onkolog warszawa

Sortuj

dr n. med. Katarzyna Jaskóła

CENTRUM MEDYCZNE OSTROBRAMSKA
UL. FIELDORFA 40, WARSZAWA, WEJŚCIE OD UL. PERKUNA

można długo wymieniać pozytywne cechy dr Jaskóły, ale wystarczy powiedzieć, że to świetna lekarka pod każdym względem.

dr Dariusz Król

Onkolog   (+1 więcej)

Pan dr Dariusz Król jest doświadczonym i kompetentnym chirurgiem. Zgłosiłam się na wizytę ze strachem, gdyż znamię wyraźnie się powiększało. Pan dr wszystko mi cierpliwie tłumaczył a nawet szkicował sposób przeprowadzenia zabiegu, który nie był łatwy gdyż wymagany był przeszczep skóry na nosie. Wyczuwając moje obawy zdecydował wykonać operację w kilka dni po wizycie. Zabieg był wykonany bardzo delikatnie choć w znieczuleniu miejscowym a gdy odczuwałam ból Pan dr zwiększał dawkę znieczulenia. Jestem już po i wszystko dobrze się goi a blizna jest bardzo mała. Pan dr jest świetnym profesjonalistą i z czystym sumieniem mogę Go polecić każdemu. Bardzo, bardzo dziękuję Panie Doktorze!!!

Opinia dodana przez: Urszula
Onkolog Warszawa lekarz Karol Nietupski

lekarz Karol Nietupski

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

TO jest lekarz godny polecenia super lekarz bardzo kompetetny lekarz z prawdziwego zdarzenia mało takich super polecam

Onkolog Warszawa dr n. med. Mariusz Żmijewski

dr n. med. Mariusz Żmijewski

Onkolog   (+2 więcej)

Szpital LUX MED
ul. Puławska 455
Ursynów, Warszawa

Prawdziwy lekarz z powolania. Pomogl mojemu mezowi nawet kosztem swojego prywatnego czasu. Pan doktor jest kompetentnym, doswiadczonym lekarzem. Dokladnie zapoznal sie z problemem, skrupulatnie analizowal wyniki badan , opisal przyczyne w szerszym kontekscie laczac stan zdrowia meza nie tyko z choroba, ale i stylem zycia jak rowniez praca zawodowa. Wytlumaczyl w jakiej kolejnosci i w jaki sposob trzeba pracowac nad poprawa zdrowia (sylwetki) meza. Jestesmy oboje bardzo wdzieczni panu doktorowi.

lekarz Jolanta Andrzejuk

None
Pileckiego 130/124

Uważam że jest niesamowita w przekazywaniu/dzieleniu się swoją ogromną siłą i wiarą z potrzebującymi

Opinia dodana przez: ARTUR

lekarz Marta Smoter

Mazowiecki Szpital Onkologiczny
Kościelna 61, Wieliszew

Lekarz przez duże L. Kompetentny, najważniejsze jest dobro pacjenta.

Lekarz przez duże L. Kompetentny, najważniejsze jest dobro pacjenta.
Pani Doktor prowadzi chorego kompleksowo, wizyta każdorazowo jest budująca i otwierająca nadzieję.

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jarosław Puścion

Chirurg onkolog   (+1 więcej)

JOLLY MED - SZPITAL LELECHOWSKA
Lelechowska 5

polecam bardzo tego lekarza ,jest uprzejmy konkretny ,posiada niebianskie podejscie do pacjenta z chorobami nowotworowymi i chirurg zlota raczka.

Opinia dodana przez: hanna

dr n. med. Piotr Sobiczewski

Ginekolog położnik   (+2 więcej)

Szpital LUX MED
ul. Puławska 455
Ursynów, Warszawa

Fantastyczny lekarz z powołania. Bardzo przejmuje się pacjentami, sprawnie i szybko podejmuje decyzje co do leczenia na podstawie rzetelnie przeprowadzonych badań. Bez żadnych problemów w przypadku nagłej sytuacji załatwia nawet termin operacji. Kontynuuje z zaangażowaniem leczenie po operacji. Jest uprzejmy i dba o dobre samopoczucie pacjentów a w tej specjalizacji bywa to trudne.
Lekarz ewidentnie z ogromnym doświadczeniem o czym świadczą przeprowadzane operacje. Z całego serca dziękuję Panu Doktorowi za jego podejście i zdecydowanie polecam wszystkim. Pan Doktor jedynie nie zajmuje się kobietami w ciąży.

Opinia dodana przez: ewa

dr hab. n. med. Andrzej Rutkowski

Onkolog

U dr Andrzeja Rutkowskiego znalazłem się przez przypadek, bo poprzedni lekarz odszedł z przychodni. Ta zmiana prawdopodobnie wyszła mi na dobre, bo po radioterapii dr A Rutkowski zaproponował mi zabieg operacyjny do którego udało Mu się namówić i przekonać takiego tchórza jak ja.Po zabiegu zapewnił mi pełen serwis medyczny o który ciężko doprosić się w szpitalach do tego stopnie, że nie korzystałem z kilku leków znieczulających bo w/g mnie nie było takiej potrzeby. Uważam, że każdy kto trafi w ręce dr Andrzeja Rutkowskiego musi mieć tyle szczęścia co ja. Jestem 10 tyg. po zabiegu, czuję że jestem w niezłej kondycji.Obecnie chodzę na zabiegi związane z wykonaną operacją, które również dzielnie znoszę. Doktorowi za dotychczasową wykonaną pracę serdecznie dziękuję i życzę zdrowia i sukcesów w dalszej pracy wdzięczny pacjent Roman Milewski z Ostrołęki.

dr Anna Walaszkowska-Czyż

Nasmed
Jeziorańskiego 7 lok 184

Kontakt z panią doktor to prawdziwa przyjemność.To nie lekarz-służbista a lekarz-przyjaciel,który służy pomocą nie tylko w gabinecie w godzinach pracy ale także poza nim.