onkolog olsztyn

Onkolog   (+3 więcej)

Prywatny Gabinet Lekarski
Elbląska 19
Dajtki, Olsztyn

Polecam. Zawsze trafna diagnoza. Uprzejma, sympatyczna, super specjalista. Ufam jej w 100 % zawsze mozna na nia liczyc. Przeciwienstwo innych znanych mi lekarzy z ktorymi nie mialam dobrego doswiadczenia. Odbiera telefony, zawsze poradzi, podpowie gdy jej nie ma na miejscu napisze smsa.

lekarz Grażyna Barańska

None
ul. Stefana Żeromskiego 8A
Olsztyn

Życzliwość i uprzejmość, zainteresowanie problemami pacjenta. Szybkie działanie z informacją po co i dlaczego.

Opinia dodana przez: Lila

Bardzo dobry lekarz ,hirurg super zna się na rzeczy. godny pole enia

Bożena Laskowska-Kaczmarczyk

Chirurg onkolog

Dajtki, Olsztyn

Fachowy chirurg onkolog, człowiek o złotym sercu.Chory pod jej opieką szybko powraca do nadziei ,że to nie koniecznie koniec życia

dr Leszek Frąckowiak

Ginekolog onkolog

MSWiA

Dajtki, Olsztyn

Doktor Frąckowiak to 100 % fachowości, rzetelności, zaufania itd. Zalet tego lekarza nie sposób wyliczyć. Polecę na pewno wszystkim

znajomym kobietom z problemami ginekologicznymi i sama jeżeli w przyszłości będę jeszcze potrzebowała pomocy natury ginekologicznej na 100 % zgłoszę się do doktora Frąckowiak ze 100 % zaufaniem. Wdzięczna pacjentka po zabiegu laparoskopii B.Klein

Opinia dodana przez: PAWEŁ

Andrzej Gabryel

Chirurg onkolog

Dajtki, Olsztyn

Bardzo dobry specjalista, wykrył u mnie raka, jestem już po leczeniu.duzo zawdzięczam panu doktorowi.

Opinia dodana przez: Kamila

Beata Czeremszyńska

Onkolog   (+1 więcej)

MSWiA

Dajtki, Olsztyn

Bardzo dobry specjalista. Rzetelna, uprzejma, kompetentna . Bardzo dużo poświęca swojego czasu dla chorych.POLECAM,

Opinia dodana przez: Władysław

lekarz Marzena Puchała

Onkolog

al. Wojska Polskiego 33 lok. 5
Dajtki, Olsztyn

Bardzo żałuję, że trzeba dać chociaż jedną gwiazdkę, bo w pozycjach: kompleksowość podejścia" i "tłumaczenie choroby i leczenia" nie można przydzielić ani jednej. Jeśli wybieracie się do pani dr jako osoba wspierająca chorego, to zostaniecie potraktowani jak powietrze, a każde wasze pytanie zostanie odebrane jak brzęczenie upierdliwej muchy. Chory po wizycie się załamał i chciał kłaść do trumny. Kiedy po wyjściu z gabinetu spojrzałam na pieczątkę i zobaczyłam, że pani dr jest również psychologiem, to zdębiałam. No tak, studia nie wystarczą, trzeba mieć jeszcze odrobinę empatii i dobre serce. Pani dr, praca onkologa wiąże się z obcowaniem z bardzo chorymi ludźmi i ich przerażonymi bliskimi. Ci pierwsi potrzebują wsparcia, wytłumaczenia ścieżki leczenia, a Ci drudzy nie są po to, by zepsuć pani dzień, tylko, by wesprzeć swojego bliskiego i mieć siłę pytać o sprawy, o których on nawet nie pomyśli.
Pani dr nie jest też zwolenniczką pełnej diagnostyki i dociekania prawdy, co ostatecznie skłoniło nas do zmiany lekarza. Szczerze nie polecam!

Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Grażyna Licznerska

None
Pstrowskiego Wincentego 14C/B
Olsztyn

Lekarz który po wykonanej operacji nie ma czasu odpowiednio przekazać rodzinie że pacjent jest ciężko chory. W drzwiach w ciągu dosłownie chwili w obojętny sposób mówi rodzinie że nie ma czasu tłumaczyć jaki jest stan pacjenta i że ich ojciec umiera.... TOTALNA BEZDUSZNOŚĆ

Opinia dodana przez: Magda