Filtruj terminy

lekarz Piotr Jancewicz

OMEDA
Białystok, ul. Fabryczna 39
15-482 Białystok

super lekarz,specjalista na 6! pelen profesjonalizm! serdecznie polecam! dziekuje,dziekuje,dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!
Pan dr Wojciech Zalewski to lekarz, do którego mam zaufanie. Dzięki rzetelnej diagnozie, perfekcyjnej trudnej operacji, skutecznemu leczeniu, uratował nogę mojemu synowi. Do tego ma dar genialnej intuicji i budowania fajnych relacji z pacjentem.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Piotr Kopecki

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zespolony w Białymstoku
ulica Marii Skłodowskiej-Curie 26
15-278 Białystok

Wspaniały lekarz. Poświęca każdemu na wizytę od 15 do 30 min, zawsze z uśmiechem. Mistrz jeśli chodzi o rekonstrukcję kolana (wiązadła, łąkotki). Nie mogłem swobodnie chodzić po schodach, dziś mogę. Zaczynam biegać, o czym nie pomyślałbym wcześniej.
Opinia dodana przez: Leszek

Marta Karpik

USK w Białymstoku
15-276 Białystok

Polecam wszystkim . Prawdziwy lekarz Daję ocenę bardzo dobrą, tylko dlatego, że nie ma celującej Gdyby każdy taki był służba zdrowia wyglądałaby inaczej.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Maciej Romanowski

Humana Medica Omeda Sp. Z O.O.
ulica Fabryczna 39
15-483 Białystok

Miałam kontuzję kolana, bardzo bolesna. Trafiłam do Pana doktora Romanowskiego i nie żałuję, zlecił przeswietlenie i rezonans, dokładnie poinformował, co należy zrobić, wdrożył leczenie, pokazał, jak mam ćwiczyć w domu aby efekty leczenia utrzymaly się jak najdłużej, zlecił wizyty kontrolne, a wszystko na NFZ.

dr Jacek Brajczewski

Lekarz sportowy, Ortopeda

Humana Medica Omeda, Przychodnia Lekarska
Bema 2, Fabryczna 39
15-370 Białystok

Lekarz z dużym poczuciem humoru, dobre podejście do pacjenta. Minus- dosyć długie kolejki. Mimo wszystko szczerze polecam
Opinia dodana przez: Diana

Bogusław Falkowski

Gródecka 1a
15-501 Białystok

Świetny specjalista, wyleczył mój bark. Kiedy trafiłam z beznadziejnym stanem barku do P.doktora myślałam że nie obejdzie się bez operacji ale pomogły zastrzyki. Teraz bark może nie jak nowy, bo zwyrodnień i zwapnień nie naprawisz ale działa całkiem nieźle. Leczy też moje kolana zastrzykami i z bardzo dobrym skutkiem, nie bolą mogę też delikatnie przysiadać. Mam nadzieję że obejdzie bez operacji. W kolejce czekają stopy a raczej płaskostopie. Narazie zalecił ...
Opinia dodana przez: Anna
Polecam tego znakomitego człowieka, jako lekarza, fachowca od spraw trudnych i niewykonalnych przez innych ortopedów. Znam Pana Profesora od wielu lat, uratował mi życie po wypadku sportowym a natępnie przez lata,po kilku zabiegach operacyjnych i rehabilitacji przywrócił mnie do możliwości pracy zawodowej którą nadal mogę wykonywać. Niektórzy lekarze z którymi miałem kontakt twierdzili że z moimi problemami nic już nie da się zrobić. Teraz pokazując młodym lekarzom co zrobił Pan ...
Opinia dodana przez: Jan
Doktor Borowik jest najlepszy . Doradzi co najlepsze dla pacjenta a rekonstrukcję płaskostopia napewno robi najlepiej w kraju.Pozdrawiam tych co się zastanawiają do kogo się udać 👍💯
Opinia dodana przez: Marianna
Bardzo miły uprzejmy lekarz konkretnie wyjaśnił jak będzie wyglądał zabieg ile czasu trwa i jakie zalecenia po zabiegu.Godny Polecenia
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Edward Adamczyk

Szpital Śniadeckiego
15-950 Białystok

Potwierdzam opinię o bardzo ale to bardzo kiepskiej jakości wykonywanych operacji przez pana Adamczyka i jego bezczelnym podejściu do człowieka. Śmiem twierdzić też, że celowo nakierowuje, nawet zdrowe osoby z drobnym nadwyrężeniem, na pewne zabiegi operacyjne przynoszące sowite dochody dla szpitala i jego osoby. Dziś jestem pewny, że wcisnął mi kit o zerwanym wiązadle kolana, mimo "otwarcia" kolana i doskonale widocznej zastanej sytuacji, dla nabicia kasy wyrwał mi zdrowe wiązadło ...
Opinia dodana przez: ACL
Pan doktor bez podejścia i empatii do pacjenta. Gdy zareagowałam płaczem na wyniki prześwietlenia (było to spowodowane wieloma czynnikami oraz bólem) to Pan doktor zasugerował mi brak wykształcenia i pracy. Wielokrotnie podkreślał ile mam lat i jak się zachowuje. Po tej wizycie na SORze (dodam, ze byłam jedyna pacjentka) wyszłam jeszcze bardziej roztrzęsiona. Dodatkowo nie udzielono mi żadnych konkretnych informacji, jedynie uprzejma Pani pielęgniarka przyniosła kartę pacjenta oraz wytłumaczyła gdzie ...

lekarz Marcin Sar

Waszyngtona Jerzego 22 A/44
15-274 Białystok

Pan Doktor przeprowadził u mnie bardzo poważną operację kolana, gdzie miałam kilka uszkodzeń. Jestem w pełni sprawna i aktywna sportowo. Przy tym kompleksowe podejście do pacjenta zasługuje na najwyższą pochwałę. Cieszę się, że trafiłam na tak kompetentnego specjalistę.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Krzysztof Hermanowicz

Humana Medica Omeda Sp. Z O.O.
ulica Fabryczna 39
15-483 Białystok

Ja mam chyba inne zdanie co do lekarza.Trafiłsm do Niego po kilku różnych dobrych specjalistach i dzięki niemu nie mam operowanych kolan jak to większość lekarzy kieruje od razu . Kazał zrobić jako jedyny z 5 lekarzy rezonans i na podstawie badań powiedział co myśli i dał wybór.Operscja czy rehabilitacja tak samo się zakończy . Polecił mi bym pierw przeprowadziła rehabilitację a później zdecydowała .I dziękuję i jestem wdzięczna bo ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Grzegorz Kunowski

MSWIA
Białystok

Bardzo dobry lekarz i rowny chlop .Wizyta jest krotka ale dokldna i jestem zadowolony.Polecam dr.Kunowskiego.
Opinia dodana przez: andrzej

Janusz Jarmołowicz

NZOZ Podlaskie Centrum Medycyny Sportowej i Ortopedii
15-001 Białystok

Przeprowadzone badanie USG ujawniło przyczynę bólu stawu łokciowego i Pan doktor wdrożył odpowiednie leczenie. Zanim trafiłam na wizytę dotychczasowe kosztowne - zaznaczam leczenie (neurologiczne, rehabilitacyjne) podjęte w celu usprawnienia ręki i poprawy funkcjonowania zawodowego okazało się bezskuteczne, dopiero aktualna diagnoza i konsultacja pozwoliła na wdrożenie rozwiązań adekwatnych do zdiagnozowanego schorzenia. Polecam.
Opinia dodana przez: Elwira

lek. med. Maciej Cylwik

SNZOZ LEGE ARTIS
Młynowa 17
15-404 Białystok

Lekarz niezaangażowany, podczas wizyty niczego sie nie dowiedziałem, uzyskalem jedynie opryskliwe odpowiedzi na zadae pytania. Nie polecam rego lekarza. Strata czasu i pieniędzy.
Opinia dodana przez: Pacjent

dr n. med. Krzysztof Mackiewicz

Przychodnia Lekarskiej Specjalistycznej Spółdzielni Pracy ''Eskulap''
Białówny 9 / 1
15-000 Białystok

Trafiłam do Pana doktora z przypadku: oto opinia całkowitego laika: Konkretny lekarz, doskonała opieka, ogromna wiedza i znajomość. Profesjonalista z rzetelnym podejściem ! Radzę udać się do tego specjalisty niż słuchać wszelakich głupot. To świetna i bardzo pomoca, osoba z powołania. Bardzo, bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Andrzej Wojnar

Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
Nowy Świat 11C
15-453 Białystok

Kilka miesięcy wcześniej zgłaszam ból szyi. Dr nie zlecił wykonania żadnych badań i odesłał mnie na prywatną rehabilitację mówiąc, że to nie jest temat dla ortopedy. Po 3 miesiącach nagle zaczął mi dokuczać okropny ból ramienia i ręki uniemożliwiający samodzielne funkcjonowanie. Trafiłam na SOR w tym samym szpitalu, w którym pracuje pan dr W. Po wypisie z infirmacją o kontynuacji leczenia u ortopedu ponownie zgłosiłam się do dr skonsultować zdiagnozowaną ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Maciej Wendorff

Waszyngtona Jerzego 22 A/44
15-274 Białystok

Pan doktor chyba praktykował na mojej 3dniowej córce mimo że nie ma pojęcia na temat stopek końsko szpotawych, nie miał pomysłu na dalsze leczenie nie wytłumaczył mi co i dlaczego , postanowił zagipsować 3 dniowej córce obie nóżki mimo że na karcie info że szpitala pisało o 1chorej nóżce.nie polecam
Opinia dodana przez: Ewelina