ortodonta kraków

lek. stom. Weronika Rabczak

Plus-Dent
ul. Łużycka 42/48
Kurdwanów, Kraków

100% satysfakcja. Profesjonalne podejście do sprawy oraz prawidłowe podejście do całego mojego leczenia. Zdecydowanie polecam.

lek. dent. Agata Niżankowska-Jędrzejczyk

Ortodonta

None
ulica Masarska 9/2

Średnia ocen: 5/5

O dobrego ortodontę trudno, wiem to z własnego doświadczenia...przeszukałam internet w poszukiwaniu informacji i Pani doktor i tu miłe zaskoczenie same pozytywne opinie....więc nie dość że dobry ortodonta to jeszcze nie drogi. Tutaj znajdziecie cennik oraz wszelkie informacje http://ortodontica.pl/.

Opinia dodana przez: wiola438
Ortodonta Kraków lek. stom. Alina Drozd

lek. stom. Alina Drozd

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
ul. Lelewela Borelowskiego 13
Salwator, Kraków

kompetentna, uprzejma, super fachowiec, no i piękna Pani doktor
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za tak pięknie zrobione zęby !!!!

kompetentna, uprzejma, super fachowiec, no i piękna Pani doktor
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za tak pięknie zrobione zęby !!!!

Anna Zalewska

św. Benedykta 10

Średnia ocen: 5/5

Świetne podejście do pacjentów,Pani Doktor ma ogromna wiedzę i niesamowitą cierpliwość, a wyniki leczenia doskonałe. Polecam każdemu.

Opinia dodana przez: Ela

bardzo kompetentny lekarz i przemiła osoba

Magdalena Stachura

Ortodonta

Kraków

SZCZERZE POLECAM, SZCZERZE POLECAM. JESTEM WITOLD I MÓWIĘ CO NA JĘZYK POPADNIE. SZCZERZE POLECAM, SZCZERZE ZĘBY, BO SZCZERBATY JESTEM. WITOLD SZCZERBATY. I CO CIĘ TO OBCHODZI? ZAZDROŚCISZ? PODAJ CENNIK BO KAMIL SIĘ PYTA?

Opinia dodana przez: WITOLD, ŁUKASZ.
Ortodonta Kraków lek. stom. Olga Olszowy

lek. stom. Olga Olszowy

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
ul. Lelewela Borelowskiego 13
Salwator, Kraków

Początkowo ciężko o termin ale potem ok. Potwierdzam poprzednie opinie bardzo sympatyczna i kompetentna ortodontka. Po zdjęciu aparatòw dobrze wybieliła mi zęby i wymieniała stare na prześliczne nowe plomby. Polecam wszystkim ktòrzy chcą mieć troskliwego dobrego a przy tym przesympatycznego lekarza ! Pozdrawiam Zuzanna.