Lekarze Onkolog Zabrze

lekarz Andrzej Witkoś

Onkolog

Centrum Medycyny Sportowej-CMS Sp. z o. o.
ulica Brzechwy 2/1

dr n. med. Andrzej Wojcieszek

Ginekolog onkolog, Radioterapeuta

Goethego 12 lok. 1
41-800 Zabrze

Uważam, że doskonały doktor. Po raz pierwszy miałam okazję spotkać doktora Andrzeja Wojcieszka oraz jego brata doktora Krzysztofa Wojcieszka 30 lat temu na oddziale ginekologii w Klinice w Zabrzu.,gdzie byłam kilkakrotnie hospitalizowana na chroniczne obustronne zapalenie przydatków.Wtedy byłam pacjentką ordynatora adiunkta Z. Wojdały, Nie przypuszczałam ,że po latach znajdę się w Instytucie Onkologii z diagnozą raka trzonu macicy i ku mojemu miłemu zdziwieniu trafię właśnie do doktora Andrzeja Wojcieszka . ...
Opinia dodana przez: Joanna Kasia

lekarz Monika Karlikowska

Hepatolog, Internista

Zabrze

Cudowna, wspaniała, uśmiechnięta i niezwykle miła pani doktor, pomijam już wygląd, bo dużo by pisać..byłem mega zadowolony:)

lekarz Andrzej Kamiński

Przychodnia Lekarska "Mikulczyce"
Tarnopolska 80
41-807 Zabrze

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww
Opinia dodana przez: Kalina

lekarz Ewa Szlachta-Świątkowska

MED SILESIA
Nowodworska 41
41-807 Zabrze

Wspaniała Pani doktor, wspaniały człowiek, złota rączka chirurgii ogólnej i onkologicznej 🌷⚘🌷posiada wiedzę medyczną i potrafi ją wykorzystać poprzez sumienne podejście do pacjenta

Agnieszka Czarniecka

Chirurg onkolog

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
ulica Curie-Skłodowskiej 9
41-800 Zabrze

Jestem najszczęśliwszym człowiekiem i mega farciarzem bo trafiłam w tak fachowe ręce Pani Profesor. Począwszy od operacji,po wizyty kontrolne w NIO i prywatne. Konkretne i rzeczowe podejście do pacjenta. Bardzo życzliwa ,serdeczna osoba z poczuciem humoru. Mimo tak wysokiej pozycji w świecie medycyny i nauki niezwykle przystępna . W Piekarach chcieli mi wycinać od razu całą tarczycę ale Pani Profesor wykonała operację oszczędzającą . Wszystko fajnie się goi, wyniki zadawalające. ...
Opinia dodana przez: ola

dr n. med. Wojciech Majewski

Onkolog, Radioterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Usługi Medyczne S.C. "Vena"
ulica Stalmacha 7
41-800 Zabrze

Pan Profesor-Doktor- onkolog jest rzeczowym i ciepłym człowiekiem. Natychmiast identyfikuje się z pacjentem i jego zdrowotnym problemem. Jest znakomitym fachowcem w leczeniu raka w moim przypadku prostaty- naświetlanie ze znacznikiem .Wykazuje przy tym pełne zaangażowanie i cotygodniowy kontakt- informacja Rzadko można spotkać tak znakomitego fachowca i równocześnie tak wspaniałego człowieka. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Jerzy Ton

lekarz Anna Janik-Moszant

Onkolog dziecięcy, Pediatra

Pracownia Rezonansu Magnetycznego
ulica 3-go Maja 13-15
41-902 Zabrze

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Dawno nie spotkałam tak spokojnego i miłego lekarza ze świetnym podejściem do dziecka. Pani Doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła, uspokoiła, odpowiedziała na każde moje pytanie.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Maciej Kozaczka