Onkolog Gdańsk

dr n. med. Kamil Drucis

Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk

Lekarz jakich brakuje dziś! Bardzo pomocny choć informacje ciężkie się otrzymuje. Umie wytłumaczyć i wyjaśnić. Dziękuję raz jeszcze !

Opinia dodana przez: Łukasz
Chirurg dziecięcy Gdańsk lek. dent. Tester Testerowski

lek. dent. Tester Testerowski

Chirurg dziecięcy, Chirurg onkolog

Klonowo
Klonowa 3
Gdańsk

Wspaniały lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry

Opinia dodana przez: Adaś

lekarz Tomasz Polec

mediart
80-298 Gdańsk

Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Rewelacyjny specjalista. Godny zaufania i polecenia osobom, które potrzebują pomocy specjalisty i życzliwego człowieka!
Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!

Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!
Z ręką na sercu podchodzi do każdego pacjenta! Dziękuję Panu dr za opiekę nad mamą i gorąco pozdrawiam!!!

Opinia dodana przez: Weronika

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Zawsze ma czas dla pacjenta, warto czekać na wizytę . Dziękuję Panie Profesorze :) Polecam lekarz godny zaufania

Opinia dodana przez: Cecylia

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Wspaniały lekarz uprzejmy delikatny ma podejście do pacjenta i niesamowicie przystojny pozdrawiam

Opinia dodana przez: Jadwiga

Wiolinowa 2
80-298 Gdańsk

Cieszę się, że po męczącym "tournée" w gabinetach licznych lekarzy, którzy nie byli w stanie jednoznacznie określić problemu, trafiliśmy na Panią dr. Wspaniałe, empatyczne podejście do pacjenta i rodziców. Szybkość reakcji, uprzejmość, poświęcony czas i rozwinie wątpliwości wszystko to powoduje, że taki lekarz to skarb.

Opinia dodana przez: KLAUDIA
Onkolog Gdańsk prof. dr hab. n. med. Krzysztof Jeziorski

♥ BialaOnkologia.pl | Przychodnia specjalistyczna w Gdańsku
ul. Dębinki 7A/1
Gdańsk

To Profesor powiedział mi o terapii leczenia hipertermią ogólnoustrojową, wskazał skutki, efekty, zaplanował całe leczenie. Dzięki niemu, dzięki tej terapii nastąpił zwrot w chorobie, to co do wtedy szło tylko w złą i gorszą stronę, zaczeło puszczać, ustępować. Zminiło to moje życie na lepsze, to bardzo dobry człowiek.

Opinia dodana przez: Katia

Klinika Onkologii i Radioterapii Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

80-952 Gdańsk

bardzo komunikatywny, niespotykana cierpliwość do pacjenta. Czułam się jak pacjentka, nie jak kolejny przypadek.

Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Dariusz Sokołowski

ul. Elewów 12/9
80-298 Gdańsk

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU

Opinia dodana przez: wkurzona

Lekarz godny polecenia, wysokie kompetencje. Umie słuchać a tłumaczenia są szczegółowe i zrozumiale. W trakcie wizyty nie odczuwa się pośpiechu.

Opinia dodana przez: andrzej