Onkolog Gliwice

lekarz Maciej Wideł

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Gliwice

Bardzo dobry lekarz. Zasługuje na zaufanie. Fachowo zdiagnozowana choroba, perfekcyjnie przeprowadzona operacja. Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta oraz zainteresowanie zarówno przed operacją jak i po zabiegu. To niezmiernie ważne, ponieważ pacjenci onkologiczni to wyjątkowa grupa osób, która wymaga szczególnego podejścia. Takie ma doktor Maciej Wideł. Polecam Go zdecydowanie.

Opinia dodana przez: Katarzyna Stanienda-Pilecki

dr n. med. Andrzej Wygoda

Onkolog, Radioterapeuta

Kłodnicka 16 lok. 3
Gliwice

Super lekarz. Potrafi pacjentowi zaszczepić wielki optymizm. W swoim długim życiu nie spotkałem jeszcze takiego wspaniałego pod każdym względem człowieka. Dziękuję Mu za wszystko, tj. za leczenie i serdeczność. Albin z Nysy

Opinia dodana przez: Albin

Marcin Zeman

instytut onkologi

Gliwice

Doktorek jest drugi po papieżu razem z Dr Maciejem Grajkiem. Życzę każdemu kto już msui trafić pod nóż, żeby trafił do nich! Tacy lekarze w tym kraju to rzadkość.

Opinia dodana przez: Anonimus

Aleksander Sacher

Kozielska 16/18
Gliwice

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, rzeczowy, budzący zaufanie. Dokładnie wytłumaczył chorobę mojej Mamy (rak piersi), omówił plan leczenia. Przeprowadził operacje z doskonałym skutkiem. Minął już rok od zabiegu, Mama czuje się doskonale! Dziękuję!

Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Leszek Miszczyk

Onkolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois 16e lok. 104a
Gliwice

Proszę o podanie numeru kontaktowego do Pana Profesora. Żaden z dostępnych w internecie nie działa. Potrzebuje pilną wizytę.

Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Grzegorz Owczarek

Onkolog

Gliwice

Profesjonalizm w połączeniu z ciepłym podejściem do pacjenta - to na pewno charakteryzuje doktora Owczarka. Wieloletnie doświadczenie i sposób, w jaki traktuje pacjentów pokazuje, że lekarze z powołania wciąż istnieją. Doktor poprowadził leczenie najbliższych mi osób i wiem, że bez niego wszystko wyglądałoby zupełnie inaczej.
Polecam doktora wszystkim, którzy wymagają leczenia czy diagnozy i jeszcze raz w tym miejscu chciałam podziękować za pomoc, której myślę, żadne słowa nie oddadzą.

lekarz Andrzej Kamiński

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Klinika Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej
Wybrzeże Armii Krajowej 15
Gliwice

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww

Opinia dodana przez: Kalina

Agnieszka Czarniecka

Gliwice

Rewelacyjny lekarz, znakomite podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy, pocieszy. Po prostu lekarz z powołania

Opinia dodana przez: Krewna pacjenta

Polecam, krótki czas oczekiwań na leczenie, profesjonalizm

dr n. med. Stefan Szelc

Onkolog, Radiolog

Gliwice

najlepszy fachowiec jakiego znam,wyleczył mojego syna z nowotwora wśródpiersia 20cm-18cm z przerzutami,POLECAM

Opinia dodana przez: jar_kub jar_kub