Wielkopolskie Onkolog

Chirurg onkolog Poznań dr hab. n. med. Dawid Murawa

dr hab. n. med. Dawid Murawa

60-101 Poznań

Bardzo kompetentny specjalista. Indywidualne podejście do Pacjentka, rzeczowość. Bardzo wrażliwy w stosunku do pacjenta. Lekarz pełen empatii.
Godny polecenia!

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Michał Pawlak
Grunwaldzka 66/2
60-311 Poznań

Bardzo dobry lekarz, delikatny i dokładny. Jasno wyjaśnia zagadnienia medyczne, zrozumiałym językiem. Polecam i popieram poniższe opinie.

Chirurg onkolog Kościan lekarz Robert Jagaciak

lekarz Robert Jagaciak

Gabinet Lekarski
Rynek 19
64-000 Kościan

Bardzo miły. Konkretny. Rzeczowo tłumaczy. Nie owija i nie ściemnia. Uprzejmy. Zabieg bezbolesny i wykonany bardzo starannie. Polecam w 100%.

Opinia dodana przez: Elwiea
Chirurg onkolog Poznań prof. dr hab. n. med. Paweł Murawa

60-101 Poznań

Wybitny fachowiec. Uratował życie mojej mamie i mojemu mężowi.

Wybitny fachowiec. Uratował życie mojej mamie i mojemu mężowi.

Opinia dodana przez: bingo barbara.frankowska

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Szamarzewskiego 31 m 8
60-569 Poznań

Polecam z całego serca!!! Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta!!! Panie Doktorze wytrwałości życzę i do zobaczenia...

Opinia dodana przez: Paulina
Chirurg onkolog Poznań dr n. med. Piotr Nowaczyk

dr n. med. Piotr Nowaczyk

ul. Garbary 15
Poznań

Panie doktorze! dziękuję z całego serca za cierpliwość, jaką się pan wykazał widząc moje niezdecydowanie w sprawie operacji jaka mnie czekała. Kompetencja, cierpliwość, skromność oraz niwelowanie frustrującego dystansu w kontaktach z pacjentem, to cechy świadczące o wielkiej klasie lekarza i człowieka. Niech dobro i nadzieja, którą pan daje pacjentom, wracają do pana z tysiąckrotną siłą. Dziękuję za wszystko i życzę każdemu choremu by spotkał pana na swojej drodze do zdrowia

Opinia dodana przez: Karolina

Poznań

świetny lekarz bardzo oddany, moja mama była pacjentką w poradni żywienia pozajelitowego. Godny polecenia

Opinia dodana przez: córka pacjentki

dr n. med. Grzegorz Gertig

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Z całego serca polecam Pana Doktora-wspaniały, ciepły, delikatny i przede wszystkim fachowiec na najwyższym poziomie.Operował mnie we wrześniu 2012r.i dawno żaden lekarz nie wzbudził we mnie takiego zaufania jak Pan Doktor a należy dodać, że zabieg nie należał do najłatwiejszych.Pozdrawiam najserdeczniej Angelika R.

lekarz Cezary Łoziński

Wielkopolskie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie
61-866 Poznań

Wczoraj miałam przyjemność osobiście poznać podczas badania pana dr. Łozińskiego , pana Anestezjologa i panią Pielęgniarkę .Wspaniały zespół który polecam z całego serca i któremu serdecznie dziękuję za bycie przy mnie podczas badania i zaopiekowaniem się mną . Dziękuję i pozdrawiam
Beata Styperek

Opinia dodana przez: Beata Styperek

Szadecka 5
60-162 Poznań

wspaniały człowiek,wspaniały fachowiec.Oddzial Chirurgii Onkologicznej pod Pani Profesor przewodnictwem pracuje wzorcowo, do tego jeszcze te bardzo dobre warunki lokalowe w nowej placówce,polecam wszystkim tę Klinikę i życzę Pani Profesor i całemu personelowi dużo zdrowia.