Lekarze Onkolog Kielce

Ginekolog, Ginekolog położnik

Specjalistyczna Praktyka Ginekologiczno-Położnicza Lek. Agnieszka Gaj
Szczecińska 4a
25-345 Kielce

Polecam Panią doktor. Konkretna, profesjonalna, kompetentna, rzetelna, a przy tym miła i uprzejma. Odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwa i pomocna.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Przemysław Ciepiela

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Gabinet Chirurgiczny Remedi
Wojska Polskiego 28A
25-377 Kielce

Młody lekarz o ogromnej wiedzy, profesjonalista, fachowiec, a przy człowiek o wysokiej kulturze osobistej, sympatyczny i cierpliwy.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Artur Pabis

Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna dr n. med. Artur Pabis
Górna 19 A
Kielce

Szkoda że jest tylko 5 gwiazdek. Nie bez powodu między nami pacjentkami mówimy o Nim "Anioł nie człowiek" jego postać jako człowieka - Wspaniały!! Wiedzą nie ma sobie równych. A jego praca mam na myśli nasze biusty to arcydzieło!! Dziękuję Panie Doktorze ... Nie ma Pan sobie równych ☺️
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Bogusław Lewandowski

Przychodnia "PODKARCZÓWKA"
Kryształowa 2
25-751 Kielce

NIESAMOWITY FACHOWIEC ! Bardzo, bardzo dobry człowiek i lekarz. Wszystko wytłumaczył mi przed operacją i to co działo się ze mną podczas . Oby cała służba zdrowia tak praktykowała jak pan doktor. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Kasia
Witam, na wizycie u w/w lekarza byłam w ŚCO, stwierdzono u mnie chorobę nowotworową,wyjaśnił mi co to za choroba, jak będzie przebiegało leczenie i postrał się bym szybko trafiła na oddział chemioterapii, potraktowałmnie bardzo bo ludzku, nie nastraszył a raczej zmobilizował do walki. I to wszystko bez dawania żadnych peniędzy - naprawdę polecam :D

lekarz Sławomir Trepka

Piramowicza Grzegorza 25
25-617 Kielce

Takiego lekarza jak Pan Slawomir Trepka nigdy jeszcze nie spotkalam. Pacjent jest dla niego zawsze na PIERWSZYM miejscu. Potrafi rozmawiac z chorym merytorycznie dajac poczucie bezpieczenstwa. Mam wielkie szczescie ze w mojej chorobie spotkalam Pana doktora- czlowieka o pieknym wnetrzu. To dla mnie zaszczyt. Dziekuje Panie doktorze.

lek. med. Wojciech Korejba

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Prywatny Gabinet Chirurgiczny
ul. J.N. Jeziorańskiego 75
Kielce

Spotkanie Pana doktora Korejby przywraca wiarę w zawód lekarza i wiarę w człowieka w ogóle.Kultura osobista, profesjonalizm, goszczący na twarzy uśmiech sprawiają, że pacjent czuje się bezpiecznie i ma pewność, że "trafił" w najlepsze ręce. Nie ma znaczenia fakt, czy wizyta jest odpłatna, czy na NFZ. Podejście Pana doktora jest jednakowo serdeczne i profesjonalne. Wspaniale jest "mieć " takiego lekarza w Kielcach. Panie Wojciechu -, dziękuję, że Pan jest i ...
Opinia dodana przez: Jola

dr Grażyna Karolczyk

Hematolog dziecięcy, Onkolog

25-734 Kielce

Genialny lekarz. Zna się na rzeczy, pomoże w 100%. Osoba miła, pracowita, działa z uśmiechem na twarzy. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: gość

Robert Bakalarz

25-734 Kielce

Nie polecam tego lekarza . Ma pacjentów za nic . Nagminnie podczas przyjmowania pacjentów przerywa przyjmowanie i znika na godzinę dwie. Dzisiaj przyszedł na 10 przyjął 6 osób do godziny 13 i zniknął . O 15 zrezygnowałam z wizyty z tatą , który ma 89 lat i jest ciężko chory jak wszyscy pacjenci chemioterapii dziennej . Nie wiadomo gdzie znikł i kiedy zacznie od nowa przyjmować . Na poczekalni zostało ...

dr n. med. Antoinette Urbaniak

Onkolog, Patomorfolog

Słowackiego 12
25-365 Kielce

Pani Urbaniak - specjalista wysokiej klasy
Lekarz godny polecenia,uprzejmy,zaangażowany w chorobę pacjenta.Przyszłam ze skierowaniem na operację od innego lekarza przyjął mnie na oddział i zoperował a przede wszystkim był na dyżurze 24godz. po mojej operacji i zaglądał do mnie co chwilę.Chciałam nadmienić,że termin operacji przez telefon zmieniałam,a profesor powiedział,żebym sobie dogodny wybrała.To był pierwszy i jedyny lekarz tak miły i z powołania jakiego spotkałam w swoim życiu.Obawiam się ,że takiego już nie spotkam,po tym co się ...
Opinia dodana przez: kRÓL

prof. dr hab. n. med. Józef Starzewski

Ginekolog onkolog

25-734 Kielce

bardzo dobry specjalista onkolog,prowadzila mnie podczas zabiegu,zawsze obecny przy pacjentce,udziela w kazdej chwili pomocy nawet potrafi przyjsc w nocy i zapytac o stan zdrowi

dr n. med. Włodzimierz Karcz

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Pan Doktor nie robił na wstępie uprzejmości i obietnic typu: że to nie będzie bolało, że to potrwa tylko chwilę, że trzeba się wyluzować... Ale w tym widać było profesjonalizm, że Doktor wie że każdy przypadek jest inny, czas trwania badania zależy od wielu rzeczy, a ból każdy pacjent przyjmuje inaczej. Miałem w swoim życiu 4 gastroskopie i inni lekarze może bardziej starali się żebym ''przetrwał'' badanie, ale Dr Karcz ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Monika Kulińska

Świętokrzyskie Centrum Onkologii
Kielce

To nie jest lekarz.Osobie chorej w ostatniej fazie nowotworu jamy brzusznej,odmowila dozywiania pozajelitowego.Kazala jesc kanapki,przy czym chory zyje tylko dzieki kroplowkom...zastanawiajace jest jaki kierunek studiow ow ,,doktor,,skonczyla.ZENADA!!!!!

Andrzej Mikuliszyn

Świętokrzyskie Centrum Onkologii
Kielce

Takiego lekarza nie życzę nawet nieboszczykowi.

lekarz Marcin Piątkowski

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM ONKOLOGII SP ZOZ
ul. Stefana Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Nie polecam. Bardzo niemiły i nieuprzejmy lekarz. Poszłam tylko po skierowanie na badanie kontrolne, a okazało się, że marnuję bezcenny czas PANA DOKTORA. SZOK!!!
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Marta Kot