Lekarze Onkolog Łódź

Cudowny człowiek,wspaniały lekarz.Pracuje w służbie zdrowia wiele lat,ale pierwszy raz spotykam lekarza z tak życzliwym podejściem do pacjenta,rodziny.Prowadzi mojego ojca,dzięki temu jest zdrowy:)Mimo diagnozy wiem że wszystko będzie dodrze,bo jesteśmy pod opieką najlepszego lekarza na świecie.Dziękujemy:)
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Maciej Berkan

Klinika Chirurgii Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Łódź

Było to chyba zrządzenie losu, że trafiłem na wspaniałego lekarza p. Macieja Berkana, który dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu, wspaniałej opiece oraz dodawaniu otuchy w przebieg leczenia dokonał tego, że czerniak z przerzutami / III stopień/ wg. Clarka/ został wyleczony. Polecam tego wspaniałego lekarza a zarazem bardzo miłego i sympatycznego człowieka.
Opinia dodana przez: Stanoslaw

dr Przemysław Lik

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Dr Lik Clinic - centrum medyczne
Drewnowska 49A/lok. 13
91-002 Łódź

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Profesjonalista w tym co robi, bardzo dobre podejście dla pacjenta. Zabieg wykonany na poczatku marca w bardzo miłej atmosferze , dzięki rozmowie z doktorem nawet stres udalo się opanować. Przesympatyczny lekarz z powołania, z poczuciem humoru, poświęca czasu tyle ile trzeba pacjentowi, co jest bardzo ważne. Jeśli chirurg to tylko doktor Przemyslaw Lik. Polecam jeszcze raz Pana doktora i pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Justyna Jerczynska

dr n. med. Joanna Stempczyńska Kącka

Joanna Stempczyńska Gabinet
Piotrkowska 182 lok. 473
90-368 Łódź

Doktor Stempczyńska to pomocna lekarka. Nasza cala rodzina jest jej niezmiernie wdzieczna za prowadzenie leczenia mojego meza
Profesor operował mnie w 2007 roku. Przede wszystkim fachowiec z praktyka nie tylko u nas ale również za granicą. Wspaniały człowiek. Byłam bardzo zaskoczona jego uprzejmością i zainteresowaniem przed i po operacji choć nie byłam u niego ani raz na przywatnej wizycie. Zostałam polecona mu do operacji przez moją lekarkę prowadzącą chemioterapię. Pan doktor opowiedział mi ze szczegółami po operacji jak to wyglądało, co zostało wyciete i jakie wg niego ...

dr Hanna Skłodowska

Dorota Lachowicz-Ryczkowska Gabinet stomatologiczny
Sienkiewicza 37A m.31
90-114 Łódź

Lekarz z olbrzymim doświadczeniem i jeszcze większą empatią. W sytuacji choroby onkologicznej właśnie takich lekarzy potrzebujemy - wyrozumiałych, spokojnych, potrafiących wszystko spokojnie i dokładnie wytłumaczyć, nie żałujących nam czasu, rozumiejących nasze złe samopoczucie fizyczne i psychiczne. Zakończyłam 6 cykli chemioterapii pod kierunkiem dr Skłodowskiej i nie wiem czy pod opieką innego lekarza dotrwałabym do końca leczenia. Na razie skutek pozytywny, choć w przypadku tych chorób nigdy nie wiadomo co dalej. ...
Opinia dodana przez: Nina

prof. dr hab. n. med. Arkadiusz Jeziorski

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
93-513 Łódź

Profesor A. Jeziorski jest wybitnym fachowcem . Jest człowiekiem, pełnym życzliwości i taktu, o wysokiej kulturze osobistej. Oddział , którym kieruje działa na bardzo wysokim poziomie. Pracujący tam personel traktuje pacjentów indywidualnie dając o ich zdrowie fizyczne i komfort psychiczny. Zarówno lekarze jak i pielęgniarki traktują pacjentów z życzliwością i szacunkiem. Wdzięczne pacjentki (operowane 16 września przez Doc. Nejca) Beata KM i Halina T
Opinia dodana przez: Beata KM

dr n. med. Jacek Kaczmarski

Torakochirurg, Onkolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M.Kopernika w Łodzi
93-513 Łódź

Pan dr Jacek Kaczmarski jest bardzo dobrym lekarzem i zabiegowcem. Wnikliwie zapoznaje się z chorobą, tłumaczy i cierpliwie odpowiada na pytania chorego i jego rodziny. Jest pełen życzliwości, zrozumienia i wspiera chorego, który jest pełen strachu i wątpliwości. Daje wskazówki choremu co do dalszego postępowania. Jest lekarzem godnym zaufania ze względu na swoją fachowość, stosunek do pacjenta i czas, który mu poświęca.
Opinia dodana przez: Krystyna Michalak-Borkowska

lekarz Łukasz Rajchert

medican
Łódź ul. tuszyńska 130
Łódź

Super lekarz ma bardzo dobre i kompleksowe podejście do pacjenta tłumaczy bardzo kompleksowo leczenie jest godny polecenia super by było gdyby takich lekarzy jak on było więcej.PRZYJMUJE TEŻ PAŃSTWOWO
Opinia dodana przez: pestka644

dr n. med. Ewa Warzocha-Kalinka

Onkolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi, oddział chirurgii onkologicznej
ul. Paderewskiego 6
Łódź

Byłam również pod opieka pani doktor kiedy brałam chemię i przyznaje że dzięki niej poczułam, że wyzdrowieję jest wspaniała potrafi świetnie rozmawiać z chorymi ludźmi, jest uprzejma, zawsze miała dla mnie czas na rozmowę a to było dla mnie wtedy bardzo ważne. Gorąco polecam! Pozdrawiam panią doktor! Jola Ź
Opinia dodana przez: Jola Ź

lekarz Piotr Oczkowski

SALVE MEDICA
Szparagowa 10
91-211 Łódź

Lekarz godny polecenia.Wspanialy ,ludzki, wszystko wyjasni . Tylko u takich lekarzy trzeba sie leczyc.
Opinia dodana przez: Edward

dr n. med. Olga Wegner

Onkolog, Hematolog

Pulsmedica
Paderewskiego 6
93-509 Łódź

Doktor szczegółowo odpowiadał na wszelkie pytania, dokonał szczegółowego wywiadu, poświęcił mi bardzo dużo czasu. Dzięki Pani Doktor córka otrzymała szybką pomoc, byłam na każdym kroku informowana o wynikach i kolejnych krokach. Dostałam dużo więcej opieki, pomocy i życzliwości niż mogła bym oczekiwać. Prawdziwy lekarz z powołania, bezinteresowny, kompetentny, a przede wszystkim niezwylke miły i sympatyczny. Najwspanialszy doktor jakiego kiedykolwiek napotkałam, a dużo przeżyć miałam z córką i lekarzami :) Jedyny ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

prof. dr hab. n. med. Marek Zadrożny

Chirurg ogólny, Onkolog

Dr Lik Clinic - centrum medyczne
Drewnowska 49A/lok. 13
91-002 Łódź

Cudowny człowiek, pełen ciepła i cierpliwości dla pacjentek .Bardzo kompetentny z dużym doświadczeniem i wielką dobrocią lekarz .
Opinia dodana przez: Roma

lekarz Arkadiusz Przybył

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Plażowa 10 m. 3
93-436 Łódź

Leczę się u Pana Doktora w Szpitalu Kopernika w Łodzi. Pan Doktor podczas każdej wizyty jest uprzejmy i rzeczowy. Zawsze zbada pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczy i zleci potrzebne badania. Polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Magdalena

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Salve Przychodnia
ulica Struga 3
90-420 Łódź

Lekarz godny polecenia. Miałam operację 6 lat temu i do dziś wszystko jest w porządku. Bardzo profesjonalny lekarz i przy tym bardzo ciepły. Dziękuję bardzo

prof. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne Euromed
Gdańska 26
90-517 Łódź

Profesor Jacek Śmigielski to niesamowity człowiek, lekarz, sportowiec. Konkretny,słowny,punktualny - po prostu niezawodny. Przeprowadził mojego męża przez raka odbytu - skutecznie. Najpierw badania, radioterapia, potem operacja.Ta ostatnia była wyzwaniem ze względu na położenie guza i zaawansowany wiek męża. Skończyło się bez stomii, stan pooperacyjny idealny.Wyniki badań histopatologicznych m.inn. R0 resekcja doszczętna - to oznacza koniec leczenia! Czy można chcieć więcej? Wielkie dzięki Profesorze. I żeby było jasne - jedyne koszty ...

lekarz Agata Kassassir-Cwiklak

Ginekolog onkolog

Retkińska 8
94-012 Łódź

Polecam dr Agatę Ćwiklak całym sercem. Prowadziła moją ciążę bardzo kompetentnie i zawsze była pod telefonem, gdy tego potrzebowałam. Nie spotkałam się jeszcze z tak dobrym lekarzem. Mam nadzieję, że drugą moją ciążę też będzie prowadzić. Pozdrawiam Panią doktor, mama 2,5 letniego Marcelka z Kutna!
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Izabela Dowgier

Kopernik onkologia
Łódż ul.Paderewskiego 4
93-509 Łódź

Pani dr Dowgier to ordynator oddziału chemioterapii w szpitalu, który niestety nie cieszy się dobrą opinią, wręcz przeciwnie jest nazywany często "umieralnią ludzi" i pralnią "brudnych pieniędzy". Wiem co przeżyła moja przyjaciólka, kiedy tam trafiła, ale nie o tym miałam pisać. To cud, że w tym szpitalu można jeszcze spotkać takich lekarzy jak Pani dr Dowgier i dzięki Ci Boże !!! bo jak usłyszałam, że muszę poddać się chemioterapii w ...

dr n. med. Marek Stempień

Chirurg onkolog

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Jestem zawiedziona dzisiejszym zachowaniem Pana doktora. O ile kilkanaście lat temu nie mogłam powiedzieć nawet jednego złego słowa na Jego temat, bo wtedy miałam okazję Go poznać ( usuwał znamiona mojej córce), tak dziś poznałam Go zupełnie z innej strony. Oczywiście w gabinecie prywatnym dalej uprzejmy, życzliwy natomiast poza nim tj. w szpitalu okazuje się, że Pan doktor ma zupełnie inne oblicze. To, że ktoś jest lekarzem nie oznacza, że ...
Opinia dodana przez: Agnieszka