Onkolog Olsztyn

Hematolog, Onkolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Elbląska 19
Dajtki, Olsztyn

Polecam. Zawsze trafna diagnoza. Uprzejma, sympatyczna, super specjalista. Ufam jej w 100 % zawsze mozna na nia liczyc. Przeciwienstwo innych znanych mi lekarzy z ktorymi nie mialam dobrego doswiadczenia. Odbiera telefony, zawsze poradzi, podpowie gdy jej nie ma na miejscu napisze smsa.

lekarz Grażyna Barańska

None
ul. Stefana Żeromskiego 8A
Olsztyn

Życzliwość i uprzejmość, zainteresowanie problemami pacjenta. Szybkie działanie z informacją po co i dlaczego.

Opinia dodana przez: Lila

dr n. med. Artur Piktel

Wojewódzki szpital dzieciecy
ul.Żołnierska

Bardzo dobry lekarz ,hirurg super zna się na rzeczy. godny pole enia

Bardzo dobry lekarz ,hirurg super zna się na rzeczy. godny pole enia

Dajtki, Olsztyn

Fachowy chirurg onkolog, człowiek o złotym sercu.Chory pod jej opieką szybko powraca do nadziei ,że to nie koniecznie koniec życia

MSWiA

Dajtki, Olsztyn

Doktor Frąckowiak to 100 % fachowości, rzetelności, zaufania itd. Zalet tego lekarza nie sposób wyliczyć. Polecę na pewno wszystkim

znajomym kobietom z problemami ginekologicznymi i sama jeżeli w przyszłości będę jeszcze potrzebowała pomocy natury ginekologicznej na 100 % zgłoszę się do doktora Frąckowiak ze 100 % zaufaniem. Wdzięczna pacjentka po zabiegu laparoskopii B.Klein

Opinia dodana przez: PAWEŁ

Dajtki, Olsztyn

Bardzo dobry specjalista, wykrył u mnie raka, jestem już po leczeniu.duzo zawdzięczam panu doktorowi.

Opinia dodana przez: Kamila

MSWiA

Dajtki, Olsztyn

Bardzo dobry specjalista. Rzetelna, uprzejma, kompetentna . Bardzo dużo poświęca swojego czasu dla chorych.POLECAM,

Opinia dodana przez: Władysław

al. Wojska Polskiego 33 lok. 5
Dajtki, Olsztyn

Wszystko było dobrze, niepotrzebnie się bałam. Nie mam nic do zarzucenia, wszystkie badania zrobione itp

Opinia dodana przez: aldona

lekarz Grażyna Licznerska

None
Pstrowskiego Wincentego 14C/B
Olsztyn

Lekarz który po wykonanej operacji nie ma czasu odpowiednio przekazać rodzinie że pacjent jest ciężko chory. W drzwiach w ciągu dosłownie chwili w obojętny sposób mówi rodzinie że nie ma czasu tłumaczyć jaki jest stan pacjenta i że ich ojciec umiera.... TOTALNA BEZDUSZNOŚĆ

Opinia dodana przez: Magda

Żołnierska 18 lok. 57
Dajtki, Olsztyn

Pani doktor uwaza siebie za lekarza o duzym doswiadczeniu, duzej wiedzy. Posiada przekonanie o swojej nieomylnosci. Nic bardziej mylnego... Niestety jej opieszalosc, zaniedbanie i niedostatek wiedzy w dziedzinie onkologiioja doprowadzila mame do przedwczesnej smierci. Mama walczyla 4 lata z rakiem jajnika. Chemia, ktora przyjmowala nie dawala rezultatow, dlatego doktor podjela decyzje o przerwaniu leczenia. Zbyt dlugo zwlekala (6 miesiecy) z podaniem innej chemii cisplatyny, ktora miala zabic komorki nowotworowe. Przez ten czas mama zasiegnela porady innego lekarza cieszacego sie dobra opinia, ktory zasugerowal natychmiastowe podjecie leczenia. Mimo tej opinii zaufalismy dr Sikorskiej, ktora odroczyla chemie. Niestety pani dr sie przeliczyla, poniewaz choroba postapila bardzo szybko i pojawily sie przezuty do mozgu. Pani dr nie miala odpowiedniej wiedzy , aby przewidziec taka ewentualnosc. Mama umarla
Przestrzegam wszystkie panie z rakiem jajnika BRCA1/2 przed M. Sikorska. JEZELI NIE CHCECIE PRZEDWCZESNIE UMRZEC UCIEKAJCIE OD NIEJ

Opinia dodana przez: Emma