ortopeda

dr n. med. Szymon Kujawiak

SOLUMED-ORTOPEDIA
ul. Wyrzyska 18
Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

Dobry, dobry, teściowa jest szczęśliwa, pomogł bardzo. Teściowa się cieszy. Bardzo się cieszy. Pozdrawia i się cieszy. Znakomicie.

Opinia dodana przez: Łukasz A.J.W.
Ortopeda Warszawa dr n. med. Konrad Słynarski

dr n. med. Konrad Słynarski

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3

Mogę tylko potwierdzić opinie poprzednich pacjentów. Doktor Słynarski to wybitny fachowiec. Więcej takich prosimy.

dr n. med. Tomasz Sorysz

Ortopeda   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Euro-Diagnostyka"
ulica Pilotów 2
Kraków

Bardzo dobry lekarz, polecę każdemu, nawet temu który stracił zaufanie do przedstawicieli tego zawodu, wysoka profesjonalność,kompetencja, niesamowity , kulturalny i bardzo przystępny człowiek przy tym bardzo konkretny i wzbudzający zaufanie. Polecam chorym i cierpiacy. Małgorzata z Krakowa

lekarz Michał Janiak

Koszarowa 17
Września

Nie często się spotyka takiego człowieka - odpowiedzialny, kompetentny, oddany choremu w 100 procentach. Lekarz godzien naśladowania

prof. dr hab. n. med. Krystyna Księżopolska-Orłowska

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

jest madrym i wspanialym lekarzem, rozpoznala umnie mlodziencze zapalenie stawow

lek. med. Jakub Janowicz

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1

Naprawdę polecam.Trafilam na ostry dyżur z ręką ,którą inny lekarz wyjął z gipsu i stwierdził, że wszystko jest ok i nawet nie chciał dac rehabilitacji ,Kość okazała się być niezrosnieta. Pan Jakub i drugi doktor okazali pełen profesjonalizm.zrobili rentgen .zlecili założenie gipsu i dalej przepisanie ortezy.Wypisali skierowanie na rehabilitację .I jeszcze przejrzeli rentgen biodra.na ktorego lekarz ze Stepinskiej nawet nie chcial okiem rzucic i wyslal mnie z niezrosnieta koscia do domu i tak chodzilam z bólem trzy dni.
Brawo dla pana Jakuba i drugiego lekarza , ktorego niestety nazwiska nie pamiętam.
Natomiast pamiętam nazwisko lekarza, który wysłał mnie z nie zrośnięta ręką. To był Jacek Krupa , przed którym przestrzegam

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jacek Kapłański

Centrum Zdrowia PROMEDICA
Pakosz 68
Kielce

Średnia ocen: 5/5

Kompleksowe podejście do pacjenta. Sprawna diagnoza oraz wszystkie wyjasnienia odnośnie dalszych etapów. Jakość usług na wysokim poziomie.

Ortopeda Koszalin lekarz Maksym Własny

lekarz Maksym Własny

Ortopeda   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Zespół Położnych Środowiskowych - Rodzinnych S.C. "RODZINA" J. Zielińska, U. Mikuć, J.Kuklis
Kościuszki 7/117
Koszalin

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz z super podejściem do każdego pacjenta, ale także sympatyczny człowiek. Tak właśnie powinni wyglądać prawdziwi lekarze. Mam nadzieje, że nie będę potrzebowała kontaktu z ortopedą w przyszłości, ale na wszelki wypadek zapamiętam nazwisko i numer ;-)

lek. med. Wojciech Chowaniec

LaserMed
ul. Jana Kilińskiego 5A
Nowy Targ

Średnia ocen: 5/5

Najlepszy specjalista w swoim fachu, lekarz-ideał, myślałem, że już takich ludzi w służbie zdrowia nie ma. Jestem ogromnie wdzięczny za złożenie mnogiego złamania nogi mojej córki. 100procent zaufania i szacunek za wiedzę i fach. Dziekuje.

Opinia dodana przez: Rafał