Ortodonta Warszawa

lek. dent. Krystyna Nowakowicz

Ortodonta, Stomatolog dziecięcy

"LUXDENT" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ S.C. Andrzej Bogusz, Justyna Bogusz, Paweł Bogusz, Katarzyna Kępa
Zwycięzców 42 lok. 10

Gorąco polecam Panią doktor. Indywidualne podejście, super opieka. Bardzo dużo poświęconego czasu.. Warto!

Opinia dodana przez: Patryk

None
ul. Aleja "Solidarności" 155/22

Wyjątkowo sumienny lekarz, która uratowała mi szóstkę górną, a którą trzech przedtem konsultowanych lekarzy, kwalifikowało do bezwzględnego usunięcia.

Opinia dodana przez: Julian

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Świetny lekarz oraz osobiście przemiła kobieta. Polecam dla tych, którzy chcą mieć murowany efekt oraz być obsłużonym z uśmiechem. Goraco polecam.

AW.Dent
Chełmska 9

Ogólnie lekarz godny polecenia. Skrócił w porównaniu do innego lekarza, czas leczenia (aparat na zęby) o rok.

Gwiaździsta 5b lok. 1

Jestem zadowolony z leczenia. Polecam innym Pania Doktor.

Jestem zadowolony z leczenia. Polecam innym Pania Doktor.

Dentistica
Jana PawłaII 61B lok.247

Jest to lekarz jak najbardziej godny polecenia! Swoją wiedze i praktyke lekarska umiejetnie wykorzystuje w kontaktach z pacjentami.

Opinia dodana przez: ewelek2012 ewelek2012

Pereca 2

Zakończyłam leczenie u pani Kostrzewy aparatem stałym w czerwcu tego roku. Miałam bardzo poważną wadę i pani doktor udało się ja zmniejszyc w bardzo widocznym stopniu :) Uważam, że jest to lekarz godny polecenia i nie wyłudzający pieniędzy.

Ortodonta Warszawa lek. dent. Maria Stenka

lek. dent. Maria Stenka

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
Wilanów, Warszawa

Witam bardzo polecam pania dr jest po prostu super jako specjalista usuwala mi osemke i pozniej robila implant wszystko bylo super nic nie bolalo rozladowala moj stres przez zarty bylo super pozniej tez nic mnie nie bolalo ,jak przyszedlem zestresowany zaproponowala mi gaz rozweselajacy ale nie bylo takiej potrzeby :) Krys

Opinia dodana przez: krzysztof

Niemcewicza 26

Lekarz bardzo profesjonalna, nie szczędzi czasu, zajęła się córką lepiej niż w gabinetach prywatnych, nawet, gdy są opóźnienia znajduje czas na wyjaśnienie i fachowe porady. Zaleciła córce niezbędną terapie logopedyczną. choć szkolna logopeda uznała, że terapia zakończona.

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29

Wspaniała dentystka! Miła i sympatyczna :)

Wspaniała dentystka! Miła i sympatyczna :)