onkolog gliwice

lekarz Maciej Wideł

Chirurg onkolog   (+1 więcej)

Gliwice

Bardzo dobry lekarz. Zasługuje na zaufanie. Fachowo zdiagnozowana choroba, perfekcyjnie przeprowadzona operacja. Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta oraz zainteresowanie zarówno przed operacją jak i po zabiegu. To niezmiernie ważne, ponieważ pacjenci onkologiczni to wyjątkowa grupa osób, która wymaga szczególnego podejścia. Takie ma doktor Maciej Wideł. Polecam Go zdecydowanie.

Opinia dodana przez: Katarzyna Stanienda-Pilecki

dr n. med. Andrzej Wygoda

Kłodnicka 16 lok. 3
Gliwice

Super lekarz. Potrafi pacjentowi zaszczepić wielki optymizm. W swoim długim życiu nie spotkałem jeszcze takiego wspaniałego pod każdym względem człowieka. Dziękuję Mu za wszystko, tj. za leczenie i serdeczność. Albin z Nysy

Opinia dodana przez: Albin

Aleksander Sacher

Kozielska 16/18
Gliwice

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, rzeczowy, budzący zaufanie. Dokładnie wytłumaczył chorobę mojej Mamy (rak piersi), omówił plan leczenia. Przeprowadził operacje z doskonałym skutkiem. Minął już rok od zabiegu, Mama czuje się doskonale! Dziękuję!

Opinia dodana przez: Małgorzata

Marcin Zeman

instytut onkologi

Gliwice

Uszko mam po drobnej korekcie zdrowotnej jest super sprawne i zdrowe od 3,5 roku - i żyje, żyje, żyje i dziękuję:-) Lekarz godny polecenia na 100% !!!

Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Leszek Miszczyk

Onkolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois 16e lok. 104a
Gliwice

Proszę o podanie numeru kontaktowego do Pana Profesora. Żaden z dostępnych w internecie nie działa. Potrzebuje pilną wizytę.

Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Grzegorz Owczarek

Onkolog

Gliwice

Profesjonalizm w połączeniu z ciepłym podejściem do pacjenta - to na pewno charakteryzuje doktora Owczarka. Wieloletnie doświadczenie i sposób, w jaki traktuje pacjentów pokazuje, że lekarze z powołania wciąż istnieją. Doktor poprowadził leczenie najbliższych mi osób i wiem, że bez niego wszystko wyglądałoby zupełnie inaczej.
Polecam doktora wszystkim, którzy wymagają leczenia czy diagnozy i jeszcze raz w tym miejscu chciałam podziękować za pomoc, której myślę, żadne słowa nie oddadzą.

lekarz Andrzej Kamiński

Chirurg onkolog   (+1 więcej)

Klinika Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej
Wybrzeże Armii Krajowej 15
Gliwice

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww

Opinia dodana przez: Kalina

Agnieszka Czarniecka

Gliwice

Rewelacyjny lekarz, znakomite podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy, pocieszy. Po prostu lekarz z powołania

Opinia dodana przez: Krewna pacjenta

lekarz Mariusz Syguła

Klinika Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej
Wybrzeże Armii Krajowej 15

Polecam, krótki czas oczekiwań na leczenie, profesjonalizm

Polecam, krótki czas oczekiwań na leczenie, profesjonalizm

dr n. med. Stefan Szelc

Gliwice

najlepszy fachowiec jakiego znam,wyleczył mojego syna z nowotwora wśródpiersia 20cm-18cm z przerzutami,POLECAM

Opinia dodana przez: jar_kub jar_kub