Ortodonta Warszawa

Ortodonta Warszawa dr n. med. Maria Tołłoczko-Tarnawska

Orto-Royal
Sarmacka 6

Bardzo fajna z podejścia Pani doktor, konkretnie wytłumaczony plan leczenia i prawdopodobne powody wady. Gabinet nowoczesny i czysty, obsługa miła i dobry kontakt. Leczenie się jeszcze nie zakończyło ale wycenę mam przedstawioną, osobiście kontynuuję leczenie i też polecam Panią stomatolog.

Opinia dodana przez: Łukasz
Wolny termin: 29 Maj o 15:00. Sprawdź inny. # 2
Ortodonta Warszawa lek. stom. Katarzyna Ludwików

lek. stom. Katarzyna Ludwików

Ortodonta, Stomatolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Super ortodontka. Wszystko wyjaśniła, zaproponowała sposób leczenia. Z uśmiechem, sympatycznie, miło, w dobrych warunkach i po roku mam proste zęby. Polecam.

Opinia dodana przez: Paula

Andrzej Wędziński

Ortodonta, Protetyk

Grochowska 200/93

Fantastyczny stomatolog, bardzo miły. Przede wszystkim znakomity specjalista. Polecam wszystkim pacjentom, szczególnie tym, którzy boja się dentystów. Ten jest Super.

Opinia dodana przez: Guliwer
Ortodonta Warszawa lek. dent. Dawid Stenka

lek. dent. Dawid Stenka

Ortodonta, Stomatolog

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Wilanów, Warszawa

Właśnie kończę 2 letnią przygodę korekty wady zgryzu. Osiągnięty efekt jest tym wymarzonym! Do tego każda wizyta to czysta przyjemność. Spokojnie,delikatnie,profesjonalnie.Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Natalia

Jolanta Czech

Ortodonta, Protetyk

NZOZ ZIENIEWICZ MEDICAL
Opaczewska 43/18

Super lekarka. Przyjmuje na ulicy Drawskiej blisko Opaczewskiej na Szczesliwicach przy parku

Ortodonta Warszawa lek. stom. Dorota Świątek

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Do Pani doktor trafiliśmy przy okazji wizyty w Formmedzie u logopedy. I był to bardzo dobry wybór. Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Bez zniecierpliwienia tłumaczyła nam jak zamierza leczyć dziecko, pokazywała co chce osiągnąć. To nie to co u innego ortodonty gdzie chodziliśmy poprzednio. A i dziecko ją bardzo lubi.

Opinia dodana przez: Hania W hawe0

dobry lekarz, dobrze wykonuje swoją pracę - polecam

dobry lekarz, dobrze wykonuje swoją pracę - polecam

Rakowiecka 39 lok.2

Pani doktor jest znakomitym fachowcem, usunięcie zęba to dla niej ostateczność, czym wyróżnia się spośród innych ortodontow. Do tego bardzo miła i uprzejma. Polecam z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: tomek
Ortodonta Warszawa lek. stom. Anetta Howorus-Bartoszcze

Pani Ortodontka
ul. gen. R. Abrahama 12
03-982 Praga-Południe, Warszawa

Świetny lekarz, pani doktor specjalizuje sie w ortodoncji i na prawde widać wieloletne doświadczenie podczas wizyty. Miła, rzeczowa a co najważniejsze nie nastawiona na szybkie założenie aparatu stałego (kasa). Moje leczenie jest trudne i wieloetapowe ale ufam Pani Ortodontce w 100% a efekty już widać. Polecam tego ortodonte!

Opinia dodana przez: Grzesiek

lek. dent. Krystyna Nowakowicz

Ortodonta, Stomatolog dziecięcy

"LUXDENT" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ S.C. Andrzej Bogusz, Justyna Bogusz, Paweł Bogusz, Katarzyna Kępa
Zwycięzców 42 lok. 10

Gorąco polecam Panią doktor. Indywidualne podejście, super opieka. Bardzo dużo poświęconego czasu.. Warto!

Opinia dodana przez: Patryk