zysk i interesy! Polecam

prof. dr hab. Marta Misiuk-Hojło

Optimum Profesorskie centrum medyczne
Szybka 5
50-421 Wrocław

Dzięki Pani Doktor moja córka jest zdrowa.Dziękuję mama pacjętki z Bolesławca

dr n. med. Barbara Stańda

marsz. Piłsudskiego 43 lok. 9
50-046 Wrocław

Pani doktor jest aptekarsko dokładna i to bardzo wzbudza zaufanie do niej.

lekarz Anna Kocięcka

Dzierżoniowska 32 / 8
Wrocław

wspaniały człowiek o wielkim sercu, oddany pacjentom, lekarz z powołania . Oby takich ludzi w medycynie było więcej.
Jestem pacjentką doktor Jarzębińskiej-Vecerowej od kilkunastu lat. Poczekalnia zawsze jest pełna, a ja nigdy nie czułam się potraktowana "na chybcika"... Nawet, kiedy przyszłam do gabinetu bez wcześniejszego zapisu (nagły wypadek), zostałam przyjęta, zbadana i uspokojona. W dodatku badanie było gratisowe... Pani doktor ma wszystko, co potrzebne, by być doskonałym lekarzem... Wielką kulturę osobistą, ogromną wiedzę zawodową i serdeczne podejście do pacjenta. Od znajomych wiem też, że ma doskonałe podejście do ...
Opinia dodana przez: Iwona

Czesława Jasek

Gabinet Lekarski
51-153 Wrocław

doskonały lekarz, kompetentna, komunikatywna , miła ,serdeczna ..z przyjemnością chodzę do niej z dziećmi

lekarz Elżbieta Troks-Ugarynko

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Lekarz którego zawsze polecam znajomym bo zawsze wczuwa się w problem pacjenta i diagnozę opiera na bardzo skrupulatnych badaniach.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Patrycja Gawrońska

PCZ Polski Instytut Medyczny Przychodnia Specjalistyczna z Ośrodkiem Badań Klinicznych
ulica Legnicka 61
54-203 Wrocław

W lutym 2016 roku niespodziewanie straciłem wzrok w lewym oku. Pani dr Patrycja Gawrońska z Ośrodka Mikrochirurgii i Terapii Okulistycznej (OKOM) bezbłędnie rozpoznała u mnie zakrzep żyły skroniowej dolnej siatkówki i wdrożyła właściwe leczenie. To dzięki jej fachowej opiece i wysokim kompetencjom zawodowym mój stan uległ znaczącej poprawie. Pani dr Patrycja Gawrońska jest nie tylko godnym polecenia specjalistą, niosącym skuteczną pomoc, ale przede wszystkim lekarzem o wielkim sercu, życzliwym i ...
Dzieki interwencji pana Tomasza i pani Hanny Zajac-Pytrus mam zagojone oko po uderzeniu pilka. Mialem zabieg laseroterapii, poniewaz mialem przedarciowy otwor siatkowki. Po 2 tygodniach zwolnienia stwierdzono, ze siatkowka jest super przylozona. Bardzo goraco polecam pana Tomka.
Opinia dodana przez: mac
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Okulista
                                       dr n. med. Magdalena Koziorowska

dr n. med. Magdalena Koziorowska

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Nigdy nie sądziłem że zabieg usunięcia zaćmy może być tak bezproblemowy i bezbolesny. Jestem pełen podziwu dla tej Pani za maksimum profesjonalizmu którego miałem przyjemność doświadczyć z Jej strony. Mogę sobie jedynie życzyć by wszyscy lekarze w tym kraju mieli takie podejście do zawodu jak Pani doktor Koziorowska. Ukłony należą się również wszystkim zaangażowanym w wykonywanie tych zabiegów w Spectrum którzy w moim przypadku zasługują na najwyższe uznanie.
Opinia dodana przez: Krzysztof Libera

lekarz Agnieszka Miśkiewicz-Wójcik

Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Rudolfa Weigla 5
50-981 Wrocław

Naprwadę, bardzo bardzo polecam - bardzo dobry fachowiec - specjalista a poza tym bardzo sympatyczna , miła i uśmiechnięta Osoba, naprawde mało takich - Bardzo Polecam:):):)
Opinia dodana przez: MAREK

lekarz Krzysztof Babula

Wojewódzkie Centrum Medyczne "Dobrzyńska"
Dobrzyńska 21/23
50-403 Wrocław

Wspaniały lekarz polecam wszystkim leczę się już kilka lat uważam że najlepszy lekarz zna swój fach najlepszy w Świdnicy
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Patrycja Krzyżanowska-Berkowska

Spektrum
Olszewskiego 58
51-646 Wrocław

Z całego serca dziękuję Pani Dr hab. n. m. Patrycji Krzyżanowskiej Berkowskiej za wyjątkowo złożoną operację usunięcia zmętniałej podwichniętej soczewki , z wszczepieniem i podszyciem nowej w moim prawym oku. - Ja widzę !!! – to okrzyk radości w chwili zdjęcia opatrunku z mojego oka rano w dzień po operacji. Jest to niesamowite uczucie zobaczenia znów wyraźnie wszystkiego wokół, kolorów, twarzy moich bliskich, obrazów , okiem które jeszcze wczoraj było ...
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Małgorzata Iwanejko

M-Med
ulica Gliniana 40
51-525 Wrocław

Pierwszy raz byłam na wizycie u Pani Doktor. Byłam mile zaskoczona dokładnymi badaniami i wytłumaczeniu moich dolegliwości. Super. Bardzo miła, dokładna. Żeby wszyscy lekarze byli tacy. Dziękuję Pani Doktor. Elżbieta Konewecka
Opinia dodana przez: ELŻBIETA

lekarz Marcin Zieliński

Dolnośląskie Centrum Ginekologiczne - Filia
Sienkiewicza 33a
50-349 Wrocław

Od kilku lat zmagałam się z uciążliwym łzawieniem, wizyty od okulisty do okulisty i nic, podejmowane próby leczenia bez efektu. Dr Zieliński przyjął mnie w szpitalu w Lubaniu bardzo po ludzku, uprzejmie. Wytłumaczył co mi dolega i nie obyło się bez operacji. Odpowiedział na wszystkie moje wątpliwości. Bardzo dobrze wspominam tę wizytę, zawsze mogę do doktora zadzwonić i zostaję zaopiekowana. Bardzo polecam tego specjalistę tym, którzy borykają się z podobnymi ...
Opinia dodana przez: Olga