Lekarze Ortopeda dziecięcy Gniezno

lekarz Maciej Kasprzyk

Indywidualna Praktyka Lekarska Maciej Kasprzyk
ul. Witkowska 106B
Gniezno

POLECAM! Z całego serca! Pan Doktor bardzo uprzejmy,super podejście do Pacjenta,bardzo szybka diagnoza,pełen profesjonalizm!!! Termin wizyty bez problemu,bez wyczekiwania po kilka tygodni... Naprawdę specjalista godny polecenia bez żadnych zastrzeżeń!!! Jeśli ktoś poszukuje ortopedy,który się zna na tym co robi,to tylko i wyłącznie do tego Pana.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Michał Reszelski

Tumska 10
62-200 Gniezno

Polecam tego lekarza! Jest szybki, skuteczny, merytoryczny. Wytłumaczył schorzenie i podał zestaw ćwiczeń, które mają przywrócić sprawność kończyn. Nie musiałam dużo tłumaczyć, lekarz sam konczyl za mnie i doskonale zdiagmozowal problem. Dodatkowo mila aparycja, bardzo sympatyczny i pomocny! Polecamm!!!
Opinia dodana przez: Beata

lek. med. Jerzy Chwiałkowski

Gabinet Lekarski
Ul. Chrobrego 32 (podwórze teatru)
62-200 Gniezno

Super lekarz. Wnikliwe podejscie do przypadku. Bardzo mi pomógł i wytłumaczył problem. Nie muszę brać tylu leków. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: justyna

lekarz Michał Nowak

Bolesława Chrobrego 5a lok. 1
62-200 Gniezno

Źle zdiagnozowana dolegliwość pan doktor stwierdził że na tej nodze mogę chodzić i funkcjonować a tu krwiak i orteza i rehabilitacja na 6 tygodni a może być dłużej nie wspomnie ze żadnego prześwietlenia ani rtg nie zlecił nie polecam tego lekarza

lekarz Piotr Nowak

Traumatolog, Ortopeda

ulica Witkowska 53
62-200 Gniezno

U pana doktora pojawiłam się dwa tygodnie temu, ponieważ zależało mi na usg kolana. Wizytę oceniłam pozytywnie. Z gabinetu wyszłam zadowolona, chociaż niezdiagnozowana. Niezdiagnozowana dlatego, iż pan doktor nie widział na usg, ani na rtg przyczyny mojego trwającego już od roku bólu kolana. Zalecił wykonywanie ćwiczenia na wzmocnienie mięśni czworogłowych i stosowanie Nimesilu (do końca opakowania). Pojawić miałam się po dwóch tygodniach po skierowanie na rezonans magnetyczny. Zaleceniem było siedzenie ...
Opinia dodana przez: Chore kolano

lekarz Władysław Suwalski

Czereśniowa 10
62-200 Gniezno

1 gwiazdka to i tak za dużo jak na tego lekarza. Nie mam pojęcia co ten Pan robi jeszcze w przychodni. Miałam dzis niestety ta "przyjemnosc" zjawić się u tego niekompetentnego człowieka z urazem stopy. Obłudny, chamski, zero udzielania informacji, na każde pytanie usłyszałam odpowiedź "nie wiem". Za to ja wiem- proponuję zając się roślinkami w ogrodzie a nie ludźmi bo na prawdę do tego się nie nadaje.
Opinia dodana przez: Kinga
{'id': 14792, 'name': u'Gniezno'} Ortopeda