Ortodonta Warszawa

Grochowska 14F

Bardzo dobry fachowiec,potrafi robić cuda

Bardzo dobry fachowiec,potrafi robić cuda

Face-clinic

Miałam u Pani dr wizytę konsultacyjną razem z córką. Na razie musimy czekać bo jest jeszcze zbyt wcześnie na rozpoczęcie leczenia ale dzięki rozmowie ze specjalistką wiemy gdzie leży problem i jak będziemy go leczyć. Pani dr nie musiałam ciągnąć za język, wytłumaczyła mi wszystko co chciałam wiedzieć i pokierowała gdzie szukać dalszych informacji za co ma u mnie plusa na przyszłość.

Opinia dodana przez: Marcelina
Ortodonta Warszawa lek. dent. Arleta Nawrolska

PRO ORTODONT Centrum Stomatologii i Ortodoncji
Filtrowa 59/2

Polecam Panią Doktor, to świetny lekarz. Szkoda tylko, że tak trudno się do niej dostać.
Poświęciła mi wiele czasu i ...

Poświęciła mi wiele czasu i nie należy do tych, którzy patrzą tylko na pieniądze za wizytę.
Polecam!!!

Opinia dodana przez: Mat
Ortodonta Warszawa prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodoncja Piotr Fudalej
ul. Wielicka 38
Mokotów, Warszawa

Doskonały lekarz, bardzo miło spędzam kazdą wizytę. Oby tak dalej bo będę polecała wszystkim. Pozdrowienia dla profesora Fudaleja.

lek. dent. Dorota Niedziejko

Ortodonta, Stomatolog

Szczerze mogę polecić. Zarówno do dzieci jak i dorosłych ma kobieta podejście - czego mogą jej pozazdrościć inni lekarze. Leczę ząbki ja oraz moja rodzina. Potrafi przekonać kilkulatka żeby usiał na fotel i zrobić ząbka a potem kolejnego jeśli trzeba. Wraca się z przyjemnością.

White Dental Clinic
Żeromskiego 3A

Pani doktor bardzo uprzejma , miła sympatyczna , w 100% jej ufam. Prowadziła moją pierwszą ciąże oraz była przy moim porodzie. Jestem w 100 % z niej zadowolona . Gorąco polecam !!!

Orthos
Meander 22

Świetny specjalista i świetny zespół. Dziękuję za proste zęby! -Łukasz

Świetny specjalista i świetny zespół. Dziękuję za proste zęby! -Łukasz

Bardzo miła obsługa. Plan leczenia bardzo jasny i konkretny. po wizycie jestem przekonana że leczenie zakończy się sukcesem.
Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

dr n. med. Dorota Olczak-Kowalczyk

Chirurg ogólny, Ortodonta

Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"

Pani doktor jest cudowną osobą i bardzo dobrym stomatologiem. Dzięki niej, byłam jednym z niewielu dzieci, którym udało się nie bać dentysty :) Ma świetne podejście do dzieci i nie tylko. Bardzo, bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Magda

Wąwozowa 6 lok. 3a/2

Bardzo, bardzo polecam panią doktor. Jest pierwszym lekarzem, który mój problem potraktował poważnie i na dodatek nie próbowała mnie naciągnąć na aparat - odradziła mi zakładanie go póki nie wykluczę paru innych przyczyn. Poza tym z tego co zrozumiałam asystentka p. doktor też jest lekarzem świeżo po studiach, miło posłuchać jak konsultują między sobą wszystko wymieniając świeżą wiedzę z doświadczeniem, widać że obie serio traktują to co robią i czułam się dzięki temu zaopiekowana. No i przemiła atmosfera! :)

Opinia dodana przez: Agata