ortodonta warszawa

lek. stom. Anetta Howorus-Bartoszcze

Pani Ortodontka
ul. gen. R. Abrahama 12
Praga-Południe, Warszawa

Świetny lekarz, pani doktor specjalizuje sie w ortodoncji i na prawde widać wieloletne doświadczenie podczas wizyty. Miła, rzeczowa a co najważniejsze nie nastawiona na szybkie założenie aparatu stałego (kasa). Moje leczenie jest trudne i wieloetapowe ale ufam Pani Ortodontce w 100% a efekty już widać. Polecam tego ortodonte!

Opinia dodana przez: Grzesiek

lek. dent. Elżbieta Glegolska

None
Białobrzeska 22/213

Leczę się u pani doktor od 40 lat. Jest profesjonalistka w każdym calu. Nie lubi wyrywania zębów. Plomby przez nią założone ma do dzisiejszego dnia. Jest delikatna i wyrozumiała. Z resztą przekonajcie się sami.

Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Krystyna Nowakowicz

Ortodonta   (+1 więcej)

"LUXDENT" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ S.C. Andrzej Bogusz, Justyna Bogusz, Paweł Bogusz, Katarzyna Kępa
Zwycięzców 42 lok. 10

Gorąco polecam Panią doktor. Indywidualne podejście, super opieka. Bardzo dużo poświęconego czasu.. Warto!

Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Elżbieta Zaniewska-Krakowiak

Ortodonta   (+2 więcej)

None
ul. Aleja "Solidarności" 155/22

Wyjątkowo sumienny lekarz, która uratowała mi szóstkę górną, a którą trzech przedtem konsultowanych lekarzy, kwalifikowało do bezwzględnego usunięcia.

Opinia dodana przez: Julian

lekarz Anna Widmańska-Grzywaczewska

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Świetny lekarz oraz osobiście przemiła kobieta. Polecam dla tych, którzy chcą mieć murowany efekt oraz być obsłużonym z uśmiechem. Goraco polecam.

lek. dent. Weronika Wierusz

AW.Dent
Chełmska 9

Ogólnie lekarz godny polecenia. Skrócił w porównaniu do innego lekarza, czas leczenia (aparat na zęby) o rok.

Joanna Winkowska

Gwiaździsta 5b lok. 1

Jestem zadowolony z leczenia. Polecam innym Pania Doktor.

Jestem zadowolony z leczenia. Polecam innym Pania Doktor.

lek. dent. Katarzyna Kornatowska

Dentistica
Jana PawłaII 61B lok.247

Jest to lekarz jak najbardziej godny polecenia! Swoją wiedze i praktyke lekarska umiejetnie wykorzystuje w kontaktach z pacjentami.

Opinia dodana przez: ewelek2012 ewelek2012

Jolanta Kostrzewa

Pereca 2

Zakończyłam leczenie u pani Kostrzewy aparatem stałym w czerwcu tego roku. Miałam bardzo poważną wadę i pani doktor udało się ja zmniejszyc w bardzo widocznym stopniu :) Uważam, że jest to lekarz godny polecenia i nie wyłudzający pieniędzy.

lek. dent. Ewa Piesiewicz

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29

Wspaniała dentystka! Miła i sympatyczna :)

Wspaniała dentystka! Miła i sympatyczna :)