Filtruj terminy

lekarz Paweł Hernik

NZOZ
Żorska 17
Tychy

Pan doktor świetny specjalista, lekarz z powołania, mój zmarły mąż twierdził ze na swej drodze spotkał anioła, moja wdzięczność i podziw dla Pana doktora są ogromne - Danuta
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Agata Kachel-Flis

ul. Roździeńskiego 6
43-100 Tychy

Na ten moment to najlepsza lekarka w dziedzinie onkologii, z którą miałam do czynienia. Wszystko cierpliwie tłumaczy, jest spokojna i bardzo uprzejma. Zleca tylko te badania, które są konieczne i których wymaga terapia na danym etapie. Dziękuję Pani Doktor za empatię i zrozumienie, którego w tych czasach tak bardzo brakuje.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Andrzej Kamiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

AWICENNA Sp. z o.o. Zespół Poradni Specjalistycznych
ulica Cyganerii 1
43-100 Tychy

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww
Opinia dodana przez: Kalina

lekarz Zbigniew Smyła

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum Medyczne Orbimed
al. Niepodległości 98
43-100 Tychy

Bardzo miły lekarz,wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania,bardzo się bałam co usłyszę ale dzięki Bogu okazalo się wszystko dobrze.Polecam
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Anna Tomiczek

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy

Może w prywatnych gabinetach to Pani dr się stara, ale w innych miejscach omijać szerokim łukiem! Dziwne że ta Pani nie widziała zmian jakie zachodzą po zastosowaniu chemii. Zawsze można się skonsultować a nie udawać wszechwiedzącej. Dobrze, że mój mądry chirurg nie zgodził się mnie operować...ehhh szkoda gadać!
Opinia dodana przez: Jola

Anna Klajnowicz

aleja Aleja Niepodległości 186/22
43-100 Tychy

Lekarz którego odradzam niemiła nie słucha pacjenta rozstrzepana, arogancka nigdy nie ma czasu. Trafiłam do niej oczywiście z chorobą nowotworową i od razu na pierwszej wizycie ledwo weszłam do gabinetu usłyszałam proszę pytać bo nie mam czasu sama od siebie oczywiście nic nie poradzi. Nie przygotowała mnie jakie objawy mogą wystąpić po chemii tego dowiedziałam się od innych pacjentek. Biorąc 8 chemii 3 razy miałam odroczone złe wyniki nigdy nie ...

dr n. med. Wojciech Poborski

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy

Godny polecenia onkolog. Fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu. Wyprowadził mnie z choroby 5 lat temu, do tej pory jestem pod jego stałą kontrolą. Jestem w pełni usatysfakcjonowany opieką onkologiczną doktora Poborskiego.
Opinia dodana przez: Ireneusz

lekarz Ryszard Poręba