onkolog gdańsk

Sortuj
Chirurg onkolog Gdańsk dr n. med. Kamil Drucis

dr n. med. Kamil Drucis

Medgart Centrum Medyczne
ul. Skłodowskiej-Curie 3 (budynek Polon-Park IIp)
Gdańsk

Lekarz dla ludzi. Dzięki swojemu zaangażowaniu i poczuciu humoru leczy nie tylko ciało, ale i duszę. Profesjonalista. Polecam w 100%.

Opinia dodana przez: Estera

lekarz Tomasz Polec

mediart

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Rewelacyjny specjalista. Godny zaufania i polecenia osobom, które potrzebują pomocy specjalisty i życzliwego człowieka!
Bezproblemowy ...

Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!
Z ręką na sercu podchodzi do każdego pacjenta! Dziękuję Panu dr za opiekę nad mamą i gorąco pozdrawiam!!!

Opinia dodana przez: Weronika

dr hab. n. med. Rafał Dziadziuszko

Onkolog   (+1 więcej)

Średnia ocen: 5/5

Zawsze ma czas dla pacjenta, warto czekać na wizytę . Dziękuję Panie Profesorze :) Polecam lekarz godny zaufania

Opinia dodana przez: Cecylia

dr n. med. Jarosław Skokowski

Chirurg onkolog

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz uprzejmy delikatny ma podejście do pacjenta i niesamowicie przystojny pozdrawiam

Opinia dodana przez: Jadwiga

dr n. med. Teresa Stachowicz-Stencel

Onkolog   (+2 więcej)

Wiolinowa 2

Średnia ocen: 5/5

Doskonały pediatra. Zajmie się pacjentem, wytłumaczy, doradzi, zleci dodatkowe badania jeśli takie są konieczne (bez dodatkowych próśb i nalegań ze strony pacjenta). Polecam!

Opinia dodana przez: Anna
Onkolog Gdańsk prof. dr hab. n. med. Krzysztof Jeziorski

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Jeziorski

♥ BialaOnkologia.pl | Przychodnia specjalistyczna w Gdańsku
ul. Dębinki 7A/1

Średnia ocen: 5/5

To Profesor powiedział mi o terapii leczenia hipertermią ogólnoustrojową, wskazał skutki, efekty, zaplanował całe leczenie. Dzięki niemu, dzięki tej terapii nastąpił zwrot w chorobie, to co do wtedy szło tylko w złą i gorszą stronę, zaczeło puszczać, ustępować. Zminiło to moje życie na lepsze, to bardzo dobry człowiek.

Opinia dodana przez: Katia

Marcin Sinacki

Klinika Onkologii i Radioterapii Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

Średnia ocen: 5/5

Lekarz kompetentny, ma podejście do pacjenta. Posiada doskonałą wiedzę. Godny polecenia. Jest świetnym onkologiem.

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Dariusz Sokołowski

None
ul. Elewów 12/9

Średnia ocen: 5/5

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU

Opinia dodana przez: wkurzona

lekarz Dariusz Sokołowski

Chirurg onkolog

Gdańsk

Doktor Dariusz Sokołowski jest doskonałym specjalistą, tłumaczy wszystko dokładnie, zrozumiale, powtarza do pełnego zrozumienia. Pociesza tonem głosu, pewnością siebie. Nabiera się do Niego zaufania od razu i nawet na chwilę nie straci!
Doktorze, Wielkie Dzięki i powodzenia!

Opinia dodana przez: ewa

lekarz Katarzyna Sosińska-Mielcarek

WCO

Gdańsk

Lekarz godny polecenia, wysokie kompetencje. Umie słuchać a tłumaczenia są szczegółowe i zrozumiale. W trakcie wizyty nie odczuwa się pośpiechu.

Opinia dodana przez: andrzej