Filtruj terminy

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Ortopeda dziecięcy Rybnik

lekarz Łukasz Duda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.
Śląska 1
44-206 Rybnik

Ogromna wiedza medyczna. Duża odwaga i zręczność w czasie skomplikowanych operacji. Dobrze komunikuje się z pacjentem, objaśnia zasady i przebieg planowanego zabiegu. Interesuje się przebiegiem leczenia po zabiegu/operacji. Wysoka kultura. Wzbudza zaufanie pacjenta. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Władysław

lekarz Mariusz Puszkarz

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Polecam Pana doktora. Jedyny lekarz który trafnie zdiagnozował moja przypadłość która dolegała mi od prawie 15 lat,leczono mnie lekami,rehabilitowano, nic jednak to nie dało,aż pewnego dnia Pani doktor neurolog przekazała mnie Panu dr Puszkarz. Po solidnym badaniu i przeprowadzeniu zdjęć i USG, poinformował mnie o konieczności endoprotezy barku prawego, po czym przekazał dane adresowe klinik które wykonuję tego typu operacje. Zabieg się udał,na ostatniej wizycie dr Puszkarz udzielił mi wyczerpujących ...
Opinia dodana przez: Stefania
Warto poczekać, duża ilość pacjentów świadczy o zaufaniu, jakim pacjenci darzą lekarza. W moim przypadku jest pierwszym lekarzem, który zlecił dodatkowe badania a nie diagnoza "w ciemno", co nagminnie jest praktykowane przez innych lekarzy a tym samym brak pozytywnych skutków leczenia.
Na kłopoty ortopedyczne duże i małe polecam w 100%. To bardzo miły i kompetentny lekarz. Stawia dokładną diagnozę, bardzo dokładnie badając i w prosty sposób tłumaczy leczenie choroby krok po kroku. Cieszę się, że jest taki lekarz jak dr.Puszkarz
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Dejan Simić

ul. Borki 20/17
44-200 Rybnik

Pomimo upływu czasu, bo było to 01.10.2020r. ale jak dziś pamiętam kontakt z Lek. med. Dejan Simić: kompetentny i odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, b.dobry ortopeda, posiadda super podejście do pacjenta, doskonale wyjaśnia dolegliwości, życzliwy, uczynny, ogólnie bardzo sympatyczny człowiek a co najważniejsze to "B. Dobry Lekarz" POLECAM w 110%
Opinia dodana przez: Ryszard

dr n. med. Piotr Zych

Lekarz orzecznik ZUS, Ortopeda

Rybnik

osobiście nie znam pana doktora . Jest orzecznikem ZUS-u i pozytywnie zalatwil sprawę . To nie tak jak w Rzeszowie są uzdrowiciele , cudotwórcy

lekarz Tomasz Stołtny

NZOZ "Nowiny" Sp. z o. o.
Orzepowicka 8d
44-200 Rybnik

UWAGA! Ten człowiek najpierw spóźnił się na badanie 45 minut (przyjechal o 20.45), po czym spojrzał na przygotowane mu wcześniej wyniki badań i bez żadnego wywiadu zaopiniował syna do wykonywania sportu (wspinaczki). Za te 3 minuty mieliśmy zapłacić 70 zł. Lekarz nie miał wydać reszty, więc schował dokument i stwierdził, że nie wyda go dopóki nie dostanie zgodnych i że to mój problem że nie mam zgodnych... Następnie rozmieniliśmy pieniądze ...
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Maciej Cnota

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy Elektrowni Korporacji Medycznej KMK Spólka z o. o.
ulica Podmiejska
44-207 Rybnik

Bardzo przyjemny w bliskich kontaktach międzyludzkich. Serdecznie polecam. Pozdrawiam z rodzinką!1!1!
Opinia dodana przez: Mirosław

dr Piotr Kotusz

Centrum Medyczne
B.W.Politycznych 3
44-200 Rybnik

Pojechałam z bolącym kolanem, choć opinie o lekarzu fatalne to termin krótki. I dobrze, że się tych opinii nie przestraszyłam, bo w moim przypadku kompletnie bezzasadne. Pan doktor obejrzał RTG, zbadał kolano, zrobił wywiad, zlecił dalszą diagnostykę, czyli dał skierowanie na rezonans. Normalna wizyta.
Opinia dodana przez: Renata
Szkoda komentować. Miałem do czynienia z wyżej wymienionym podczas badania gdzie występował w roli orzecznika dla Allianz. Zostałem potraktowany jak rzecz, którą można wrzucić do kosza. Nie byłem potraktowany w kategorii człowieka.

lekarz Marek Zaik

Poremby 14
44-213 Rybnik

lekarz Maciej Marek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDIKOL Sp. z o.o.
ulica Parkowa 4a

lek. med. Mariusz Puszkarz

NZOZ LIFT-MED II spółka z o.o.
Cegielniana 14

lekarz Marcin Ruciński