Lekarze Ortopeda dziecięcy Wrocław

lek. med. Jacek Minkiewicz

lek. med. Jacek Minkiewicz

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Jacek Minkiewicz
Szybowcowa 31, Tesoro Clinic I pietro. Wejście 101. Gabinet 4
54-130 Wrocław

Dobry lekarz. Umówiliśmy się na wizytę, przyjechaliśmy i otrzymaliśmy dokładne wytłumaczone urazu i sposobu leczenia, polecam.
Opinia dodana przez: Serhii
                                       lekarz Krzysztof Uszyński

lekarz Krzysztof Uszyński

Prywatny gabinet ortopedyczny Krzysztof Uszyński
Bierutowska 61
51-317 Wrocław

Na oddział ortopedii Łużyckiego Centrum Medycznego w Lubaniu trafiłem po raz pierwszy w 2009 roku kiedy bóle w lewym stawie biodrowym wymagały chodzenia przy pomocy kul łokciowych. Wykonane rtg miednicy wskazywało na zmiany chorobowe w obrębie stawu biodrowego lewego. Szukając pomocy zwróciłem się do jednego z zaprzyjaźnionych kolegów o pomoc. Zaproponował mi właśnie konsultację i leczenie w w/w ośrodku gdyż jest tam bardzo dobry zespół ortopedów wykonujących tego typu operacje. ...
Opinia dodana przez: Jacek
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Traumatolog
                                       lekarz Roman Lech

lekarz Roman Lech

Traumatolog, Ortopeda

Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2
54-049 Wrocław

Bardzo kompetentny, sympatyczny i życzliwy lekarz, poświęcający pacjentowi czas i uwagę. Serdecznie polecam. Panie Doktorze, bardzo dziękuje za wykonanie mi operacji stawu biodrowego. Życzę wszystkiego najlepszego!
Opinia dodana przez: Joanna

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Krzysztof Tokarczuk

Prywatny Gabinet Urazowo
51-114 Wrocław

Bardzo miły lekarz a przede wszystkim człowiek, zapewnia przyjemną atmosfere podczas wizyty, wprowadza luźną atmosferę. Dokładnie tłumaczy przyczynę kontuzji. Widać, że lekarz z powołania. Z całego serca polecam!

dr n. med. Roman Sobolewski

Gabinet Lekarski
Wawrzyniaka 2
50-204 Wrocław

Super fachowiec, wspaniały człowiek, bardzo pozytywny. Wszystko dokładnie tłumaczy i każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile potrzebuje .
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Tadeusz Urban

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
ulica Poświęcka 8
51-128 Wrocław

Za mną pierwsza wizyta u doktora Urbana, i jestem - i wizytą, i doktorem - zachwycona. Pozwolił mi powiedzieć o wszystkim, co wydawało mi się ważne, sam pytał o istotne rzeczy, tłumaczył wszystko dokładnie, rozmawiał jak z człowiekiem, nie jak z pacjentem. Poświęcił mi dużo (co było dla mnie miłym zaskoczeniem) czasu i uwagi, był bardzo uprzejmy i serdeczny, wzbudza zaufanie. Polecam każdemu! Wiola W.

lekarz Jacek Kopyś

Vratislavia Medica
Lekarska 1
Wrocław

Bardzo przyjemny gabinet i dobrze wyposażona sala do rehabilitacji. Ulżyło mi w bólu juz po pierwszej wizycie na pewno wrócę
Opinia dodana przez: joanna78

lekarz Marek Kusz

Ortopeda, Chirurg ogólny

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Uwaga pomyłka dr.marek kusz przyjmuje prz ulicyOlszewskiego 167 a nie jak jest podane w budynku przychodni przy Olszewskiego 21!!!
Opinia dodana przez: Marek kusz

lekarz Marian Dubniewicz

Traumatolog, Ortopeda

KARDIOMEDICAL - PORADNIE KARDIOLOGICZNE Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Filia Nr 1 we Wrocławiu
ulica Legnicka 55/1
54-203 Wrocław

Uprawiam boks. Po poważnym urazie, miałem problemy z bólem w barku i kręgami szyjnymi. Odwiedziłem kilkunastu specjalistów, dopiero doktor Dubniewicz wybawił mnie z bólu. Od tamtej pory polecam wszystkim znajomym i każdy z nich jest pod wrażeniem fachowości doktora :) - Dziękuję Doktorze!
                                       lekarz Tomasz Pytel

lekarz Tomasz Pytel

54-142 Wrocław

Z całego serca polecam! Doktor Pytel jest kompetentnym lekarzem, który wykonuje swoją pracę niezwykle dokładnie i fachowo. Widać, że zależy mu przede wszystkim na dobru pacjenta, dlatego wkłada w swoją pracę dużo serca i wszystko co robi jest wykonane najlepiej. Naprawdę można mu w pełni zaufać. Potrafi bardzo dokładne wytłumaczyć na czym polega dane schorzenie, jest niezwykle cierpliwy i wyrozumiały. Ponadto ma duże poczucie humoru, dzięki czemu nawet operacja nie ...
Opinia dodana przez: Paulina W

dr Andrzej Sinicyn

ulica Czerniawska 2 A/23
50-576 Wrocław

Wspaniały lekarz.Dokładnie wytłumaczył problem choroby oraz przedstawił wszelkie możliwości leczenia. Zostałam również poinformowana o zabiegu chirurgicznym, jego celowości, zasadności, plusach i minusach. Mając tak przedstawioną wiedzę podjęłam słuszną decyzję. Dziękuję Panie Doktorze za artystyczne dzieło przeprowadzone na mojej nodze. Mogę swobodnie chodzić, nie mam problemów.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Tomasz Greczner

CM KRZYWOUSTEGO
Mewia 40
51-418 Wrocław

Wspanialy symatyczny rzeczowy uprzejmy bardzo nie wielu lekarzy w dzisiejszych czasach jest tak godnych polecenia jak Pan dr Grenczer .Dziekuje Panie doktorze z calego serca
Opinia dodana przez: Romualda
                                       lekarz Paweł Prostak

lekarz Paweł Prostak

54-142 Wrocław

Bardzo sympatyczny konkretny super podejście do pacjenta polecam. Pozdrawiam Pana dr.a Witold z usterką kolana. 👌
Opinia dodana przez: Witold
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Traumatolog
                                       lekarz Piotr Baryła-Urban

lekarz Piotr Baryła-Urban

54-142 Wrocław

Lekarz fantastycznie odpowiadał na pytania i wytłumaczył wszystko to co potrzebowaliśmy. Wszystkim polecam tego lekarza. Uprzejmy, odpowiada na pytania, rozmawia bez pretensji "po co tu jesteś". Większość specjalistów może brać z niego przykład.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Beata Majchrzak

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

Witam. Jestem bardzo szczęśliwa, bo dzięki pani doktor chodzę, nikt nie chciał mi pomóc. Bardzo jestem wdzięczna pani doktor Majchrzak, będę mogła normalnie żyć. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Beatka

Marek Stępniewski

Gabinet Lekarski
50-257 Wrocław

Bardzo mily i zyczliwy dla pacjetow znajacy sie dobrze na tym co robi wiecej takich jak p.Marek Stepniewski

lekarz Witold Wnukiewicz

Swobodna 10 / 16
Wrocław

Szczerze polecam! Dzięki doktorowi Wnukiewiczowi mam szansę na powrót do pełnej sprawności po wypadku. Doskonale się zajął moją ręką i nogą.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Czesław Kalinowski

Ortopeda, Traumatolog

Mediconcept
Krzycka 94
Wrocław

Fantastyczny specjalista, godny polecenia z ludzkim podejściem do pacjenta,oby takich lekarzy było więcej