Lekarze Onkolog Bydgoszcz

Onkolog, Ginekolog położnik

Omega
Cieszkowskiego 5/1A
Bydgoszcz

Byłam dopiero na pierwszej wizycie, ale na pewno pozostanę przy dr Nowickim. Od momentu otworzenia drzwi czuję się, że to osoba pełna ciepła, zrozumienia, serdeczna. Reszta wizyty tylko to potwierdziła. Zostałam "obsłużona" kompleksowo. Czułam, że jestem w dobrych rękach. Pan doktor wszystko tłumaczy, jest rzeczowy, a przy tym subtelny, delikatny. Tworzy taką atmosferę, że nie ma mowy o jakimś dyskomforcie, skrępowaniu... Już wiem, że na pierwszą wizytę z córką udam ...
Opinia dodana przez: Aneta

dr Mariusz Kwiatkowski

Centrum Onkologii
85-796 Bydgoszcz

Wyśmienity fachowiec. Bardzo kompetentny, uprzejmy dla pacjentów. Poświęca dużo czasu na wizytę. Jeden z najlepszych lekarzy na oddziale Onkologii w Centrum Onkologii w Bydgoszczy.
Opinia dodana przez: Paweł
Pełen profesjonalizm, a przy tym ludzkie podejście do pacjenta. Pan doktor szczegółowo wyjaśnia plan działania w zależności od wyniku . Polecam
Opinia dodana przez: Ryszard W

dr n. med. Izabela Pałgan

Hematolog dziecięcy, Onkolog

Bydgoszcz

Bardzo kompetentna, uprzejma pani doktor. Moja coreczka leczona przez innych lekarzy antybiotykami przez dr Pałgan wyleczona z nawracających angin bez inwazyjnych terapii. trudno się do niej dostać, ale warto poczekać.

lekarz Adam Główczewski

Wizyty domowe, Hematolog

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakł‚ad Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy
ulica Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz

Lekarz z bardzo dobrym podejściem do dziecka, przyjemny i kompetentny. Widać poświęcenie w pracy z pacjentem. W sposób jasny i zrozumiały formułuje swoje zalecenia. Szczerze polecam wizytę.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Jacek Hoffman

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Warmińskiego 4/3
85-054 Bydgoszcz

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Skrupulatnie weryfikuje wszystkie wyniki badań, stawiający diagnozę w sposób przemyślany ale również intuicyjny, konsekwentnie dąży do wyjaśnienia wątpliwości w wykonanej diagnostyce. Do tego wszystkiego bardzo dobry chirurg.
Opinia dodana przez: nemo

Radosław Sitarz

Onkolog, Radiolog

Indywidualna Praktyka Lekarska Radosław Sitarz Lekarz Medycyny
85-858 Bydgoszcz

pisze w imieniu mojej mamy jest zachwycona życzliwością i uprzejmością oraz kompleksowa opieka lekarską z jaką spotkała sie będąc pod opieka p doktora Radosława Sitarza
Opinia dodana przez: małgosia

lek. med. Witold Kowalski

Onkolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Pan doktor godny polecenia, . Profesjonalne podejście do pacjenta , sympatyczny oraz konkretny . Polecam leczenie u pana doktora!!
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Witold Czechowicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Sanitas
Dworcowa 110
85-000 Bydgoszcz

Bardzo polecam. Miałam guzki w piersiach, po biopsji nic nie wykryto. Tak jak mówił dr w drugiej ciąży same zniknęły. Ale było bardzo dobre tłumaczenie choroby i dr zaraża dobrym optymizmem pacjentów.

lekarz Andrzej Lebioda

Onkolog, Internista

Centrum Onkologii Bydgoszcz
Małachowskiego 17
89-603 Bydgoszcz

Dr Andrzej Lebioda jest doskonałym fachowcem, profesjonalistą, wzbudza ogromne zaufanie i wiarę w skuteczność leczenia. Lekarze onkolodzy w Trójmieście nie podjęli się u mnie leczenia nowotworu prostaty, z uwagi na wysokie ryzyko powikłań (obciążenie dodatkowymi chorobami). Przez pół roku bezskutecznie poszukiwałem specjalisty, który przeprowadziłby zabieg mający na celu usunięcie nowotworu, aż trafiłem na Dr Andrzeja Lebiodę. Dr Andrzej Lebioda zakwalifikował mnie do zabiegów brachyterapii, które z sukcesem przeprowadził osobiście. Jestem ...
Opinia dodana przez: Andrzej Sz. Gdańsk

lekarz Andrzej Kołtan

Hematolog dziecięcy, Onkolog

szpital uniwersytecki im jurasza
Bydgoszcz

Niezwykły człowiek, niezwkły lekarz. Prowadził moją córeczkę w oddziale onkologii, prześlismy razem wiele. Trzeba przyzwyczaić się do Jego specyficznego humoru, często gburowatego i gruboskórnego, natomiast skrzydla rozpostarte nad pacjentem rekompensują wszystko. Bardzo zaangażowany, kompetentny lekarz. Specjalista w każdym calu.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Wiesława Chmielewska

Ginekolog onkolog

ginekologiczno-onkologiczny
Osiedlowa 3/51
85-796 Bydgoszcz

Napisze tak mimo iż nam 42 lata do Pani Doktor trafiłam jak młoda pacjentka w młodym wieku bo miałam 17 lat walczącą z Rakiem pamiętam i nigdy nie zapomnę jak wielka uwagę i poświęcenie oraz wsparcie otrzymałam od Pani Doktor osobiście polecam z całego serduszka Panią Doktor dzięki której żyje funkcjonuje dzięki której nie wiem co to strach przed szpitalem i diagnozą Cóż mogę dopisać ukłony w kierunku Pani Doktor ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Piotr Rhone

Centrum Medyczne Mirena
ul. Gdańska 59
85-005 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek, lekarz, a przede wszystkim fachowiec. Profesjonalista. Niezwykle cierpliwy. Pełne zaufanie. Gosia G.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Przemysław Susicki

Przychodnia "INTERCOR"
Kasztanowa 57
85-605 Bydgoszcz

Nie wiem co by ze mną było gdybym nie trafił do Pana Doktora. Chodziłem do wielu lekarzy w Koszalinie ale dopiero szybka diagnoza , badania i zabieg uratowały moją wargę.Nawet nie ma śladu po zabiegu a ja pozbyłęm się raka zlośliwego. Polecam lekarza.

prof. dr hab. n. med. Mariusz Wysocki

Onkolog, Hematolog

Karłowicza
Bydgoszcz

Nie oceniam kompetencji Pana Wysockiego, myślę że profesura i specjalność z pediatrii, onkologii i hematologii świadczą o wysokich umiejętnościach. Ocenię za to mało profesjonalne podejście do pacjentów, a raczej klientów. Pierwsza wizyta w Centrum Wysoccy to 45 min. spóźnienia - słów "przepraszam za spóźnienie" brak. II wizyta - pacjenci już czekają w gabinecie, po 20 min. Pan Wysocki odprowadza znajomego do wyjścia i wraca. Już jest godzina nasze wizyty, lecz ...
Opinia dodana przez: Maciej

dr Dariusz Bała

Chirurg onkolog, Onkolog

Centrum Medycyny Specjalistycznej IKAR
Fromborska 18
Bydgoszcz

Najgorszy lekarz na jakiego mogło się trafić, zero podejścia do pacjenta. Dla tego "lekarza" liczą się tylko pieniądze a nie ludzkie zdrowie. Nie reaguje na to co pacjent do niego mówi. podejście do pacjenta jest na poziomie zero... jak najdalej od tego niby doktora. Skoro Pan Bóg dał mu dar leczenia ludzi to niech to robi..

lekarz Jan Kopeć

Gdańska 51 lok. 11
85-005 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz, pełen empatii. Swoją postawą wyraża zaangażowanie w walkę o jak najlepsze leczenie dla dobra pacjenta. Zaufanie które wzbudza i poświęcony czas na wizytach daje poczucie bezpieczeństwa. Piszę to z własnego doświadczenia gdyż jestem pacjentka Pana doktora.
Opinia dodana przez: Aldona

lekarz Marek Przybył

Centrum Onkologii
Toruń ul.Szeroka 25
87-100 Bydgoszcz

Chcę bardzo przeprosić pana doktora za poprzednią opinię . Nie znam lekarzy, nie wiedziałem, ze podpisany na wypisie rakarz prowadzący to inna osoba , która mnie operowała . Opinia dotyczyła dr Tomasza Staniuka
Był rok 2019. Przyszedłem z rozciętym palcem. Pan doktor podniesionym głosem powiedział mi, że nie jestem normalny, ponieważ nie przyszedłem rano, tylko po południu i na drugi dzień, a człowiek normalny, jego zdaniem, wstaje rano. Dodam, że pracowałem wówczas na nockę, więc rano spałem. Był bardzo niemiły, podnosił głos. Zdecydowanie odradzam, subiektywnie najgorsza wizyta u lekarza w moim 30-letnim życiu.

dr n. med. Jerzy Tujakowski

Onkolog, Internista

Gdańska 51 lok. 11
85-005 Bydgoszcz

Jest to zdecydowanie lekarz z powołania i chciałabym doktorowi serdecznie podziękować za to że dodał otuchy tacie i od czasu wizyty u doktora tata ma więcej wiary i sił na to aby walczyć z rakiem.Bardzo Dziękuje