Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Onkolog Słupsk

Pani doktor sympatyczna i ciepła osoba . Poświęca dużo czasu na wizytę Dokładnie wyjaśniła leczenie choroby , stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie . Jestem bardzo zadowolona z wizyty . Polecam gabinet pani doktor . Pacjentka z Ustki

lekarz Ryszard Kwiatkowski

Onkolog

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej s.c.
Sołdka 2
76-200 Słupsk

Jest wspaniałym lekarzem, całym sobą poświęcającym się pacjentom. Wytłumaczy problem i spełnia oczekiwania pacjenta. Wystarczy, że raz ma do czynienia z pacjentem, pamięta specyfikę jego choroby. Jest uprzejmy, mam do niego pełne zaufanie. W swojej pracy jest szybki, rzeczowy i kompetentny. W interesie pacjentów byłoby, aby jak najszybciej wyzdrowiał i wrócił do pracy. Jego wiedza budzi wielki szacunek.

lekarz Małgorzata Piotrowska

Onkolog, Radioterapeuta

76-200 Słupsk

Z przykrością muszę stwierdzić, że pani doktor nie toleruje leczenia niekonwencjonalnego. Do tego stopnia, że prosić się musieliśmy o tomografię komputerową. Jak wynik po trzech miesiącach wyszedł taki, że guz zmniejszył się z 57 mm na 7 mm, to nawet nie pogratulowała pacjentowi. Stwierdziła, ze leczenie się kończy w tym momencie, bo pacjent wyśmienicie się czuje i nie ma potrzeby leczenia. Więc wkroczyłam ja. Drugie skierowanie dała z łaski, po ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Cezary Kaczmarkiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ul. Wojska Polskiego 10/3
76-200 Słupsk

Typowy lekarz na NFZ. Odradzam. Brak jakiejkolwiek empatii, podejście do pacjenta u którego stwierdzono nowotwór beznadziejne. Liczy się sztuka.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Iwona Danielewicz