Filtruj terminy

lekarz Beata Butrymowicz

zakład optyczny
al. Niepodległości 6
65-048 Zielona Góra

Pani Doktor to przemiła osoba, bardzo wyrozumiała, badanie przeprowadziła bardzo dokładnie i spokojnie nie czuło się presji czasu. Ogólnie miła atmosfera panująca w przychodni. Zostałam dokładnie poinformowana przez panią w rejestracji jak również przez Panią doktor o wszystkim :) Zdecydowanie polecam

lekarz Ewa Tarczkowska

Szpital Wojewódzki w Zielonej Górze Poradnie Przyszpitalne
ulica Zyty 26
65-046 Zielona Góra

Pani doktor świetnie poradziła sobie z czteroletnim dzieckiem z ciałem obcym w oku. Zareagowała szybko i przyjęła nas po 20:00 bez kolejki. Dziecko poczuło ulgę od razu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Bożena Staniul

65-048 Zielona Góra

Niezwykle uprzejma, pełna energii i osobistego wdzięku. Tłumaczy podejmowane decyzje, wyjaśnia charakter przeprowadzanej procedury, zleca dodatkowe badania, by być pewną stawianej diagnozy. Spowita, ze się tak wyrażę, aurą fachowościI Z pełną szczerością polecam tę znakomitą okulistkę!
Opinia dodana przez: Jerzy Domagalski

lekarz Anna Perlikiewicz-Kikiela

65-048 Zielona Góra

Dawno byłam u Pani Doktor i byłam zachwycona efektem, tak dobrze dobrała mi szkła, po latach jednak wzrok jest słabszy a Pani Doktor nie mogę nigdzie znależć.Czy Ona jeszcze pracuje?

lekarz Marcin Zieliński

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Od kilku lat zmagałam się z uciążliwym łzawieniem, wizyty od okulisty do okulisty i nic, podejmowane próby leczenia bez efektu. Dr Zieliński przyjął mnie w szpitalu w Lubaniu bardzo po ludzku, uprzejmie. Wytłumaczył co mi dolega i nie obyło się bez operacji. Odpowiedział na wszystkie moje wątpliwości. Bardzo dobrze wspominam tę wizytę, zawsze mogę do doktora zadzwonić i zostaję zaopiekowana. Bardzo polecam tego specjalistę tym, którzy borykają się z podobnymi ...
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Robert Lodziński

Trasa Północna 8C/5
65-001 Zielona Góra

Zdecydowanie odradzam. Przyszłam po raz pierwszy do doktora z dwójką dzieci na badanie wzroku. Synek nosi okulary od jakiegoś czasu, pan doktor po badaniu wzorku dwiema aparaturami zalecił szybciutko znacznie silniejsze okularki. Podobnie wyglądało badanie córki która wcześniej nie nosiła okaularów- szybkie spjrzenie na tablice z cyferkami i sprawdzenie na aparaturach - wyrok obowiązkowo okulary +2. Nie było ani chwili wahania, było za to kwieciste zachęcanie do dożywotniego kontynuowania leczenia ...
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Aneta Sandecka

Rezedowa 12
65-001 Zielona Góra

Bardzo miła i uprzejma. Podchodzi do pacjenta holistycznie, wszystko wytłumaczy, nie kwestionuje podejścia wczesniejszego lekarza, tylko uzasadnia swoje zdanie. Fachowa i kompetentna. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Halina

Anna Wysoczańska

Okulista dziecięcy

"przychodnia okulistyczna tęcza"
Jaskółcza
Zielona Góra

O pani doktor nie mogę wystawić żadnej opinii ponieważ nie doszło nawet do wizyty. Pani recepcjonistka to osoba bez kultury. Z niewiadomej przyczyny nie zostaliśmy zapisani na wizytę a pani recepcjonistka usiłowała mi wmówić że widocznie umawialam się w innej przychodni. Bez przeprosin i próby złagodzenia odesłala nas do domu.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Stanisława Biłasz-Wójtowicz

poliklinika
Zielona Góra Wazów
65-001 Zielona Góra

Jestem po kolejnej wizycie u Pani doktor. Zdecydowanie polecam. Jest kompetentna, miła a wizyta przebiega bez pośpiechu.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Grażyna Politowicz

Poradnia Onkologiczna
Wazów 42/piętro 3
65-001 Zielona Góra

Pani doktor słucha, skrupulatnie i z empatią podchodzi do tematu. Z gabinetu wyszedłem zadowolony. Polecam
Opinia dodana przez: Marshall

lekarz Jolanta Jeziorska-Pilecka

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej " MED ALL" spółka cywilna
Gajowa 50
65-267 Zielona Góra

Nie polecam. Kompletnie nie słucha co pacjent ma do powiedzenia. Na zadane pytania odpowiada wyuczonymi regułkami, albo zarzuca kwestionowanie jej umiejetności.

lekarz Anna Wieliczko

65-048 Zielona Góra

Niezbyt miła osoba. Niechętnie odpowiada na jakiekolwiek pytania. Traktuje pacjenta z góry. Badanie bardzo pobieżne w porównaniu z innymi okulistami.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Edyta Turczynowicz-Szymczyk

Zespół Pielęgniarskiej Opieki Długoterminowej Domowej
Plac Kolejarza 1
65-020 Zielona Góra

Lekarz z bardzo ubogą wiedzą w swoim zakresie. Może pomylone dziedziny? Dodatkowo podważanie oceny innych specjalistów jakby to "Pani doktor" wiedziała najlepiej. Nie polecam

lekarz Halina Ralcewicz

zakład optyczny
al. Niepodległości 6

lekarz Małgorzata Kumorek-Chlamtacz

Okulista, Anestezjolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ABC medic" Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych s.c.
Anieli Krzywoń 2 A

lekarz Hanna Ralcewicz-Gajewska