Lekarze Onkolog Poznań

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gromadziński Zespół Medyczny
ul. Falista 4a/12n
61-249 Poznań

Witam, miesiąc temu przeszłam w klinice "Gromadziński Zespół Medyczny" operacje powiększania piersi wykonaną przez Pana doktora Gromadzińskiego. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i wysokiej jakości obsługi całego personelu. Pan doktor już od pierwszej konsultacji wyczerpująco odpowiedział na moje wszystkie pytania i szczegółowo przedstawił procedurę zabiegu powiększania piersi metodą podmięśniową. Miła, przyjazna atmosfera panująca wśród personelu oraz widoczny na każdym etapie działań profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta sprawiły, że poczułam się ...
Opinia dodana przez: Kinga
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Piotr Nowaczyk

dr n. med. Piotr Nowaczyk

ul. Garbary 15
Poznań

dr Piotr Nowaczyk jest wyjątkowym człowiekiem ,ma cierpliwość i czas dla pacjenta , wszystko wytłumaczy i zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla konkretnej sytuacji. Zaufałam doktorowi. Jest specjalistą w swojej dziedzinie i jeśli zdecyduję się na rekonstrukcję usuniętej piersi to tylko u doktora Nowaczyka. Jeszcze raz bardzo dziękuję .
Opinia dodana przez: Arleta
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg onkolog
                                       prof. dr hab. n. med. Paweł Murawa

prof. dr hab. n. med. Paweł Murawa

60-101 Poznań

Najlepszy lekarz ze wszystkich, których do tej pory spotkałam!!! Fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu. Wykonał mi najrozleglejszą i najbardziej skomplikowaną operację, jaką wykonuje się na jamie brzusznej. Miałam guza złośliwego brodawki Vatera na dwunastnicy. Prof. Murawa przeprowadził operację metodą Whipple, czyli usunął dwunastnicę, część trzustki i część żołądka oraz sąsiednie węzły chłonne. Operacja w 100% udana, radykalne usunięcie zmiany i żadnych powikłań po zabiegu. Praktycznie można powiedzieć, że uratował ...
Opinia dodana przez: kami37
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Ginekolog onkolog
                                       dr n. med. Michał Pawlak

dr n. med. Michał Pawlak

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Michał Pawlak
Jeleniogórska 7A/U10
60-311 Poznań

Pan doktor Michał Pawlak zrobił na mnie wrażenie bardzo kompetentnego w swojej dziedzinie lekarza. Był bardzo uprzejmy , a przy tym rzeczowy, wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania. Wzbudził moje zaufanie,
Opinia dodana przez: Dorota

dr Piotr Magnowski

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
ulica Polna 33
60-535 Poznań

Witam Na wstępie chciałabym wszystkim Paniom polecić Dr Piotra Magnowskiego. Jest to wspaniały lekarz, ale przede wszystkim dobry psycholog. Trafiłam do Pana Doktora przez przypadek. Szukałam lekarza w mojej (nowej -od 3 miesięcy) okolicy. Szukałam placówek, które są partnerami mojego ubezpieczenia, znalazłam ją nawet w tej samej miejscowości, w której teraz mieszkam. Bardzo bałam się wizyty kolejnej u kolejnego ginekologa, ponieważ czułam się ciągle lekceważona. Inni lekarze nie brali pod ...
Opinia dodana przez: JOanna

lekarz Tomasz Fedorowicz

Gabinet
Poznań

Albert Einstein mawiał: "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej...". Ja twierdzę,że jest jeszcze trzecia rzecz co do której jestem pewien…” Nieskończone podziękowania dla doktora Tomasza Fedorowicza za jego niezwykły profesjonalizm, empatię (czasem niedocenianą) i altruizm (siłę, czasami też niedocenianą) które sprzyjają zdrowiu.
Opinia dodana przez: Ryszard Kaftański
dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji Pan doktor uratował mnie od śmierci głodowej.Dzis z pełnym uznaniem mogę polecić Pana doktora za jego zaanazowanie w pomoc ludziiom wyczerpnym z powodu niedozywienia

lekarz Cezary Łoziński

Wielkopolskie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie
61-866 Poznań

Rzeczowy konkretny najlepszy specjalista !!!! Zespół w szpitalu , Pani Wrzesien cudowni!!! Szczerze polecam...juz tylko kontrole mi pozostały ..Barrett usuniety!!!!! to jedyny specjalista w tym przypadku!!!Dziekuje
Opinia dodana przez: Arleta

lekarz Mohsen Nasher

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Euromedic Onkoterapia Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956 r. 193
61-485 Poznań

Wspaniały lekarz z powołania.Zostalam od razu otoczona opieką guz, piersi szybko usunięty .Człowiek o wielkiej kulturze i wysokich kompetencjach. Dziękuję za wszystko
Opinia dodana przez: Ewa.K.

lekarz Elżbieta Bręborowicz

Marcelińska 62/4 i 20
60-354 Poznań

Wspaniały lekarz, a przed wszystkim wspaniały człowiek. Pani Doktor jest miła, sympatyczna, kompetentna i empatyczna.
Opinia dodana przez: Anna
Lekarz godny polecenia, wspaniały człowiek pełen empati dla chorych, cierpliwy mimo ogromu pracy zawsze znajdzie czas na rozmowę, konkretny nie owija stanu zdrowia w bawełnę , wszystkim życzę aby w tak ciężkiej chorobie mieli szczęście trafić do dr. Nyczaka. Nie tylko wybitny specjalista ale też lekarz który do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.Panie doktorze serdecznie za troskliwą opiekę. Antoni Tamioła

lekarz Lechosław Namysł

Kopczyńskiego 14
60-682 Poznań

Lekarz jakich mało. Miałam niegojącą się ranę pooperacyjną. Konsultacje gdzie tylko można i wszędzie że trzeba "otwierać" na nowo. Pan doktor przede wszystkim dokładnie zrobił wywiad, przejrzał dokumentację medyczną, oczyścił ranę bardzo dokładnie, wdrożył leczenie. Rana wygojona po kilku tygodniach! Dziękuję
Opinia dodana przez: Monika
DR ŁĄCKA JEST NAJLEPSZYM LEKARZEM POLECAM WSZYSTKIM PACJENTKOM,DZIĘKI NIEJ ŻYJĘ
Opinia dodana przez: edyta belau

lekarz Janusz Wasiewicz

60-101 Poznań

4 operacje (jelito grube usunięcie nowotworu,wyłonienie a póżniej usunięcie stomii,przepukliny) Super fachowiec,wielkie serce dla pacjentów.Uratował mi życie .Dziękuję.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Witold Kycler

Chirurg ogólny, Gastrolog

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

DR WITOLD KYCLER TO NAJLEPSZY LEKARZ. PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU. W KONTAKCIE.Z PACJENTEM ZAWSZE PEŁEN EMPATII I CIERPLIWOŚCI. LEKARZ GODNY POLECENIA.
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Elżbieta Wójcik

Swojska 11
60-592 Poznań

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor Elżbietę Wójcik. Pełen profesjonalizm, wiedza i siła spokoju. Niesamowita umiejętność wytłumaczenia przebiegu choroby i sposobu leczenia spowodowały, że w spokojny sposób podszedłem do leczenia i walki o swoje zdrowie i życie. Pani Doktor to rzetelny i prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie, przede wszystkim jednak lekarz z powołania. Lekarz pełen empatii, zrozumienia i oddania. Dziękuję za wszystko !
Opinia dodana przez: Józef Piotrowski

lekarz Janina Przybora

Onkolog

Kochanowskiego 11a lok. 6
60-845 Poznań

Wspaniały specjalista. Jej ręce rozpoznają lepiej niż usg czy mammografia. Widać, że to osoba która kocha to co robi i szanuje swoich pacjentów. Wspaniały lekarz i CZŁOWIEK.

lekarz Błażej Nowakowski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Palacza 117a
60-279 Poznań

Bardzo dobry lekarz chirurg i onkolog .Operacja przeprowadzona perfekcyjnie.Tlumaczy rzeczowo,konkretnie i na temat bez zbędnego "rozczulania się ".polecam

lekarz Małgorzata Mazur-Roszak

Centrum Medyczne OMEDICA
Stęszewska 41/4
60-111 Poznań

Witam , zwracam się z prośbą o informacje, czy Ktoś z Państwa ma namiary na gabinet prywatny do pani Doktor? Czy Pani Doktor przymuje na wizyty prywatne? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Małgorzata