Lekarze Onkolog Włocławek

lekarz Mariusz Burak

Chirurg onkolog

CDL Włocławek
Włocławek

cała moja familia się zjechała i chciała iść do doktora. zabrałem ich w podróż, to trochę jest do przejechania. ruszyliśmy i zrobiliśmy wszelakie badania od stóp do głów. rewelacja. dr godny swoich umiejętnoiści i zaufania. znam i ufam na setkę.
Opinia dodana przez: Dariusz z Warszawy

lekarz Grzegorz Polak

Chirurg onkolog, Lekarz med. paliatywnej

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Profesjonalne podejście do pacjenta, zabieg wykonany bezboleśnie, podczas zabiegu cały czas kontakt z pacjentem, doskonałe tłumaczenie postępowania, zalecenia po zabiegu, troskliwe podejście niwelowało stres. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Krzysztof Piekutowski

Onkolog, Radioterapeuta

Włocławek

Potwierdzam zdanie Pani poprzedającej mój komentarz - byłam w tak nieciekawej sytuacji że zawdzięczam dr Piekutowskiemu swoje życie polecam Wszystkim. Dziękuje za wszystko Doktorze a przede wszystkim że jesteś normalnym człowiekiem.
Opinia dodana przez: barbara b1065

lekarz Piotr Plecka

Onkolog, Internista

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

Szkoda, że tak źle oceniający Doktora nie mają odwagi się podpisać. Jest to bardzo dobry specjalista, który uratował mojego ojca. Wiem, że nie lubią Go niektóre pielęgniarki, bo wymaga od nich tego, czego od siebie DZIAŁANIA DLA DOBRA PACJENTA, a nie picia kawy w czasie godzin pracy.
Opinia dodana przez: Zenobia

dr n. med. Piotr Cisowski

Chirurg onkolog

ul. Królewiecka 1A
87-800 Włocławek

24 stycznia 2023 w CO w Bydgoszczy Pan Doktor Cisowski usuwał mi zmienione onkologicznie znamiona skórne. Podczas trwania zabiegu Pan Doktor chętnie odpowiadał na zadawane przeze mnie pytania związane z przeprowadzanym zabiegiem, czym dawał wyraz swojej empatii, fachowości i doświadczenia zawodowego. Nie stronił również od spraw pozamedycznych. Byłem i jestem pod wrażeniem (!), o czym nie omieszkałem poinformować Pana Doktora przy opuszczeniu gabinetu. Reasumując, zabieg przeprowadzony fachowo w miłej atmosferze. ...
Opinia dodana przez: Jerzy K.

lekarz Mariusz Skórniewski

Chirurg ogólny, Ginekolog położnik