Lekarze Ortopeda dziecięcy Częstochowa

{'id': 13036, 'name': u'Cz\u0119stochowa'} Ortopeda
                                       lek. med. Artur Gap

lek. med. Artur Gap

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa

A ja chodzę do tego lekarza. Zwykle nie piszę żadnych opinii, bo mi się nie chce ale obiecałam sobie że napiszę bo mnie operował z powodzeniem. Tak czy inaczej bark po urazie miałam kompletnie niestabilny przez ponad 3 lata, trzeba było zrobić z tym porządek. Artroskopia i jakaś rekonstrukcja teraz jest już 4 miesiące po, była ciężka rehabilitacja ale efekty są i to cieszy. Mama też chodzi do niego z ...
Opinia dodana przez: zuza

lekarz Bartłomiej Krawczyk

Gabinet
al. Aleja Pokoju
42-200 Częstochowa

Polecam Pana Bartosza wg.mnie specjalista 1 klasa podjął się roboty chirurgicznej ,której nie chcieli robić starsi chirurdzy wykonał ją bezbłędnie wkładając w robotę swoją wiedzę ,serce i umiejętności nie chciałbym przesłodzić w ocenie - oby to co opisuję trwało dalej powodzenia w służbie dla pacjenta
Opinia dodana przez: Grzegorz Twardzik

lekarz Jacek Niski

ulica Chorzowska 26
42-200 Częstochowa

Świetny lekarz, na prawde polecam , idealnie wytłumaczył na czym będzie polegała operacja , kompleksowa opieka po operacji, teraz znów druga noga , jestem mega zadowolona , pan doktor naprawdę zna się na tym co robi zawodowo ... oby wszyscy tacy lekarze byli to polska służba zdrowia była by idealna
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

lek. med. Jacek Ociepka

ul. Nowowiejskiego 4 m. 17
42-200 Częstochowa

Polecam pana doktora Jacka Ociepkę jako bardzo dobrego fachowca w swojej dziedzinie. Jest naprawdę bardzo miłym i kompetentnym specjalistą. Pan doktor jest lekarzem z powołania i liczy się dla niego tylko dobro pacjenta czego osobiście doświadczyłam podczas operacji stawu kolanowego przeprowadzonego przez pana doktora.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Sławomir Kożuch

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

Pan doktor doprowadził mnie do stanu gdzie mogłem wrócić do pracy choć mój przypadek był bardzo trudny do leczenia.Takich lekarzy właśnie nam potrzeba ,lekarzy z powołaniem. Każdemu znajomemu polecam pan doktora kożucha i wszyscy mi za to dziękują że dałem namiary do takiego fachowca
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Grzegorz Morawski

Woj.Szpital Specjalistyczny
gen. Dąbkowskiego 37 lok. 1
42-200 Częstochowa

Pan Doktor jest czwartym ortopedą, do którego trafiłam z ogromnym bólem nogi. Bardzo mi pomógł. wyjaśnił przyczynę i zajął się moimi dolegliwościami natychmiast. Wytłumaczył sposób dalszego leczenia uprzejmie i zrozumiale. Polecam Pana Doktora wszystkim cierpiącym.
Opinia dodana przez: Alicja

dr Dagmara Nosek-Szecówka

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Wielokrotnie i skutecznie Pani Doktor pomogła mnie i członkom mojej rodziny , lekarz godny polecenia .

lekarz Piotr Gut

Gabinet Piotr Gut
Łódzka 33
Częstochowa

Dobry fachowiec który uwolnił mnie od wieloletniego problemu z kolanem. Niestety, musi pracować w warunkach jakie są w służbie zdrowia. Widziałem na własne oczy. Ja bym osobiście nie wytrzymał. Szacunek.
Opinia dodana przez: Mariusz

lek. med. Marcin Janeczek

Fieldorfa Nila 15/5
42-200 Częstochowa

Lekarz sympatyczny, uprzejmy, kompetentny, wspaniały chirurg. Jestem bardzo zadowolona z operacji stawu biodrowego. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Irena

Traumatolog, Ortopeda

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Polecam. Super lekarz. Kompetentny , zrozumiale tłumaczy jak wygląda leczenie. Więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Michał Wnęk

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz ,kompetentny,jako jeden z wielu potrafi zainteresować sie istotą choroby ,kieruje na badania ,bardzo miły. Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka
Jestem pacjentka dr.Kopczyńskiego od 1997 roku wspaniały specjalista wyrozumiały ,delikatny,traktuje ludzi z szacunkiem ,a, nie na zasadzie ja jestem lekarzem ty pacjentem doktorze dziękuje za kazda pomoc w mojej chorobie Beata Żukowska.

dr n. med. Marcin Drygalski

Centrum Medyczne Klara
Częstochowa, Wały Dwernickiego 43/45
42-200 Częstochowa

Gorąco polecam . Doskonały fachowiec i dusza człowiek. Ma czas ,aby wytłumaczyc wszystko pacjentowi i fachowo postawić diagnozę. Miałam operowane kolano-zerwałam więzadło krzyżowe . Teraz jeszcze się rehabilituję ale jest wszysko super.

lek. med. Łukasz Kopuliński

Chirurg ortopeda

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Bialska 104/118 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Pan doktor to wybitny fachowiec. Trafiłam do Pana doktora po nieudanym leczeniu złamania kosci skokowej przez innego lekarza. Już na pierwszej wizycie, obejrzał zdjęcie i stwierdził że potrzebna jest operacja. Dzięki Bogu że się zdecydowałam bo za 2 lata groziłby mi sztuczny staw. Moja noga odzyskuje sprawność i różnica jest ogromna. Jak dobrze że trafiłam do lekarza którego z całego serca mogę polecić każdemu!
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Roman Połać

Prywatna Poradnia Stomatologiczna
al. Aleja Wolności 1/3/5
42-200 Częstochowa

Bardzo miły,konkretny lekarz.Miałam z nim doczunienia leżąc na oddziale urologii.Ewa
Trafiłem do doktora w roku 2014 z zerwanym więzadłem i uszkodzonymi łąkotkami. Dzięki fachowej i szybkiej diagnozie udało się przeprowadzić zabieg artroskopii kolana. Oczywiście zabieg przebiegł bez problemu i po paru tygodniach mogłem normalnie chodzić. Następne dwa zabiegi polegające na transplantacji łąkotek również zakończyły się sukcesem. Po wielu tygodniach rehabilitacji (niezbędnej do odzyskania sprawność) noga znacznie się wzmocniła. Dzisiaj mija 8 miesięcy od ostatniego zabiegu i nareszcie mogę swobodnie chodzić ...
Opinia dodana przez: Maciej

dr n. med. Witold Radzioch

Lekarz sportowy, Ortopeda

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

Marisz, piszesz o skandalu a nie znasz lekarza !!! Pan Witold Radzioch to wybitny specjalista posiada stopień naukowy jest doktorem nauk medycznych z ortopedii z tego co wiem ma specjalizację z orzecznictwa, specjalizację z ortopedii i traumatologii oraz z medycyny sportowej. Leczę się u Pana doktora od kilku lat gdyż ulegam ciągłym urazom i nik nie potrafił mi pomóc nawet za granicą a on się poznał i mnie wyleczył, od ...

lekarz Edward Marmol

Ortopeda dziecięcy, Rehabilitant dziecięcy

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką , Dzieckiem i Młodzieżą
ulica Sobieskiego 7A
42-200 Częstochowa

Takiego lekarza mozna z czystym sumieniem polecić wyszlismy z gabinetu wiedząc wszystko o przypadłości naszego syna

lekarz Marcin Grabowski

Wolna 15
42-200 Częstochowa

Może prywatnie inaczej traktuje pacjentów ale na kasę chorych nie przykłada się. Jest opryskliwy i nie zainteresowany dobrem pacjenta. Nigdy więcej takiego lekarza, nie warto tracić czasu.
Opinia dodana przez: Amelia