ortodonta słupsk

Katarzyna Wasak

Nowowiejska 8
Słupsk

Ja dojeżdżam z synem Wojtkiem z Poznania do pani doktor. Jest rewelacyjna, syn mówi dobrze, ale tylko do pani Kasi. Polecam wszystkim, wyjątkowo logiczna, spokojna i kompetentna. Wiem, w Poznaniu jest dużo lekarzy, ale syn - tylko do Pani Kasi

lek. dent. Anna Filoda

Ortodonta

Małachowskiego 30 lok. 1

Ortodontka znakomita.
Uwazam ze naprawde zna sie na fachu. droga ..no owszem. ale jest najlepsza w miescie.
I jak byłam ...

Ortodontka znakomita.
I jak byłam mała i miałam aparat i nosiłam kilka lat i byłam zadowolona I Ta pani jest fachu i bardzo dobrze robi i POLECAM :)

Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Grażyna Matowska

Słupsk

Bardzo dobry lekarz,bardzo uprzejmy,doskonale tłumaczy leczenie.Kompleksowe podejście do problemu.Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: magdalena

Danuta Nawrocka

Kopernika 2 lok. 1
Słupsk

Chodzę do Pani Dr od 2 lat, niedługo już ściągam aparat. Jestem niesamowicie zadowolona!!!Zawsze ma czas, zawsze uśmiechnięta, zawsze pomocna, emanuje spokojem i pozytywną energią:)A ząbki mam jak perełki dzięki niej, polecam ją każdemu

Anna Filoda-'usuniety'

Małachowskiego 30 lok. 1

swietna ortodontka i stomatolog,polecam zdecydowanie

swietna ortodontka i stomatolog,polecam zdecydowanie

dr Dorota Winiarska

Ortodonta

Słupsk

długoletnie noszenie aparatu, z ujemnym skutkiem- w trakcie wystąpiły komplikacje... "komentarz lekarki był następujący- trochę się nam skomplikowało, i ja nie wiem jak wypsortować zęby, staram się jak mogę ale naprawdę nie wiem;-/" czekają mnie konsultacje i boję się pomyślec ile czasu katorgi jeszcze przede mną.... jestem zmęczona, zawiedziona i wycyckana z kasy za nic:-(