Filtruj terminy

lekarz Gerard Owsiański

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. Krótka 24 a, III piętro
58-500 Jelenia Góra

Doświadczenie i lata pracy nie pozbawiły P Doktora wrażliwości i ludzkich odruchów, co nie jest łatwe w tak obciążającym zawodzie.Oby starczyło sił i ludzkiej życzliwości do dalszej pracy .Polecam ,jako człowieka i lekarza z perspektywy pacjentki otoczonej opieką przez 26 lat .Życzę wszystkiego dobrego Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Koryna Gajek

Pulmonolog, Onkolog

58-506 Jelenia Góra

Pani Doktor to wspaniała lekarka bardzo miła sympatyczna dokładna z dużą wiedzą. Godny polecenia lekarz

lekarz Magdalena Warszylewicz-Szymanek

Pulmonolog, Onkolog

Przychodnie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ulica Ogińskiego 6
58-506 Jelenia Góra

Niesamowita pracowita i empatyczna Pani Dr to jedna z nielicznych lekarzy która potrafiła przekazać informację na temat choroby w sposób zrozumiały. Styl rozmowy wprowadza uspokojenie i wówczas rodzi się zaufanie. Brawo Pani dr. Podczas pobytu mojej mamy na oddziale onkologii znajdowała czas w tym zabieganiu żeby choć słowo przemówić do pacjentki co bardzo przepełniło nadzieją że będzie dobrze i wzmacniało pacjentkę psychicznie. Dziękuję Pani dr z całego serca za to ...
Opinia dodana przez: Mira

dr n. med. Karol Bielasik

Ginekolog onkolog

Jelenia Góra

Do doktora Bielasika zgłosiłam się na rutynowe badania od razu wzbudził on we mnie zaufanie nietylko jako lekarz ale i człowiek.Wykrył nieprawidłowości u mojego maleństwa zalecił dalszą diagnostyke i pomoc na którą zawsze mogłam liczyć.Potem spotkałam Pana doktora w szpitalu w Jeleniej Górze gdzie w 100%zadbał o mój komfort fizyczny i psychiczny jak i również mojego maleństwa.Panie doktorze dziekuję serdecznie za pomoc na ciężkim życiowym zakręcie a was drogie panie ...
Opinia dodana przez: Irena26

lekarz Sebastian Fidler

Onkolog

58-506 Jelenia Góra

mieszkańcy jeleniej nie dopuście do tego aby taki onkolog opuścił nasz rejon jest to wspaniały lekarz życzliwy dla pacjenta a zarazem konkretny co dalej on leczy a nie chowa mam 53;lata ale pierwszy raz spotkałem się z taką opieką medyczną

lekarz Anna Pietrowska

Internista, Onkolog

Prywatny Gabinet Ortopedyczny
pl. Piastowski 30
58-560 Jelenia Góra

Do administratora Proszę o zmianę numeru telefonu i e-mail ---są blednę. Dotucza innego gabinetu lekarskiego

dr n. med. Leszek Wojciechowski

Chirurg onkolog, Onkolog

Jelenia Góra

Anioł nie człowiek . Lekarz naprawdę z powołania. Jest ich bardzo niewielu i pan doktor właśnie do nich należy! Polecam serdecznie z całego serca ❤️ A panu, doktorze Ogromne "Dziękuję!"
Opinia dodana przez: Rodzina W.

lekarz Wojciech Woźny

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

58-506 Jelenia Góra

Pierwszy kontakt z lekarzem tej specjalizacji, nie wyobrażam sobie innego lekarza. Bardzo życzliwy, profesjonalne podejście do pacjenta, uśmiechnięty, na każde pytanie odpowie. Emanuje z pana doktora pozytywne nastawienie co udziela się pacjentowi. Polecam!!!🙂🙂🏆🏆
Opinia dodana przez: Krystyna

dr M Rahman

Ginekolog onkolog

Jelenia Góra

do Pana doktora chodzę już ładnych kilkanaście lat, dzięki niemu mam dwie wspaniałe córeczki, polecam w 1000% zawsze mogę na niego liczyć

lekarz Wiesław Janik

Teatralna 1 lok. 102