ortodonta

Sortuj

lek. dent. Szymon Krysta

Ortodonta   (+4 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatne Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej VIP Dental
płk. Karola Zagórskiego 3
Bielsko-Biała

Średnia ocen: 5/5

Zapewne jak powiem że boję się stomatologów i bólu to nie będzie to nic nowego, ale Pana Krysty takie zjawisko nie wystąpiło u mnie. Jestem zadowolony z wizyty i dobrze, że zdecydowałem się na tego lekarza. Mogę śmiało polecić i będę u lekarza kontrolował moje zdrowie.

lek. stom. Grzegorz Sanocki

Ortodonta   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Chirurgii Jednego Dnia "EZ"
Borowskiego 2 A/3
Gorzów Wielkopolski

Polecam Dr. Grzegorza! Fachowo i profesjonalnie podchodzi do problemów. Mój uśmiech jest piękny! Aparat nosiłam tyle czasu ile przewidział doktor. Świetna współpraca, przepiękne gabinety i sprzęty których nie widziałam w żadnym z Gorzowskich gabinetów. Profesjonalne leczenie a przy okazji świetny humor i dobre żarty przy każdej wizycie!Niska cena i rewelacyjne podejście do pacjenta!!!!! POLECAM GORĄCO!

Opinia dodana przez: Patrycja
Ortodonta Kraków lek. stom. Weronika Rabczak

lek. stom. Weronika Rabczak

Ortodonta   (+1 więcej)

Plus-Dent
ul. Łużycka 42/48
Kurdwanów, Kraków

100% satysfakcja. Profesjonalne podejście do sprawy oraz prawidłowe podejście do całego mojego leczenia. Zdecydowanie polecam.

dr Kamila Kocent

Ortodonta

"NORDENT" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
Norwida 10
Poznań

Pani doktor działa szybko sprawnie i dokładnie. Wszystko w jak najlepszym porządku - zdecydowanie polecam!

lek. stom. Anna Drozd

Ortodonta

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Poradnia Ortodontyczna
ul. Kaliska 104a
Włocławek

Pani doktor udało się wyprostować moje zęby. Rzeczowa fachowa obsługa i niezwykle miła atmosfera. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Jakub
Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny.
Ortodonta Warszawa lek. dent. Maria Stenka

lek. dent. Maria Stenka

Ortodonta   (+3 więcej)

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
Wilanów, Warszawa

Witam bardzo polecam pania dr jest po prostu super jako specjalista usuwala mi osemke i pozniej robila implant wszystko bylo super nic nie bolalo rozladowala moj stres przez zarty bylo super pozniej tez nic mnie nie bolalo ,jak przyszedlem zestresowany zaproponowala mi gaz rozweselajacy ale nie bylo takiej potrzeby :) Krys

Opinia dodana przez: krzysztof