Ortodonta Gdańsk

Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny.

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk

Cieszyskiego 38a/13
80-809 Gdańsk

Świetna ortodontka! Rzeczowa, kompetentna. Leczyłam się prawie dwa lata. Wadę miałam naprawdę trudną. Dziś mija rok od zdjęcia aparatu, a moje zęby są dokładnie tak piękne, jak w dniu, kiedy go ściągałam. Polecam serdecznie Panią Justynę - świetna jakość za przystępną cenę.

Opinia dodana przez: Elwira

Wojskowy Szpital Specjalistyczny w Gdańsku
ulica Polanki 117
80-305 Gdańsk

Bardzo sympatyczna i profesjonalna Pani Doktor z dobrym podejściem do dzieciaków! Tłumaczy co i jak rodzicom, a najważniejsze dzieciom bo jednak to od nich w dużej mierze zależy efekt leczenia...

Opinia dodana przez: Tomasz

Żwirki i Wigury 12 (Lotnia) lok. 23
80-463 Gdańsk

Wyprowadził mnie z tarapatów - jako jedyny zająłsie mna gdy inni nie dawali mi szans, po leczeniu skierowal do szpitala na operację, pomagał i wspierał. Poza tym jest bardzo sympatyczny i zawsze poświęca maksimum uwagi pacjentowi. Polecam każdemu.

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Stefana Grota-Roweckiego 2a
80-108 Gdańsk

Pani Dorota jest przesympatyczną osobą i wspaniałym Lekarzem! Leczę sie ponad rok ortodontycznie i jestem bardzo zadowolona. Widzę postępy w leczeniu i liczę na dobry wynik końcowy. Znakomite podejście do klienta, zero pazerności, zaangażowanie i życzliwość to cechuje lekarza Dorotę Wojde!. Bardzo Polecam Panią Doktor wszystkim pragnącym otrzymać fachową i rzetelną pomoc!

Opinia dodana przez: Inna

Kartuska 35A
80-104 Gdańsk

Doktor Jolanta jest wspaniałym stomatologiem. Miło mi się z panią doktor rozmawia, często chcę jeszcze dłużej i dłużej posiedzieć tam w gabinecie i porozmawiać. Panuje tam bardzo miła atmosfera. Stomatolog, ortodonta Jolanta Poniewierska-Skowronek jest godnym polecenia doktorem.
Życzę każdemu ...

Życzę każdemu żeby tam znaleźli swoje szczęście, tak jak Ja. Cieszę się, że jest w Pruszczu Gdańskim taki wspaniały stomatolog/ortodonta.
Osobiście korzystam z usług stomatologicznych już kilka miesięcy, wszystko jest jak w siódmym niebie. :D :)

ORTODENTAL
ul.Biwakowa 3 Gdańsk
80-299 Gdańsk

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Zawsze miła dla pacjentów. Niejednokrotnie nie pobiera opłaty za dodatkowe wizyty.Zawsze wszystko cierpliwie tłumaczy i pyta się jakie pacjent ma oczekiwania. Pod gabinetem nie czeka się w nieskończoność, pacjent umawiany jest na godzinę i o danej porze wchodzi. W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera. POLECAM wszystkim!!!

Necla 2
80-443 Gdańsk

jestem po leczeniu ortodontycznym i moge polecic panią doktor. ja jestem umiarkowanie zadowolona z efektu jak na razie,. ale moze nic sie nie popsuje i wtedy bede mogla powiedziec, ze leczenie bylo udane, jednak bardz polecam te ortodontke!!!

Anna Urbaniak

Ortodonta, Stomatolog

al. Jana Pawła II 4a lok. 6
80-462 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Wielka wiedza plus serdeczność sprawia, że to lekarz idealny. Polecam!

Opinia dodana przez: N

ORTODENTAL
ul.Biwakowa 3 Gdańsk
80-299 Gdańsk

Pani Doktor kompetentna, szczegółowo tłumaczy. Przyjazna atmosfera, gorąco polecam. Ceny przystępne.